Sari la conținut

Mai am 12 Leva...e pacat sa raman cu ei pana la anul!


The Mentalist
 Share

Postări Recomandate

Stiu,stiu, toti ne-am saturat de anumite trasee. Dar inainte de a baga mobra la iernat uite ca vremea ma mai imbie inca o data sa invart roata.

Si am ramas si cu bani de ultima data cand am fost pe acolo, pana la primavara ii ratacesc prin casa,deci plimbare la bulgari.

 

Plimbare la bulgari sambata, 12.10, ora 10,30 adunarea la OMV City Mall, la 11 plecarea.

Daca vine careva sa confirme pe aici ca mi-e ca ma imbat vinerea asta si sa stiu daca are rost sa ma scol si sa o iau din loc sau nu.

 

Mers...nici nu mai zic nimic de mers. Fiecare cum poate, eu mai usor sa nu arunc tot uleiul pe teritoriul bulgaresc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 130
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

vroiam sa ies sambata la o plimbarica, dar ma gandeam pe la noi, o sa iau in considerare si iesirea asta. cum este drumul?

Drumul este cam valurit pentru suspensii pur sport, data trecuta a fost si destul de aglomerat, chiar ciudat pentru Bulgaria. Are curbe largi si foarte largi, asfalt aderent, se poate alerga in voie cand ai chef. Si mai ales daca stii care sunt portiunile pe unde se poate.

Altfel, se trece prin orase si sate, baietii mai stau cu radare, la o linie continua, d-astea. Pe mine nu m-au oprit niciodata cu moto...dar nu-i tarziu.

 

:)) "voi"

ma gandeam ca mai mergi cu cineva

daca vreamea e cat de cat ok venim si noi.

e foarte posibil sa fie ultima iesire pe anul asta :(

Foarte bine, mi-ar face placere sa va revad. Dupa cum ma uit eu pe site-urile meteo sambata ar fi cel mai ok si la Buc si la Veliko.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de leve.. se gasesc pe la noi la ceva case de schimb sau mai usor schimb euro direct in bulgaria?

Cel mai usor este sa iti iei de la bancomat direct cu card de credit sau sa schimbi direct din Ron in Leva, sunt case de schimb la ei.

 

Cat pierzi comision de extragere si diferenta de curs valutar cand scoti cu cardul, cam tot atat pierzi cand schimbi din lei.

Cel mai avantajos curs era la iesirea din Ruse in interiorul Metro, dar pentru un pranz la Veliko unde ai de schimbat 20 de leva nu mi se pare ca merita.

 

Eu imi scot cu cardul sau schimb direct in Veliko.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Thx mentalist :cheers:

Ceva recomandari de mancat prin veliko? Eu luni o sa o iau inspre grecia si din cat imi calculez cam pe acolo o sa ne apuce foamea (scz de offtopic)

https://plus.google.com/109872756434925778759/photos?hl=ro

 

Mie cel mai mult imi place la restaurantul de mai sus, dar am mancat peste tot si nu e rau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce zici sa mai arunci niste ulei spre shipka ?Farfurie ?

Am program in seara asta care e posibil sa se prelungeasca pana mai spre dimineata. Asa ca vreau sa plec mai tarziu si sa prind doar perioada calda a zilei. Ar fi mers o Shipka ca nu am mers anul asta, dar e si prea lung.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...