Sari la conținut

BIKES ON ICE 2013


emil_rpt
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 108
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut si buna seara . Revin cu mici retusuri in privinta meniului : pe langa traditionalul gulas si carnea de trantit pe gratar , cabanosi si ceva pulpe , dimineata va fi disponibil si un mic dejun pregatit de gazde ( ceva oua invartite in tigaie sau ochiuri cu bucati de cabanos si oleaca de unt ) . Daca aveti si alte pretentii culinare . . . va trebui sa vi le asigurati voi ( o conserva , un gordon bleu , sarme sau te mai miri ce-o vrea fiecare ) . Noi avem meniu de bikeri . Si ptr ca este miercuri seara . . . . puteti incepe sa va pregatiti bagajele !

Sa aveti drumuri bune si sa ne vedem cu bine !

 

P.S : " tinuta obligatorie " : cana ptr vin ! Nu veniti cu halbe daca nu le dovediti ca se raceste vinul dejaba !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine pleaca din bucuresti si cand ?

noi, vineri dm :)

 

Salut si buna seara . Revin cu mici retusuri in privinta meniului : pe langa traditionalul gulas si carnea de trantit pe gratar , cabanosi si ceva pulpe , dimineata va fi disponibil si un mic dejun pregatit de gazde ( ceva oua invartite in tigaie sau ochiuri cu bucati de cabanos si oleaca de unt ) . Daca aveti si alte pretentii culinare . . . va trebui sa vi le asigurati voi ( o conserva , un gordon bleu , sarme sau te mai miri ce-o vrea fiecare ) . Noi avem meniu de bikeri . Si ptr ca este miercuri seara . . . . puteti incepe sa va pregatiti bagajele !

Sa aveti drumuri bune si sa ne vedem cu bine !

 

P.S : " tinuta obligatorie " : cana ptr vin ! Nu veniti cu halbe daca nu le dovediti ca se raceste vinul dejaba !

 

 

ola...

am pus deja radiatorul in bagaj :)canile sunt gata

vineri suntem la voi

nu uitati va rugam , sa scrie " foxu'+ "dragos " pe usa :) ( = love ) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca mai vine cineva pe motor din Timisoara, poate veni cu noi, loc de intalnire
benzinaria Baron Oil la ora 10.30, escala la Lugoj,de unde mai racolam
ceva motoristi si tot asa...cu pauze mai dese sa ne "racorim si sa se
raceasca motoarele". Drumurile sunt ok, fara zapada ,temperatura relativ
buna, in comparatie cu ceva ani in urma, asa ca curaj pune bicul pe cai
si poate ne vedem la Bikes On Ice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca se gaseste vreunul mai indraznet sa :guitar: , live , la umbra focului de tabara , am fi tare bucurosi sa-l ascultam . Nu conteaza instrumentul , daca suna fain sau daca suntem destul de beti ! Eu pot sa cant dar o sa va apucati sa :shootingsmilie: sa ma opresc !

Sau daca aveti chef de un volei pe " plaja " , luati-va besica de acasa ! In rest . . . . astept sa treaca ziua de azi . . . . aia de maine . . . . si sa ajung odata la un vin fiert !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine pleaca pe MOTOR din bucuresti sa ridice mana sus :mexicanwave:

Eu plec vineri pe la 10:00 / 0730.850.966

 

Pune-ti tuica la fiert :drink:

 

 

 

nu ridic mana :)

dar ti am dar nr pe pm , da un semns maine daca esti plouat :)

facem cu schimbul :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Petre si Vio au ajuns deja, e soare si cam 8 grade sus pe baraj, urc si eu in seara asta, sper sa ne vedem de maine cat mai multi!

Nu am apucat sa citesc toate postarile, dar... din partea clubului va fi pus un cazan/ceaun in care vom face ceai gratis, rugamintea este de a va aduce toti care doriti cani de tabla. Nu se va putea pune ceai fiert in pahar de plastic...

Drumurile sunt bune tare in sensul ca nu e zapada, gheata, nici macar apa, e asfalt usacat! \m/

 

Hai s-o facem LLAAAAATTTTTTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!! \M/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu munceam maine ma infiintam si eu. asa ma dau cu capatana de ecran si astept alte editii poate reusesc sa ma misc mai cu talent si sa obtine liberele. Distractie placuta domnilor!

Petre si Vio au ajuns deja, e soare si cam 8 grade sus pe baraj, urc si eu in seara asta, sper sa ne vedem de maine cat mai multi!

Nu am apucat sa citesc toate postarile, dar... din partea clubului va fi pus un cazan/ceaun in care vom face ceai gratis, rugamintea este de a va aduce toti care doriti cani de tabla. Nu se va putea pune ceai fiert in pahar de plastic...

Drumurile sunt bune tare in sensul ca nu e zapada, gheata, nici macar apa, e asfalt usacat! \m/

 

Hai s-o facem LLAAAAATTTTTTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!! \M/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci nu pot sa cred ca plec singurul (nebun) care vine din bucuresti pe doua roti :eek:



Deci nu pot sa cred ca plec singurul (nebun) care vine din bucuresti pe doua roti :eek:

Deci nu pot sa cred ca sunt singurul (nebun) care pleaca din bucuresti pe doua roti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai pleaca careva din Timisoara dupa ora 14:00? de curiozitate doar...noi plecam 2 motoare din jimbolia pe la 14:30 ..ideea este ca nu stiu de la Hateg...la cincis si ma gandeam ca ne cuplam cu careva din Timisoara si era mai bine..:)...sa ne vedem cu bine :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai pleaca careva din Timisoara dupa ora 14:00? de curiozitate doar...noi plecam 2 motoare din jimbolia pe la 14:30 ..ideea este ca nu stiu de la Hateg...la cincis si ma gandeam ca ne cuplam cu careva din Timisoara si era mai bine.. :)...sa ne vedem cu bine :10:

 

Ajungi in Hunedoara si suni la 0726169889=Edd ! De acolo esti ca si rezolvat !

 

macar e bar ?

 

Nu , nu este bar , servim bauturile la tejgea ! :whip: . Mai in gluma , mai in serios , va fi si un bar la dispozitie doar ca nu este aprovizionat cu tigari !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...