Sari la conținut

19.11.2006 Morarilor


Co_Blue
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 118
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

 

Pentru cel ce a zis ca moto din poza mea e de o luna are dreptate!!

Dar sa sti ca nu e primul, am mai avut unul asemanator dar era mai piesa de muzeu adica din 87 tot CBR.

Off-topic: M-ai facut gelos, ca il vroiam eu asta vara...

 

Ma doare sufletul cand vad bijuterii de motoare facute terci, dar ma doare si mai mult cand vad ca posesorul nu stie sa o pretuiasca. No coment.

Asta am vrut sa zic si eu, e un stil de viata, nu ceva de care sa-ti bati joc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

ce avetz q puya ma ? comunistilor ? :D shhhhhhhh lasatzi copii in pace si nu ii mai invatzatzi sa faca wheelie si toate prostiile ca deaia se intampla cazut ca acesta :burnout: papa ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Off-topic: M-ai facut gelos, ca il vroiam eu asta vara...

 

Fa-mi un pret!!!

Daca faci o oferta buna poate ne intzelegem!!!

 

Glumeam, dar sa stiti in general (pentru totzi) ca eu sunt mai nou, mic, nexperimentat, iar voi m-ati luat peste picior.

Voi astia mai vechi ar trebuii sa ne invatzati pe noi care suntem mai novice in domeniu si sa ne ajutatzi cu sfaturi nu cu mistouri!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am tacut,sa vad pana unde ajunge acest subiect;momentan observ ca ne scaldam in "bursa" (am trecut si prin "coltul comunistelor" si prin "fete motocicliste").Daca se poate,stimate Admin,sa inchid eu topicul cu acest post.

1."conserva" nu era TAXI!!!nu avea nimi in comun cu un taxi decat culoarea si cele 10 straturi de chit de sub ea;

2."conservarul" era oprit de circa 7-10 secunde pe prima sina de tramvai,la un unghi de 45' fata de axul drumului,acordand prioritate de trecere tramvaiului de pe celalalt sens;

3."zmeul" de pe MONOCICLU se poate da cum vrea "muschii lui" si pe unde vrea(tot ei),dar "conservarul" este in spital,operat la shold si la coloana vertebrala.

 

Carcoteala placuta!

Editat de autoVIP
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am tacut,sa vad pana unde ajunge acest subiect;momentan observ ca ne scaldam in "bursa" (am trecut si prin "coltul comunistelor" si prin "fete motocicliste").Daca se poate,stimate Admin,sa inchid eu topicul cu acest post.

1."conserva" nu era TAXI!!!nu avea nimi in comun cu un taxi decat culoarea si cele 10 straturi de chit de sub ea;

2."conservarul" era oprit de circa 7-10 secunde pe prima sina de tramvai,la un unghi de 45' fata de axul drumului,acordand prioritate de trecere tramvaiului de pe celalalt sens;

3."zmeul" de pe MONOCICLU se poate da cum vrea "muschii lui" si pe unde vrea(tot ei),dar "conservarul" este in spital,operat la shold si la coloana vertebrala.

 

Carcoteala placuta!

 

In sfarsit am putut afla si noi ADEVARUL. Acum sa-i auzim pe "zmei". Inainte sa se inchida topicul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit am putut afla si noi ADEVARUL. Acum sa-i auzim pe "zmei". Inainte sa se inchida topicul

Zmeul spune : Bafta si bulan exagerat ! Asa cum zice cineva binecunoscut de pe forum !

Aveti grija multa !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uf !!

 

Soseaua Pantelimon, directia din spre Cora spre centru, inainte de intersectia de la Morarilor, motociclistul mergea pe drumul cu prioritate si taxi-ul a iesit din partea dreapta fiind prins perpendicular pe directia de mers a motociclistului.

;) :D :burnout: :D bai blue si cum iti mai zice mai la in pana mea vrajelile astea.

atata gargara pt ce////////// ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am tacut,sa vad pana unde ajunge acest subiect;momentan observ ca ne scaldam in "bursa" (am trecut si prin "coltul comunistelor" si prin "fete motocicliste").Daca se poate,stimate Admin,sa inchid eu topicul cu acest post.

1."conserva" nu era TAXI!!!nu avea nimi in comun cu un taxi decat culoarea si cele 10 straturi de chit de sub ea;

2."conservarul" era oprit de circa 7-10 secunde pe prima sina de tramvai,la un unghi de 45' fata de axul drumului,acordand prioritate de trecere tramvaiului de pe celalalt sens;

3."zmeul" de pe MONOCICLU se poate da cum vrea "muschii lui" si pe unde vrea(tot ei),dar "conservarul" este in spital,operat la shold si la coloana vertebrala.

 

Carcoteala placuta!

nu a fost asa.......inca nu stie nimeni adevarul.Va pupic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ti-e teama sa prezinti din pct tau de vedere ? Ca ori esti cel implicat ori ti-ai facut un user care seamana izbitor cu acel Roro implicat in accident. Decat sa dai replici "destepte" degeaba, explica tu cum a fost.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O chestie e sigura MASINA NU E TAXI.E doar o simpla Dacia 1310 galbena.Nu are patratele alb/negru nu are borna deasupra pe care sa scrie taxi.

Ideea e ca a scris cineva TAXI si ati sarit toti in sus,inclusiv eu nu m-am prins din prima ca masina respectiva nu e taxi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu a fost asa.......inca nu stie nimeni adevarul.Va pupic

 

 

Zi-ne frate care a fost treaba ,ca ne tii cu sufletu' la gura si mi s-a terminat punga de seminte...

 

Adica cum nu stie nimeni cum a fost treaba ? Eu zic ca sunt cel putin doi, soferul si ala cu motoru'.

 

Daca ala cu motoru' esti tu ,du-te si preda carnetu' cat mai repede.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai, man - am citit tot threadu asta si deabia la sfarsit acuma am aflat ca NU era taxi (ce-i drept chiar ma-ntrebam unde-i semnu de pe acoperish cand priveam pozele)

 

Ne lasa in aer banditu' !!!

HUuuuOOOOO !!!!

:P

 

BOOOOO !!

:wave:

 

:ok: :D

 

 

Oricum, sunt sigur ca "ceva" tot a invatat, chiar daca nu zice aici pe forum "Shit, man, n-am procedat deloc corect"

 

O lectie la un pret chiar decent, zic eu.

:peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...