Sari la conținut

Nelamurire accident + asigurare


nicky_yo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 64
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

daca stai sa corelezi cu postarile alea de pe 'motociclisti pasionati de sex', e clar ca tot motociclistul vrea o curva, o gospodina si o doamna...eu zic sa-i dai banii inapoi inainte sa primesti despagubirea de la asigurari, faci si tu impresie buna si poate ne povestesti apoi cum gateste si cum e la pat! s-ar putea sa fii si singurul care agata folosind motocicleta intr-un fel incompatibil cu scopul constructiei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai stii... poate soarta a facut ca voi sa va intalniti in acest mod :s4289:

Cum spuneau baietii mai sus, invit-o macar la o tura prin oras, ca doar a fost de treaba.

Pe facebook nu e ?

Editat de lestef
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nicky_yo, on 06 Jul 2014 - 09:53, said:

M-am gandit sa ii dau banii la asigurari. Dar... Daca nu imi primesc banii de acolo? Sau daa se intampla ceva? Cine iese gaura? :)))

 

Cred ca are undeva pe la 30-40 de ani. Dar arata super bine.

cine iese gaura este irelevant. cine intra gaura poate fi interesant (mai ales ca femeia are varsta care o recomanda din punctul asta de vedere).

in alta ordine de idei, si f...t si cu banii-n buzunar nu merge ;)

Editat de WotRU2Me
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

macar spune-i ca intreaga suflare moto este uimita de gestul ei...si totodata au fost lansate multe propuneri din partea acestei minunate comunitati pentru o plimbare prin oras sau in afara lui. Noi toti ne gandim la ea..iar daca tu nu apreciezi frumusetea (pe care ai zis ca o are), varsta, sexul etc...spune-ne si noua macar locul ei de munca...sa facem coada cu flori si moto la usa ei.

 

de retinut: nu ii preciza gandurile ascunse ale baietilor...o sa te trezesti cu o geanta in cap.

 

in rest...primul mentioneaza-ma pe mine

Editat de dragoss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

crezi tu ca nu merge :))

asa am zis si eu la inceput. apoi a venit unu' mai batran si m-a intrebat: crezi ca ma-ta i-a dat pixda degeaba lu tac'tu? daca s-a ajuns pana aici, probabil ca stiu astia mai bine. adica n-ai tu destula experienta :))

 

macar spune-i ca intreaga suflare moto este uimita de gestul ei...si totodata au fost lansate multe propuneri din partea acestei minunate comunitati pentru o plimbare prin oras sau in afara lui. Noi toti ne gandim la ea..iar daca tu nu apreciezi frumusetea (pe care ai zis ca o are), varsta, sexul etc...spune-ne si noua macar locul ei de munca...sa facem coada cu flori si moto la usa ei.

 

de retinut: nu ii preciza gandurile ascunse ale baietilor...o sa te trezesti cu o geanta in cap.

 

in rest...primul mentioneaza-ma pe mine

io-te-te si la asta...nici 35 de postari n-a adunat si deja ne sufla femeile :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Băi, ia nu mai învățați copilul la prostii! Nu știți că are prietenă - cea cu care împarte contul? Dacă citește și ea p-aci, s-a lins pe bot de „cont”!

 

P.S. Io tot aștept poze cu diva! Poate mă mut la Constanța... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Femeia e bine rau!!! Dar este maritata:(( mi-a spus un prieten. Deci.... Mai bine ma proentez catre bani.

 

M-au sunat azi de la asigurari. Imi ofera 3500

In conditiile in care pe deviz am 4100 fara manopera si fara TVA si 5100 fara manopera si cu TVA.

 

Deci... Ei platesc cu sau fara TVA.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e bine rau?? mai e si maritata??? si prietenul tau stia deja asta????

pai stii ce cred eu? ba, meriti ba banii aia...nimic mai mult. zi bodaproste, ca oricum cumperi jumatate de mobra cu ei...daca e vorba doar de reparatii minore, iti ramane si ceva de investit si in boase....in sensul de crestere...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un prieten o cunoaste personal... Ba mai mult de atat sunt prieteni de familie. Si partea cu boase.... Nu stiu ce sa spun despre comentariul asta...

Chiar spun "Sar'na" pentru bani... Sunt bine-veniti. Dupa cum am spus... Cand ii vireaza in cont... Voi cauta sa dau motoreta mea care este in stare exceptionala din punct de vedere mecanic, zgarieturile sunt superficiale, plus o diferenta si sa imi iau un 600rr 2004-2005.

Editat de nicky_yo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai dom'le, ca poate n-ai inteles...eu nu am nimic cu tine, cu mobra si mai ales cu boasele tale. uneori nu-ti iese bine in scris, dar era doar caterinca. nu te-as sfatui in mod serios sa tratezi astfel o femeie corecta si nici sa jignesc nu-mi sta in fire. deci, daca am sarit calul si te-ai simtit insultat sau ti-am provocat cel mai mic sentiment neplacut, te rog sa ma ierti, nu am avut deloc intentia asta.

daca vrei tu 600rr, sa fie intr-un ceas bun, cum se zice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...