Sari la conținut

Accident grav Timisoara


ivan123
 Share

Postări Recomandate

Din cauza unui dobitoc care nu se asigura, a avut de suferit un motociclist. Sanatate rider-ului.

 

http://www.opiniatimisoarei.ro/motociclist-izbit-de-o-masina-intr-un-accident-la-timisoara-soferul-intorcea-pe-linia-de-tramvai-si-i-a-taiat-fata-in-dambovita-foto/11/06/2014/

 

Aveti mare grija la traficul din oras, fiti atenti la orice !!!

 

 

Afalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate motociclistului si rabdare multa cu asigurarea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Aceasta fara sa tina seama ca sunt sinele de tramvai si dubla linie continua, sustin martorii", s-a gandit sa intoarca ..... si pe deasupra, vesnica scuza "nu l-am vazut". Sanatate motociclistului !

Editat de stfan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Masina e lovita in spate.

Motociclistul se uita la pasarele?

Pasarele vezi tu, in poze se vede clar ca a sters tot spatele, deci lonanistul nu apucase sa intre pe banda. Sunt convins ca motociclistul a tras cat a putul spre axul drumului, cel mai probabil avand si traficul din sens opus, cel de care fugea onanistul in graba...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Masina e lovita in spate.

 

Motociclistul se uita la pasarele?

Nu cred,doar,poate,nu se astepta sa intoarca cretinul in mijlocul strazii,sau sa mearga in mars arier.Nu poti anticipa orice idiotenie are de gand sa faca ala din fata ta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Masina e lovita in spate.

 

Motociclistul se uita la pasarele?

Eu sunt de parere ca nu conteaza unde se uita motoristu atata timp cat idiotu a intors prin loc nepermis,binenteles aici intra si neacordarea de prioritate.. deci clar motociclistu n.are nici o vina dupa parerea mea. Plus ca, noi, motocilistii chiar daca avem prioritate ar trebuii sa fim cu ochii in 14 nu in 4 pt ca nu se stie de unde te loveste "norocul". multa sanatate raiderului...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...