Sari la conținut

INSIGNE NICK-NAME


TeDy 'M
 Share

Postări Recomandate

La locul clasic in piept.

ne avantajeaza in vederea socializarii-parerea mea, nu si pe cei care si-au facut un obicei din a batjocori sau chiar a tepui...

 

EU de acord!

 

Ma gandesc la formatul dreptunghiular, inscriptionat cu negru pe fond argintiu sau auriu.

Liber la propuneri, numai sa iasa ceva constructiv.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici am vrut sa ajung!

Ca la Intruniri e lozinca: Sa aratam cat de civilizati sunt motociclistii...

 

Pai asa se rezolva problema, se caftesc pe strazi inainte de intruniri si acolo se poarta civilizat si isi compara vanataile. :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu CV-ul de gât si o schema color cu arborele genealogic.Tare!

Ideea este buna. Stii pe cine sa saluti, scuipi saau bati.., prieteneste pe umar! Da cam naspa sa scriu.., eu, biker dur.., Jean Taxi pe piept! adica, ce?! iubesc taximetristii, m ar intreba cine nu e avizat. Da, ideea e buna. O pun pe vesta cand merg pe la intruniri.., cu arici, aka detasabila.., he, he, heee.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ideea in sine ca idee, insa ce faci cu cei care sunt , asa cum e vorba, "doar de tastatura" ?

Pentru ei trebuie discutata problema sa isi puna un mouse personalizat, sau un wallpaper, ceva...

Sunt curios de rezultatul topicului, poate era bun un Poll pe chestia asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce de batai ar fi in trafic: "ba, tu-ti predecesorii mamei tale, m-ai injurat acum 2 luni pe topicul ala, pe cine faci tu papagal?" :crack: :crack: :crack:

Stai linistit ca nu va fi asa cred, multi sunt in fata monitorului smekeri... In realitate se ascund.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pareri si pareri... dupa oameni...

Mama ce ca-lumea zic unii! si eu ma gandesc acru la impestriteala din jur.

 

Totusi, gandindu-ma ca pe la simpozioane, conferinte asa este civilizat, sa stii cui te adresezi...

Adica cum sa spun ca motociclistii nu sunt civilizati? ei aș...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau si eu cateva insigne:

1 Ubuntu

2 Shobolanu

3 Cesar

4 Admin

5 Albastru Vertical (asta pentru cunoscatori)

6LilDebul

7Belbody

Unde trimit banii?

Mai am o lista de insigne, dar ramane pe mai incolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ideea in sine ca idee, insa ce faci cu cei care sunt , asa cum e vorba, "doar de tastatura" ?

Pentru ei trebuie discutata problema sa isi puna un mouse personalizat, sau un wallpaper, ceva...

 

Sa-si lipeasca pe pantaloni intre picioare un poster cu o motocicleta. Da' vitezana sa fie, gixxer din ala de 750 cu care zic ca se dau cu 260-280 pe curbele din Romania. :crack:

 

Mai am o lista de insigne, dar ramane pe mai incolo.

 

Io nu vreau, ca daca ma identifica klux-u' sparge pusculita si isi ia un TIR sa ma fugareasca pe curbe :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-si lipeasca pe pantaloni intre picioare un poster cu o motocicleta. Da' vitezana sa fie, gixxer din ala de 750 cu care zic ca se dau cu 260-280 pe curbele din Romania. :crack:

:10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io nu vreau, ca daca ma identifica klux-u' sparge pusculita si isi ia un TIR sa ma fugareasca pe curbe :crack:

Eu credeam ca tu si klux sunteti aceeasi persoana ... sunteti la fel de ... cunoscatori

Editat de nervOptik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai da ... deci recunoasteti ca sunteti amandoi la fel ... ca sa critici, trebuie sa fii cunoscator. N-a zis nimeni nimic de sfaturi.

Oricum, daca vedeti si tu si el vreun TIR ... fugiti! Inseamna ca am spart eu pusculita si va alerg.

Editat de nervOptik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai da ... deci recunoasteti ca sunteti amandoi la fel ... ca sa critici, trebuie sa fii cunoscator. N-a zis nimeni nimic de sfaturi.

Oricum, daca vedeti si tu si el vreun TIR ... fugiti! Inseamna ca am spart eu pusculita si va alerg.

 

Nu inteleg cu ce ti s-a pus pata pe mine. Nici nu am dat sfaturi, nici nu am criticat pe nimeni. Nu am ce sa recunosc, nu cred ca am deranjat pe nimeni cu nimic. Dar daca tii neaparat sa te simti deranjat for no reason, go ahead... :)

 

Daca vad un TIR nervOS scot aripile de la motocicleta si ma infig in cabina... kamikaze. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandesc la formatul dreptunghiular, inscriptionat cu negru pe fond argintiu sau auriu.

Liber la propuneri, numai sa iasa ceva constructiv.

 

vreau si eu doua (latomeru, geanyiuly), dar mi-ar place mai mult Inscriptionat galben pe negru, sau ceva... negru pe argintiu e prea office.

faci pana la urma, sau te-au oprit mistourile? ori doar ai propus si cam gata, sa se ocupe cine are timp...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este doar o politicoasa propunere. Nu am avut nici un gand sa fac vreun castig din asta.

Dar un for organizat care se numeste Asociatia Motociclistilor din Romania, ar putea initia ceva. Apoi mai exista printre noi colegi design-eri.

Sau ne ocupam individual. La urma urmei in mai toate orasele sunt firme care se ocupa cu astfel de inscriptionari. Sunt pe la Mall-uri spre exemplu.

 

Convenim asupra unei dimensiuni a ecusonului de 15/60 mm, propunem un font ceva? inscriptionam gold pe fond negru si gata cu filozofiile, OK?...

Nu ma astept sa explodeze fenomenul, dar gandind pozitiv cred ca ne-am bucura sa ne putem saluta, decat sa ne punem intrebari sau sa dam cu presupusul pe la intruniri, nu-i asa?

 

Spor la civilizatie!

Editat de TeDy 'M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...