Sari la conținut

RETROBIKE FOCSANI 2013 28,29,30 iunie 2013


etarulescu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 209
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

...aceeasi locatie ca anu trecut?

Cred ca ar fi necesar sa puneti niste detalii privind locul de desfasurare, cai de acces, eventual o harta sau un link pentru a usura misiunea celor care doresc sa ajunga la intrunire. Daca ele exista si se afla pe la inceputul topicului, imi cer scuze, poate ca le-am vazut cindva, dar am uitat si acum se pare ca am (avem) nevoie de acele detalii. Multumesc anticipat! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare!

puneti-ne si pe noi cu minim 4 oameni si probabil 2 caini.

 

aceeasi locatie ca anu trecut?

Sunteti bineveniti. Aceeasi locatie ca si anul trecut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i greu de ajuns, anul trecut am ajuns pe o bezna draceasca la 12 noaptea. Anul asta cu parere de rau nu pot ajunge,or sa vina in schimb cativa baieti de la Mizil,din cate am inteles.Cu respect,domnule Edi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De acum incolo alte informatii la tel:

0765140068-Lucian Ghioldus

0765355555-George Ionita



Ne-am organizat cu vin, si preparate la gratar pentru seara de vineri(facem noi cinste). In a doua seara(cea de sambata) la fel ca si anul trecut o sa ne autofinantam. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te vei bucura singur, ori insotit de alti prieteni "comunisti". Nu am sa pot ajunge la Focsani. Surpriza de la job s-a adeverit : treburi de serviciu ma alunga departe de voi. Sa puneti poze!

Imi pare rau sa vad asta, am vazut ca nici la MAN nu ajungi. Eu asa cum stii nu le am cu fotografia dar o sa ma stradui.

Sper totusi sa bem berea aia restanta la Sambata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vremea tine cu noi, prezent 3 sau4 si se mai anunta sambata la prima ora 3 moto. sper sa fie gata gulasul ! : )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti bineveniti. Aceeasi locatie ca si anul trecut.

Corect, dar unde? :scratch: Anul trecut n-am fost...si nu vreau sa repet faza si anul asta, chit ca la mine in zona ploua cu galeata, e frig de parca vine iarna si imi vine sa dau drumul la incalzire in casa! :crack:

...Si-am mai convins un "comunist" mai serpuitor sa vina pasager, asta ca sa nu vin la voi cu mina goala!

Iar pentru tine, Somelierule, am ceva la top case, asa ca nu fii zgircit, pune detaliile aici, ca nu se stie la ce ora voi ajunge in zona si nu vreau sa trezesc lumea cu telefoane si informatii la miez de noapte! Vreau sa vin tiptil, fara zgomot, sa nu deranjez somnul celor rapusi de licorile degustate anterior de tine! :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ivane, o să-ți arăt eu puțin mai tîrziu, stai numai s-o culc pe asta mică și intru pe messenger!



Hartă aici!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ai pentru ce, Edi! Îmi pare tare rău, dar nu pot veni, din păcate, pentru că anul trecut a fost foarte frumos la voi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai frumoasa intrunire o vor face oamenii. Acesta e lucrul cel mai important. Restul sunt detalii minore. :hug:



Vreau sa multumesc pe aceasta cale lui Lucian Ghioldus, persoana care s-a implicat cel mai mult anul acesta si fara de care cel mai probabil aceasta intrunire nu ar fi avut loc. Il veti cunoaste maine, cu toate ca unii dintre voi deja il stiti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ivane, o să-ți arăt eu puțin mai tîrziu, stai numai s-o culc pe asta mică și intru pe messenger!

 

Hartă aici!

Saru' mina Ovidiule, omenos si saritor ca intotdeauna! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Distracţie plăcută tuturor! Din păcate nu prea e benzon... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a stabilit si traseul paradei de sambata. Drum excelent de bun. Multumim George pentru idee.



Somelierul e tare!

Eu am avut cea mai mica implicare. Lucian si George merita felicitati. Eu am stat mai mult in fata calculatorului dar ei au actionat cel mai mult pe teren.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...