Sari la conținut

BIKES ON ICE 2013


emil_rpt
 Share

Postări Recomandate

Eu am fost ala cu prima rezervare.

Voi pleca din Bucuresti vineri in jur de 4- 5. Ora estimata pentru a ajunge la locatie este in jur de 11 noaptea - foarte clar ca va fi nevoie de tuica fiarta.

Mi-ar fi utila o harta cu ultimii kilometri - nu stiu zona.

da un semn vineri, eu si dragost plecam sper mai devreme. daca e, te "recuperam " si noi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 108
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mare bucurie ca e din nou la Cincis! Era prea 'la marginea soselei " la Hateg! Pana azi nus de ce stiam ca e tot acolo. Sac de dormit am, chef peste poate, lemne pentru foc si vin fiert sa fie! Abia astept sa ne revedem!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ultima data cand am fost la cincis la bikes on ice, am dormit doua nopti la cort. Afara erau -10 grade,sacul de dormit nu e special, doar cu fan sub cort si izopren si a fost destul de ok. Anul acesta vin iar cu cortul, mi-ar place sa vad mai multe corturi acolo nu e chiar asa rau, daca ai o spirtiera sau o butelie mica cu gaz e chiar ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

YOU'RE WELCOME !!!

Multumesc :hug:

 

Problema esta ca daca ninge sunt "mort" am gume pt asfalt (michelin power pure 2ct) si nici nu-s multi chilometri pana acasa (bucuresti) decat vre-o 410. Cu un soft enduro o mai dregi...mai legi o carpa doua peste cauciuc, o improvizatie etc...sa nu mai spun ca nu am ambreiaj, am CVT cu care pe zapada sunt ca si mort, cum accelerez un pic cum fuge spatele...

Oricum va doresc distractie placuta si sa faceti cat mai multe poze, sa ne faceti in ciuda :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

In proportie de 80% prezent si eu pt prima oara la aceasta fantastica intrunire. Doar sa nu intervina ceva la job.

 

Eu pot sa plec sambata de dimineata. Daca mai este vreun bucurestean care pleaca tot atunci sa scrie aici sau PM si ne organizam.

 

Weekend placut sa aveti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da respect si din partea mea.....oare o fii drumul practicabil vineri si pentru un incepator ca mine si honda lui? :)

N-ar fii rau daca cei care pleaca vineri dimineata ar suna pe careva sa posteze starea drumului pana acolo....anul asta as venii cu honda :)...

:mexicanwave: ....de vazut oricum ne vedem....Tibi sun miercuri sa confirm toate 7 locuri...pana acum raman in picioare. :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...