Sari la conținut

Vineri 22.03 Termale Sf. Constantin si Elena


smok3
 Share

Postări Recomandate

deci dragilor :)

eu sigur plec pe dobrici, cat de repede pot ( si la 10 daca e vremea buna ), sa fie cat mai mult timp de plimbare.

tinand cont de cat de " bine" merge acest minunat site , daca n apuc sa scriu , ii dau lui Dragos de stire exact ( telefonic_)

hai sa vina vremea bunaaaaaa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 55
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

uiti ceva esential. unii au o varsta , nu sunt toti cu canapeaua dupa ei :)

si nu mi place ploaia. Ultima acceptata a fost in UA anul trecut. anul asta doar soaaaaare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai tocmai asta e toata lucrarea ca a inceput sezonul si este inca frig :) cand se face mai cald nu mai e nici o afacere, nu mai potzi sta in apa aia calda daca afara seara sunt peste 15 grade :)



Copilasi, drum bun si zile frumoase sa aveti, nu pot merge, ramane pe alta data, sezonul de-abia a inceput, sa fim sanatosi:))

 

Deci cum toata lumea stie ca vineri vremea v`a fi frumoasa cu ploaie :) atat la Bucuresti cat si la Varna plecarea ramane de la benzinaria Mol de pe soseaua Giurgiului, intalnirea 11:30 pt cafea si echiparea de ploaie si ora 12 fix ridicam cricurile , toate cele bune sa ne vedem o data in bulbuci ca nu mai am rabdare

PS: am o palnica buna ,buna rauuuu :rock:Luigi nu e nimic te asteptam pe seara direct in piscina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

beutura trebuie sa stea LA RECE, pe marginea piscinei

man eu doar o sa miros palinca. merg pe vin dar nu stiu inca daca alb sau rosu??????????



vine si cosmin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L`am sunat si am vb si eu cu el, esti pregatit pt tura asta :P ? nu de alta dar duminica cand ne intoarcem o sa ne amintim cum a fost cand ne`am intors de la Bike`s on Ice asa o sa fie vremea :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am invatat ca de astia mai mari ca tine ( aka gt 1600:)) ) e bine sa inveti , asa ca ma iau dupa tine, zic pas

 

incerc cu masina maine, daca am sofer, spatele meu se pare ca zice ca am imbatranit de tot..

pusca si cureaua lata..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Asa... am studiat varianta cu bacul si cu Dobrich`ul pe harta....interesanta varianta si oricand putem schimba locul de plecare si traseul daca o sa cadem de acord...DAR poate cineva sa imi dea mai multe detalii de starea drumului, adik chiar nu am chef de enduro chiar daca este drumul mai liber si prefer sa merg lejer/constant pe partea cu autostrada, adica pe Giurgiu.

 

Drumul prin Dobrich este foarte bun, anul trecut a fost renovat integral. Doar la iesirea din Silistra are o portiuune mai naswoala, 2-3 km. In rest e ca-n palma. Si liber. Si mai scurt putin decat drumul prin Giurgiu-Varna -vara trecuta se lucra la autostrada si am fost deviati pe un drum laturalnic absolut varza. In plus, e foarte aglomerat.

 

Vad ca sunteti ambitiosi si plecati chiar cu ploaia peste voi... Eu am zis pas (telefonic, Foxului, ce m-a semnalizat).

 

Sa va distrati cu bine! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alex, ia legatura cu cosmin, el vine cu masina. sau cu andrei, stie pe cineva care vine cu masina



eu cu andrei "calare pe motoare"



alex, ia legatura cu cosmin, el vine cu masina. sau cu andrei, stie pe cineva care vine cu masina


eu cu andrei "calare pe motoare"



suntem la hotel hanat, pe drum cu ceva zapada pe parbiz si temperaturi intre 1 si 4 grade
palinca si vinul super, ne pregatim de piscina



intrarea la piscina 8 leva, cu 2 mai mult decat anul trecut
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In ciuda gerului de afara am ajuns acasa :),in Bulgaria vreme buna, maxima de 7 grade, in Romania lumea mai rea si mai a draq minima de -1 :P

post-14727-0-77273300-1364129422_thumb.jpg

post-14727-0-68575200-1364129438_thumb.jpg

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...