Sari la conținut

Iese cineva luni?


vik55
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 67
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Foarte frumoasa plimbare, cu scop de vizitare si nu de alergare (oricum drumurile astea nu permit), o zi superba, companie placuta, cred ca toata lumea s-a simtit bine!

Multumim SpiritOfMotions pentru organizare si calauza! :)

 

Bagam si pozne!

post-7144-0-61879600-1398109968_thumb.jpg

post-7144-0-76292100-1398109983_thumb.jpg

post-7144-0-00765200-1398109997_thumb.jpg

post-7144-0-50018700-1398110027_thumb.jpg

post-7144-0-84278500-1398110048_thumb.jpg

post-7144-0-66098400-1398110063_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai as fi mers si eu sa ma bucur de companie dar cand am vazut ca tot la biserica va duceti :eek: am zis un pass si am ales sa pap ceva bun mai ales ca le`am mai vazut de 3 ori si sunt satul de crestinatate in ultimul timp :) Pestera s`a deschis ? ati fost la ea ? Parcul ?

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am primit de la Adrian urmatorul link :https://d.transfer.ro/excursie.moto-transfer_ro-21apr-f3bbcc.zi.

Multumiri Adrian !



https://d.transfer.ro/excursie.moto-transfer_ro-21apr-f3bbcc.zi



Se pare ca la mine nu merge cu transfer.ro ! Voi incerca sa descarc din mesajul primit pe mail.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai as fi mers si eu sa ma bucur de companie dar cand am vazut ca tot la biserica va duceti :eek: am zis un pass si am ales sa pap ceva bun mai ales ca le`am mai vazut de 3 ori si sunt satul de crestinatate in ultimul timp :) Pestera s`a deschis ? ati fost la ea ? Parcul ?

crede-ma pe cuvant ca ziua de ieri nu a fost o zi de turism ecumenic! pot sa ti-o confirme colegii care au participat!

 

personal, dupa atatea zile de ploaie si... haleala aferenta pastelui, doream sa fac o tura cu motorul!

ma bucur ca ideea de a petrece o zi in nordul bulgariei a avut atatia adepti, la ivanovo s-au numarat 20 de motoare, dar... reusita excursiei apartine in totalitate tuturor participantilor, deoarece am dat toti dovada de coeziune, respect, atentie si disciplina la mersul in coloana, toleranta si armonie fata de ceilalti colegi.

la fel ca majoritatii si aishei i-a ramas in minte "spectacolul" din pestera! :) o sa pun si poze, dar sunt pe telefonul aishei care bineinteles nu e prin zona acum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poze si de la knox

 

tinyurl.com/mzdcbly



Ati strans gasca frumoasa. Noi din "pesterata" n-am inteles decat "gheare urs", "rata cioc" si "no pictures". :)

salut,

as vrea sa ies si eu cu voi cu kle ul meu

daca este grup deschis, cand mai iesiti, rog um pm

multumesc
marius 0722564401

 

am incercat sa-ti dau PM dar ai mesageria plina, cred

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...