Sari la conținut

KRONSTADT BIKERS MOTO PARTY VI 2013 | 6-8 SEPTEMBRIE


Kronstadt Bikers
 Share

Postări Recomandate

Avem placerea si onoarea de a va invita la a VI-a editie a Kronstadt Bikers Moto Party:

 

Afis-Moto-Party2013.jpg

 

 

 

 

 

FB: https://www.facebook.com/events/212551432236441/

FOTOGRAFII de la editia a V-a: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.449558178423445.98077.157644224281510&type=1&l=0050da23a0

post-34061-0-45293500-1376301241_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 173
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ATAAAAT :)

de cand astept anuntul asta :)

 

 

asteptam sa confirme prezenta membrii clubului de lectura "noptile rasnovului", grup constituit ad-hic anul trecut, membru de onoare @dexterr :)

Editat de tiranspider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in plus abia astept sa rasfoim cateva file ale unui roman celebru, impreuna cu baietii din Fagaras Riders :)

cracsule daca poti sa aduci un volum din literatura fagaraseana, de aia de am cetit la poarta la MAN

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca era vorba sa schimbati locatia cu una mai dimensionata.., prea am ajuns sa ne calcam pe picioare in campingul ala mic. Asta e! de venit o sa vin, ca fusei mereu si mi o placut de fiecare data.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca era vorba sa schimbati locatia cu una mai dimensionata.., prea am ajuns sa ne calcam pe picioare in campingul ala mic. Asta e! de venit o sa vin, ca fusei mereu si mi o placut de fiecare data.

de ce sa schimbi ceva bun?? deja calutul meu stie drumul singur, si e tare iincapatanat cand e vorba de drumuri noi =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ATAAAAT :)

de cand astept anuntul asta :)

 

 

 

asteptam sa confirme prezenta membrii clubului de lectura "noptile rasnovului", grup constituit ad-hic anul trecut, membru de onoare @dexterr

Boier dumneavoastra, io-s cu prezenta confirmata de mult! In plus, am niste volume noi pt studiu aprofundat, de alea de impartit cu ceilalti membri studiosi! (si din care tu ai ratat prin absenta nemotivata).

Abia astept sa-i cunosc pe baietii de la Fagaras, in mod misterios nu am reusit sa ne intersectam pana acum...

Se multumeste frumos pentru acordarea titlului onorific, am sa incerc sa nu dezamagesc nici data asta :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Boier dumneavoastra, io-s cu prezenta confirmata de mult! In plus, am niste volume noi pt studiu aprofundat, de alea de impartit cu ceilalti membri studiosi! (si din care tu ai ratat prin absenta nemotivata).

Abia astept sa-i cunosc pe baietii de la Fagaras, in mod misterios nu am reusit sa ne intersectam pana acum...

Se multumeste frumos pentru acordarea titlului onorific, am sa incerc sa nu dezamagesc nici data asta :cheers:

daca zici de absenta nemotivata, facuta cu ocazia festivalului de cultura din orasul de la malul marii ma declar vinovat. :) da promit sa recit doua trei strofe intru motivarea absentei :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca zici de absenta nemotivata, facuta cu ocazia festivalului de cultura din orasul de la malul marii ma declar vinovat. :) da promit sa recit doua trei strofe intru motivarea absentei :)

si la ala. si la Buzau. eu macar am anuntat ca nu vin la MAN, tu nici macar nu ai raspuns la telefon inainte de evenimentul cultural de la mare. rusinica, la colt, in genunchi pe coji de nuca. vine si Festina? Iti aduc componentele celea?

 

Nu de alta da dupa accidentul asta sigur nu o sa pot sta la cort.

Tu și-ai mai patît, uăi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu și-ai mai patît, uăi?

 

Partea usoara, multe julituri... parteea mai nasoala.... 2 coaste rupte si o gaura mare sub ele...... drumurile bune ale patriei si parapetii "intregi si fara fier beton la vedere". Eftin. Trece cu multa cultura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca prietenul dragos o spus prezent 'poi zic si eu asa "prezent" :hug:

Mergem geo, mergem impreuna, dar te rog, TE ROG, ia-ti si tu un cort ca toti oamenii normali, nu mai lua vila aia greu de instalat dupa tine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca era vorba sa schimbati locatia cu una mai dimensionata.., prea am ajuns sa ne calcam pe picioare in campingul ala mic. Asta e! de venit o sa vin, ca fusei mereu si mi o placut de fiecare data.

Salut.Desi anul trecut locatia a devenit la un moment dat neincapatoare daca o schimbam piere tot farmecul.Variante ar fi dar cei mai multi vin pt zona si simplitatea intrunirii motiv pt care incercam sa o tinem la fel.Va asteptam cu drag si anul acesta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu personal nu am mai fost la nicio intrunire de genul asta pana acum. Sunt posesor de moto din 2012 insa timpul nu mi`a permis pana acum. Am vorbit cu un prieten sa ne punem la drum si sa venim si noi. Primiti si straini printre voi? Ca daca se bea votca si se mananca leguma mea preferata eu voi fi in mediul meu. Din cate am inteles se poate sta si in cort pe acolo, nu? Va doresc asfalt uscat si sa auzim de bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu personal nu am mai fost la nicio intrunire de genul asta pana acum. Sunt posesor de moto din 2012 insa timpul nu mi`a permis pana acum. Am vorbit cu un prieten sa ne punem la drum si sa venim si noi. Primiti si straini printre voi? Ca daca se bea votca si se mananca leguma mea preferata eu voi fi in mediul meu. Din cate am inteles se poate sta si in cort pe acolo, nu? Va doresc asfalt uscat si sa auzim de bine!

ca sa citez un mare clasic:

"Și atunci, odată începe a bate în poartă, strigând:

— Ei! Tabacioc este?

— Este, răspunde cineva dinlăuntru.

— Votchi este?

— Este.

— Femei sunt?

— Dar cum să nu fie?!

— Lăutari sunt?

— Ho, ho! Câți poftești.

— A! harașo, harașo! Aici e de mine! Deschideți iute, zise Ivan, tropăind și frecându-și mâinile."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...