Sari la conținut

UN PARTY HAIDUCESC pt maine ?


vik55
 Share

Postări Recomandate

La propunerea D profesor vin ei eu cu una :

Un gratar pe malul Argesului mai precis in Calugareni pe langa monument in stanga este o zona super pe malul apei tocmai buna de facut un gratar [si de ciocnit un dop de palinca ] pt cei care vor sa mai invarta roata se poate face atat pe partea [dreapta / stanga ] fata de Dn cateva ture de off usor . Eu vin cu dotarea [ gratar / ceaun / ] dau cutiile jos unite cu un suport si uite si masa suport facut de " STAPANUL FIARELOR " pe care il invit sa participe daca mai iese cu mobra .

Daca este interesanta propunerea dati-va cu parerea , cred ca nu este o mare problema sa ia fiecare in rucsac ceva vesela de plastic.

Rugaminte cine vrea Ok cine nu sa ignore acest post it .

Pana diseara ne lamurim .

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Un gratar pe malul Argesului mai precis in Calugareni pe langa monument in stanga este o zona super pe malul apei tocmai buna de facut un gratar [si de ciocnit un dop de palinca ] pt cei care vor sa mai invarta roata se poate face atat pe partea [dreapta / stanga ] fata de Dn cateva ture de off usor .

 

da, as veni si eu. unde mai exact, la ce ora si cine mai vine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man hai mai bine cu D profesor acum am vazut Pm ul , doar in doi la gratar parca nu merge incerc sa ajung la 10:30 / 11 la Mol centura .

Seara buna .



Hai pe varianta D_lui Constantin .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

ok, maine dupa 12 trec si eu pe acolo. pe la un 12:15 cred ca ajung.

dupa asta poate mergem impreuna

 

 

Acum am vazut actiunea de la palatul copiilor atunci vin si eu acolo pe la 12 si dupa vedem care si unde mai dam o tura .

 

ok, domnilor! pai ne vedem si ne vorbim acolea, atunci. actiunea se petrece la intrarea in parc de langa Palatul Copiilor (e o alee cu scuar pe mijloc)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neata .

Imi pare rau fratilor este ora 10 si afara sunt - 4 g nu mai zic de ceata asta de rahat EU as fi neserios sa zic ca vin , NU pe asa o vreme nu ies pe motor .

O zi cat mai buna tuturor si mai ales celor care se incumeta sa iasa pe motor .

Asta nu mai este placere ....................

Editat de vik55
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cheater...

 

Dar CORECT .

Omule zici tu ca in doua ore se schimba vremea sa treaca asa repede de pe - pe + si sa dispara si ceata ,,,,,,,m-as mira sa dea Domnul sa fie ca tine ,mare lucru sa dau o fuga la garaj sa iau mobra , asta este eu pe asa vreme cum este acum NU ies .

Editat de vik55
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deloc. credeai ca vine vara de ieri pana azi ?:)

hai , nu te bosumfla, asta e viata, scuze gasim toti :)



a, sa nu uit, afara sunt 4 g. deci nu mai avem doar 1 g,.

 

merge lumea pe burta cu atractia asta gravitationala domne

 

sa vedem ce zice honda , pleaca la prima cheie sau doar cand o vede ( cheia)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Imi amintesc cum anul trecut prin noiembrie - alaturi de 4 forumisti - ne-am strans si la ora 8 am dat bice pe o ceata maxima care s-a imprastiat dupa 80 kilometri, pe drum au fost si -3 grade..

Este drept, mergeam doar colea, pina in Sighisoara.... :rusinica:

Editat de l.u.v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai frati si surori daca si astazi a fost o zi de dat cu mobra eu nu mai zic nimic , parca au intrat zilele in sac , trei luni trec repede , bine ca cei care au iesit [cu Dl Constantin ] am vazut ca s-au intors cu bine , poate ne ajuta cel de sus si revenim in trafic in martie . ACUM > aulitdodo1.gif.

Editat de vik55
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...