Sari la conținut

Enduro In Padurea Baneasa!


Postări Recomandate

de vreo 2 ani merg cu bicicleta prin padurea baneasa (inainte mergeam si cu scuterul, asta pana a inceput sa-mi curga ulei din amortizor :burnout: ;) ). am zis sa pun niste poze cu peisajele, care sunt foarte frumoase ca poate sunt unii care nu stiu de padurea asta si e pacat ca e foarte aproape de bucuresti, poate mergeti cu motoarele :D

post-4434-1164559677_thumb.jpgpost-4434-1164559745_thumb.jpgpost-4434-1164559788_thumb.jpg

post-4434-1164559842_thumb.jpgpost-4434-1164559872_thumb.jpgpost-4434-1164559897_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D

de vreo 2 ani merg cu bicicleta prin padurea baneasa (inainte mergeam si cu scuterul, asta pana a inceput sa-mi curga ulei din amortizor :burnout: :yikes: ). am zis sa pun niste poze cu peisajele, care sunt foarte frumoase ca poate sunt unii care nu stiu de padurea asta si e pacat ca e foarte aproape de bucuresti, poate mergeti cu motoarele :eek:

post-4434-1164559677_thumb.jpgpost-4434-1164559745_thumb.jpgpost-4434-1164559788_thumb.jpg

post-4434-1164559842_thumb.jpgpost-4434-1164559872_thumb.jpgpost-4434-1164559897_thumb.jpg

:blbl: :P :wink: :kick: ;) :D :sick: :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu ma gandeam sa-mi iau un cal, sa-mi fac si un car de lupta si sa ma dau prin padurea aia, la vanatoare de biciclisti...

Ce dreq, cine confunda forumurile?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scopul nu era sa va arat ce bine ma distrez eu cu bicicleta pe acolo, dar sa fac cunoscuta padurea, sa vedeti ce frumos e acolo ca unii poate o sa vreti sa va duceti cu motocicletele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scopul nu era sa va arat ce bine ma distrez eu cu bicicleta pe acolo, dar sa fac cunoscuta padurea, sa vedeti ce frumos e acolo ca unii poate o sa vreti sa va duceti cu motocicletele.

Pe-acolo ii drept ca-n palma -aia enduro capitalista se chiama,care este ,off road de capitala .

Totusi poti macar murdari motoreta :burnout: ;) :D :D :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai astia, nu mai vorbiti ca nu toata lumea face hard enduro :D

 

 

unnamed man, eu am fost acum 2 sapt prin padure, nu pe la baneasa ci la snagov dar tot draqu ala e si a fost super, mai ales acum toamna, toate frunzele erau cazute, copacii goi......frumos :D

 

 

am fost cu cineva care lafel a facut traseul cu bicla, cand era mai mic :burnout: si acum nici nu am avut ce discuta cu toate traseele facute de el pe bicla..... oricum peisajul superb :yikes: si ceva noroi :blbl: pe sub frunzele alea ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai astia, nu mai vorbiti ca nu toata lumea face hard enduro :D

unnamed man, eu am fost acum 2 sapt prin padure, nu pe la baneasa ci la snagov dar tot draqu ala e si a fost super, mai ales acum toamna, toate frunzele erau cazute, copacii goi......frumos :D

am fost cu cineva care lafel a facut traseul cu bicla, cand era mai mic :burnout: si acum nici nu am avut ce discuta cu toate traseele facute de el pe bicla..... oricum peisajul superb :yikes: si ceva noroi :blbl: pe sub frunzele alea ;)

 

am uitat ca tu esti dala soft enduro :kick: marfa oricum si prin padure...stiu cat mi-am chinuit minimobra la ciolpani la fest in padurea aia :P e misto senzatia sa faci slalom printre copaci...si peisajul...chiar...mi-ati facut pofta...imi aduc bicla de la tara, ca e profesionala de enduro :wink:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...