Sari la conținut

Va urez un sezon fara accidente/incidente!


RazvanLNI
 Share

Postări Recomandate

Tuturor motociclistilor ...le urez un sezon fara probleme, incidente, accidente... Va mai urez sa aveti parte de mult noroc, vreme frumoasa, calm, rabdare, cumpatare, spirit de conservare si benzina ieftina :) Fie ca miile de kilometri sa se adune la bordul motocicletelor voastre, iar sub casca sa fiti numai zambet!

 

Cu respect,

un motociclist.

Editat de RazvanLNI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Laudabil gandul tau, insa incercati sa va abtineti in a posta in aceasta sectiune altceva decat accidente. Nu de alta insa iti sare inima cand vezi din general titlul sectiunii bolduita semn ca a mai aparut un topic nou.

 

Hai sa incercam sa lasam aceasta sectiune cu font normal.

Beliti bine ochii si aveti grija de voi : nimeni altcineva nu va face asta in locul vostru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MUltumim frumos Razvan. Cele bune tuturor.

Sa ne revedem aici in toamna, l aincheierea sezonului, toti, sanatosi, voiosi cu chef de vorba despre sezonul ce urmeaza.\Important sa fim intregi.

Hai norock!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai era anul trecut, la inceput de sezon, tot un visator, care-si dorea acelasi lucru. Realitatea e totusi crunta. Nu uitati sa nu va fortati norocul, si fiti paranoici in trafic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tuturor motociclistilor ...le urez un sezon fara probleme, incidente, accidente...

Doane ajuta sa nu ajungem "statistica"!

 

La fel si tie, cu acelasi respect!

Shepard

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai era anul trecut, la inceput de sezon, tot un visator, care-si dorea acelasi lucru. Realitatea e totusi crunta. Nu uitati sa nu va fortati norocul, si fiti paranoici in trafic.

 

Ai mare dreptate in ce zici ... dar o urare si un gand bun de la colegi nu stica niciodata !!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?/topic/691555-accident-barcanesti-dn1-08032013/

 

 

Phoenix 78, tu-ti faci cruce ca sa ai parte de noroc?

Destul de des, dar nu doar pentru noroc ...Imi pare rau de baiatul acela. Sper sa fie ok.

 

De ce intrebi ?!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eram sigur ca-ti faci cruce. Norocul si ghinionul ti le faci singur, divinitatea nu are nici un amestec.

Aici nu sunt in intregime de acord cu tine. Da e adevarat ca norocul si ghinionul ni-l facem si noi ... dar exista legi care guverneaza peste noi, peste puterea noastra de intelegere si peste alegerile pe care le facem ....

Cred ca totul e interdependent. Ce ni se respecta inclusiv de divinitate este liberul arbitru ... facem ce vrem, dar exista o scadenta la tot ce facem. Bune si rele. Asta cred eu.

Tu crezi ca TOTUL depinde doar de noi ?!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Pai, mergi la moaste sa le pupi, sa-ti aduca noroc, etc.

Nu e cazul de mici rautati... M-ai intrebat onest, ti-am raspuns onest ce cred. Atat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...