Sari la conținut

Accident Brasov...Mortal!


ionutz_bv
 Share

Postări Recomandate

o mare tragedie ceea ce s-a intamplat, multa putere familiei si celor apropiati sa poata trece peste. nimeni nu poata sa spuna ce s-a intamplat mai rau ca se aud vorbe cum ca el ar fi mers cu 160 km/h si se uita la telefon si i-a cazut telefonul si din cauza asta a facut accident si ca avea coastele rupte si una din coaste i-ar fi intrat in inima..... chestii spuse de nestiutori... cei care vb mai bine sa gandeasca inainte "cum poti conduce o motocicleta cu 160km/h si sa te uiti la telefon!!!" este imposibil in oras o poate confirma toti biker'ii. asa ca persoanele care vor sa comenteze mai bine sa taca. ce v-am relatat mai sus se vb intr-o companie de telecomunicatii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 56
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Groaznic... :( Ce sa mai zici.

Voblaj + highside..

Chiar imi pare rau ca a mai murit cineva pe motor, dar sincer, voblaj + highside... in oras? De fapt, stai asa... doar ce am deschis geamul (o tigara furata) si l-am inchis imediat... se auzeau vreo 3 tobe maneliste duse-n rosu 3-4 viteze. Dupa urechea mea nu sunt sub 600cc asa ca ma intreb, oare ce viteza au atins?!... (intrebarea este retorica, bineinteles).

 

Pacat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pacat, foarte greu de crezut ca-ti poti pierde viata asa usor.. condoleante familiei ! :rose:

 

Locuiesc si eu in Noua. Strada pe care s-a intamplat accidentul este strada CU CELE MAI MULTE GURI DE CANALIZARE din Brasov. Chiar inainte de copac se afla o trecere de pietoni, in sensul de mers al lui FRA, dupa care sunt 2 sau 3 CANALE (si pe o banda de mers si pe cealalta, fiind 2 benzi pe sens) si DENIVELARI pronuntate intre ele. Si cu masina cand vin spre casa nici nu mai stiu pe unde sa le ocolesc, ajungand uneori chiar pe contrasens, cand e liber. Combinatia carosabil prost- viteza poate creea (si chiar a creeat, din pacate, in acest caz) o tragedie.

Dumnezeu sa-l ierte ! :rose: Condoleante, tarie si putere familiei indoliate

 

a cazut pe str lacurilor..? intre benzinarie - scoala..? (pe acolo sunt multe capace de canal)..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...