Sari la conținut

BUC-RUSE-SILISTRA-VAMA VECHE


MIHAI VARADERO
 Share

Postări Recomandate

daca mergi din shumen spre silistra aveti grija la drum, anul trecut rupt mobra in doua -60-80 km de drum distrus, ce`i drept lucrau la asfaltarea lui, sper sa`l fi terminat

 

daca mergeti direct de la ruse pe langa dunare, have fun! am auzit ca e super tare drumul

Editat de Hardcore23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca mergi din shumen spre silistra aveti grija la drum, anul trecut rupt mobra in doua -60-80 km de drum distrus, ce`i drept lucrau la asfaltarea lui, sper sa`l fi terminat

 

daca mergeti direct de la ruse pe langa dunare, have fun! am auzit ca e super tare drumul

 

Au terminat vreo 30km, incepand de la Shumen. De vis! Apoi incepe cosmarul. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au terminat vreo 30km, incepand de la Shumen. De vis! Apoi incepe cosmarul. :)

 

Scuze pt off topic: pentru cei nedumeriti de calitatea drumului Shumen - Silistra, l-am facut eu duminica trecuta, este perfect refacut, lipsesc doar ca. 7-8 km intre Venets si Izgrev.

Pe alocuri se mai toarna stratul de uzura, insa drumul e foarte bun si putin circulat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze pt off topic: pentru cei nedumeriti de calitatea drumului Shumen - Silistra, l-am facut eu duminica trecuta, este perfect refacut, lipsesc doar ca. 7-8 km intre Venets si Izgrev.

Pe alocuri se mai toarna stratul de uzura, insa drumul e foarte bun si putin circulat.

Multam!

 

Scuze pentru off-topic si din partea mea si plimbare placuta!

Editat de Doctor X
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Ma bag si eu in vorba cu voi poate ma ajutati cu o informatie...

As vrea sa stiu ce taxe se platesc la vama cu Bulgaria cand treci dincolo si daca si la ei se circula fara rovigneta.

 

Multumesc anticipat!

 

Asfalt uscat!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Ma bag si eu in vorba cu voi poate ma ajutati cu o informatie...

As vrea sa stiu ce taxe se platesc la vama cu Bulgaria cand treci dincolo si daca si la ei se circula fara rovigneta.

 

Multumesc anticipat!

 

Asfalt uscat!!!!

Pt moto nu-ti trebuie vigneta (ca si la noi), pt masina costa 10 leva / 7 zile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dl Dan, eu si cu @ mdvd ; @ CCN; @ Kassu , vrem sa o luam spre Veliko. Am slăbit mult sapt asta ,vreau sa pun la loc . Ori poate o luam si noi cu acești călători pana la urma . Da un semn daca te bagi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...