Sari la conținut

Util


Serj
 Share

Postări Recomandate

daca ii interesat careva de cauciuce noi si ne combinam mai multi merg io la debrecen sa cumpar sa iasa cat mai eftin

 

http://www.r17.hu/index.php?lang=ro

Nu faci mare branza, de fapt chiar pierzi :wacko: Am facut calculu acuma, cu ce preturi is in Hu si cu cat am luat eu in Ro un set si am iesit cu 37 eur mai putin in RO :laugh:

 

maconfireblade (pe messenger) din TM, super ok omu sau anvelopemoto.eu cealalta optiune la aceiasi bani.

Editat de Dan Cata
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu faci mare branza, de fapt chiar pierzi :wacko: Am facut calculu acuma, cu ce preturi is in Hu si cu cat am luat eu in Ro un set si am iesit cu 37 eur mai putin in RO :laugh:

 

maconfireblade (pe messenger) din TM, super ok omu sau anvelopemoto.eu cealalta optiune la aceiasi bani.

mersii de info

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar o petite pentru oameni si copiii muscati si rupti de cainii vagabonzi marcati si sterilizati , pentru motociclisti nenorociti de cainii vagabonzi care i-ti sar in cale cand iti este lumea mai draga , pentru propietari de masini care si-au distrus masinile tot cu cainii vagabonzi sterilizati si marcati lasati in strada , PT astia nu face nimeni o petitie .

 

 

ma desteptule ! uitete la statisticile de anul trecut si vezi cati caini au muscat oameni si vezi cati oameni s-au comportat violent fata de alti oameni . fa un calkul pe 5-10 100 de ani ! si dupa aia comenta ! si atunci poate vezi si tu cine trebe eutanasiat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma desteptule ! uitete la statisticile de anul trecut si vezi cati caini au muscat oameni si vezi cati oameni s-au comportat violent fata de alti oameni . fa un calkul pe 5-10 100 de ani ! si dupa aia comenta ! si atunci poate vezi si tu cine trebe eutanasiat !

:wacko: :laugh:

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Caut un service moto bun in Cluj,(schimbare cauciucuri, placute de frana)

Preturi mai pt motoare modeste daca se poate :(

 

Multumesc.

Seby str. Liviu Rebreanu nr.34, Cluj-Napoca - Cluj tel 0755.020.202 id mes sspbike cu tupeu maxim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puteti sa-mi sugerati va rog un mecanic care s-ar putea uita (si sper eu si repara :( ) la bordul meu? Problema e ca acul de la km nu se misca, cablul e proaspat schimbat (problema care am avut-o si inainte sa-l schimb).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puteti sa-mi sugerati va rog un mecanic care s-ar putea uita (si sper eu si repara :( ) la bordul meu? Problema e ca acul de la km nu se misca, cablul e proaspat schimbat (problema care am avut-o si inainte sa-l schimb).

Vezi daca nu e melcu de la roata. Nu stiu sigur cum e la DR, dar am avut freewind (care e fratele mijlociu a lui DR) si asta avea problema asta si cumva era un soi de problema generala la freewinduri. Melcu ala e din plastic si are 2 urechi care in timp se rup/mananca si nu mai indica kilometri si vitezometru. Daca e ala poti foarte usor sa schimi tu, doar trebuie sa dai jos roata de pe fata.

 

Daca nu reusesti tu, un mecanic bun pe care il recomand, Dragos de la mechatronics http://servicemotociclete.cluj.ro/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi daca nu e melcu de la roata. Nu stiu sigur cum e la DR, dar am avut freewind (care e fratele mijlociu a lui DR) si asta avea problema asta si cumva era un soi de problema generala la freewinduri. Melcu ala e din plastic si are 2 urechi care in timp se rup/mananca si nu mai indica kilometri si vitezometru. Daca e ala poti foarte usor sa schimi tu, doar trebuie sa dai jos roata de pe fata.

 

Daca nu reusesti tu, un mecanic bun pe care il recomand, Dragos de la mechatronics http://servicemotociclete.cluj.ro/

 

nu e melcul, cifrele de la kilometraj merg, doar acul e mai lenes..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine imi potae spune de unde as putea cumpara urmatoarele :P pt kwasaki zx6r model 1999: far ,bord carene, parbriz ,multumesc anticipat (si second dak se poate)

Editat de cerbule
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-ar interesa unde gasesc (sau daca are cineva) o oglinda sau pereche pentru un Hornet S din 2002. Sau daca este cineva care face sudura in aluminiu... Ceva sfaturi?

 

Salut.

Daca vrei sa cumperi cred ca Sebi te poate ajuta cel mai repede, in rest vezi daca nu iti sudeaza baietii care repara jante. Atelierul cred ca e pe Plevnei undeva in apropierea trecerii la nivel cu calea ferata. (sa ma corectati daca am gresit).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce am mai auzit printre hibe la mobra ta, verifica mufa de la CDI, se pare ca "joaca" si nu face bine contact. Incearca asta mai intai...

incerc si asta. ms. dar tr vazuta de cineva, pt ca la cine a fost mobra na grijito deloc si i umblat la instalatie. se vede sub sea. de acea as vrea so vada cineva care se pricepe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rezolvat. ms mult stefy. iata dezastru de sub sa.

 

Salve! Poti da te rog, mai multe detalii? Cum se poate lua legatura cu Stefy, cam cat a costat toata distractia, etc. La Neagra mea sub sa e mantzocaria mai faina :blbl: Daca nu poti da "din casa" public, astept un raspuns pe P.M. Multzam fain, Nick.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...