Sari la conținut

Aniversare WolfMoto


WOLF MOTO
 Share

Postări Recomandate

Dragi prieteni,

 

Avem placerea sa va invitam sambata, 8 iunie , incepand cu ora 14:00, la petrecerea aniversara ce marcheaza implinirea a 3 ani de activitate si totodata lansarea noului magazin online http://eshop.wolfmoto.ro/ . Evenimentul se va tine la sediul nostru din Bucuresti, Str Tipografilor (Casa Presei), unde va asteptam cu placere la o bere (cu sau fara alcool) si unde vom avea prilejul sa povestim mai pe indelete, sa ascultam o muzica buna si sa ne distram inconjurati de motociclete. Tot din partea casei vom servi o “surpriza” la ceaun, realizata de echipa noastra .

 

Va asteptam!

 

post-67815-0-09401300-1370531881_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pupa, Jean, de frumosi ce sunteti in poza.., mah, daca vin de beut n am cum.., da in ceaun ce bagati, stevie sau gulas de vita/porc?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pupa, Jean, de frumosi ce sunteti in poza.., mah, daca vin de beut n am cum.., da in ceaun ce bagati, stevie sau gulas de vita/porc?!

Mah, imi tot storc memoria si tot nu reusesc sa mi aduc aminte cine este barbosul ala urat.., cred ca n am mai vb cu el de cand avea un Nipru periculos.., help my!Jesus, parca?!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jeane, daca te uiti aici, in prima poza, ai sa te vezi si pe tine si pe el, deschidere si inchidere de pluton :hug:

http://wolfmoto.ro/index.php/galerie-foto/istorie

armata%20de%20la%20brasov.JPG

 

In rest, in ceaun sigur nu va fi stevie ;) , si de beut nu e obligatoriu cu alcool. :alcy:

Editat de Axa cu Scame
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moamaaa, Jesus (asta de cand dracu lucreaza la voi, nu l-am mai vazut de-un car de ani), Cocos, Pandele, Eugen, sora lu' Axa, Demo....ce trupa frati-mio...Ala din fata lu' Eugen e Pedros?

Editat de mihai_prd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah, aia e poza de patrimoniu.., chiar zilele trecute mi a aratat o Cocos.., frumoase zile. Da si noi eram mai tinerei! Ce hidos eram imbracat! Ps asa, Adi..,aka Jesus,ma bucur sa l vad.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah, aia e poza de patrimoniu.., chiar zilele trecute mi a aratat o Cocos.., frumoase zile. Da si noi eram mai tinerei! Ce hidos eram imbracat! Ps asa, Adi..,aka Jesus,ma bucur sa l vad.

Jeane, cu ce motoreta erai mah?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jeane, daca te uiti aici, in prima poza, ai sa te vezi si pe tine si pe el, deschidere si inchidere de pluton

http://wolfmoto.ro/index.php/galerie-foto/istorie

armata%20de%20la%20brasov.JPG

Du-te mah... pe vremea piramidelor erau aparate foto ? :)

 

P.S. O sa va vizitez sambata ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jeane, cu ce motoreta erai mah?

Cu cea mai frumoasa, desigur.., Nipra aia visinie din capatul randului. Aveam pe ea niste furtune nichelate folosite la dusuri..,he, he. In poza cealalta se vede si Raul, Dumnezeu sa l ierte.., mare caracter.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...