Sari la conținut

Chopper in Iasi


AMP
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 57
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

E gata de drum si motorul meu, mai ramane sa-l aduc de la Focsani, week-endul viitor cred. Si ne intalnim cu siguranta prin oras.

Cam asa arata acum:

Frumos!....abia astept sa-l vad live!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aveti iesiri in plan azi? Ieri m-am intalnit intersectat cu cativa chopperisti ,dar doar in mers. La casa studentilor n-am vazut pe nimeni.Am mers in Copou , Ciric, Motel(aici se plimba radarul si nu-mi plac restrictiile la 40 km/h).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Eu sunt cetateanu` cu tricicleta cu motor. Daca se poate m-as alatura si eu voua la prima iesire pe care o intreprindeti. Nu e chiar chopper al meu, dar cred ca daca poate fi trecut cu vederea faptul ca am o roata ajutatoare. rock.gif

Bogdan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa vad si eu trike-ul, pe unde / cand te dai de obicei?

 

 

Salutare!

Eu sunt cetateanu` cu tricicleta cu motor. Daca se poate m-as alatura si eu voua la prima iesire pe care o intreprindeti. Nu e chiar chopper al meu, dar cred ca daca poate fi trecut cu vederea faptul ca am o roata ajutatoare. rock.gif

Bogdan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa vad si eu trike-ul, pe unde / cand te dai de obicei?

Pai eu ies de cate ori am ocazia! alcy.gif Cand stabiliti o intalnire ma alatur si eu! De obicei eu fac cate o tura de sculeni sau vaslui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu ies de cate ori am ocazia! alcy.gif Cand stabiliti o intalnire ma alatur si eu! De obicei eu fac cate o tura de sculeni sau vaslui.

Tu erai Duminica la Petrom in Vaslui?

Am vazut trike-ul din mers, in trecere.....daca era al tau era foarte frumos, daca nu era al tau, tot frumos era....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu erai Duminica la Petrom in Vaslui?

Am vazut trike-ul din mers, in trecere.....daca era al tau era foarte frumos, daca nu era al tau, tot frumos era....

Sambata era la OMV in Vaslui, daca vorbim de acelasi lucru. Ma intorceam de la Vama.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata era la OMV in Vaslui, daca vorbim de acelasi lucru. Ma intorceam de la Vama.

Da , ai dreptate, au fost zilele alea libere si nu le-am mai pus in ordine....,oricum frumos trike-ul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, daca tot se intrevede( cam modesta) o "fratie" a chopper-istilor din Iasi , as vrea sa ma implic si eu. Daca aveti nevoie de vreo sudura, polizare,reglare, modificare, " cioparire", sau alte alea ce are nevoie un motor ma puteti contacta la tel 0749614491, si in limita timpului disponibil, se rezolva. Numa bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti binevenit! Apelam la tine. Poate ne si plimbam impreuna.

 

Salut, cine mai merge astazi pana la Targu Neamt(la cetate)? Intalnirea e la 12 in Fundatie. Plecarea e la 13.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Organizatorul (George M) a zis ca viteza va fi potrivita pt choppere. Cine mai vrea , sa fie azi in la Casa Studentilor ora 12-12:30.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...