Sari la conținut

Postări Recomandate

De vanzare ghidon original yamaha dragstar 1100 in stare perfecta fara zgarieturi sau lovituri.

Diametrul este de 25 mm, are cleme de prindere pentru cablurile electrice si bucse filetate la interior in capete.

Mai multe dimensiuni in poze.

Pretul este 150 Ron fix.

Daca este cineva interesat: 0721 116 963 Mihai sau PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut am si eu un Dragstar 650 si nu stiu ce ulei sa ii bag si ce cantitate pentru ca doresc sa fac schimbul acum in primavara.

 

Eu i-am pus ultima data Yamalube, l-am cumparat de la reprezentanta Yamaha si nu e foarte scump vre-o 36 de lei litrul, iti trebuiesc 3 litri. Ti-as recomanda sa-ti schimbi si filtrul si uleiul de la cardan ca totul sa fie OK :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut am si eu un Dragstar 650 si nu stiu ce ulei sa ii bag si ce cantitate pentru ca doresc sa fac schimbul acum in primavara.

 

 

Salut iti recomand motul 10W40 pt iarna sau 20W50 pt vara.

Cantitate 2.6L fara filtru si 2.8 L cu filtru.

Daca vrei manualu lasa mi o adresa de mail si ti l trimit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Am si eu de vanzare un dragbar plus inaltatoare si manere...si o pereche de tevi care suna tare si gros. Tevile au site inauntru ..deasemenea necesita un polish..

Sunt inca montate pe un Dragstar de 400. Merg si pe 650. Cine vrea mai multe poze, pot trimite pe mail.

 

Nu stiu cat sa cer pe ele....daca e cineva interesat...sa spuna un pret si vorbim.

 

 

Asfalt uscat

Madalina

post-41391-1263544581_thumb.jpg

post-41391-1263544634_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mada,vinzi tobele aftermarket? Parca-ti placeau...Cred ca ghidonul al trebui sa-l pastrezi,si sa schimbi doar reiserele,cu unele mai curbate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Am si eu de vanzare un dragbar plus inaltatoare si manere...si o pereche de tevi care suna tare si gros. Tevile au site inauntru ..deasemenea necesita un polish..

Sunt inca montate pe un Dragstar de 400. Merg si pe 650. Cine vrea mai multe poze, pot trimite pe mail.

 

Nu stiu cat sa cer pe ele....daca e cineva interesat...sa spuna un pret si vorbim.

 

 

Asfalt uscat

Madalina

 

Sal. Ma intereseaza tobele, trimite cateva poze mai clare pe meleizis@yahoo.com.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Am si eu de vanzare un dragbar plus inaltatoare si manere...si o pereche de tevi care suna tare si gros. Tevile au site inauntru ..deasemenea necesita un polish..

Sunt inca montate pe un Dragstar de 400. Merg si pe 650. Cine vrea mai multe poze, pot trimite pe mail.

 

Nu stiu cat sa cer pe ele....daca e cineva interesat...sa spuna un pret si vorbim.

 

 

Asfalt uscat

Madalina

 

 

Am si eu de vanzare un dragbar plus inaltatoare si manere...

 

 

Sau le schimb cu riserele si ghidonul original!!

 

Multumesc

Mesaj completat

Salutare!

 

Am si eu o intrebare si nu am gasit raspuns pe nicaieri. Eu am o Yamaha Dragstar 400 si vreau s-o fac de 650, din cate stiu trebuiesc schimbate carburatoarele, cilindrii si pistoanele cu cele de 650, pentru ca in rest sunt identice. Intrebarea e, a facut cineva asa ceva? Aveti idee daca o sa mearga? Am gasit piesele pe ebay si nu costa f mult, e chiar acceptabil. Sper sa ma puteti ajuta.

 

Multumesc

Madalina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

UP UP...nimeni nimic...

De vanzare...pentru XVS 1100

 

1. Rezervor original- 150 euro

2. Aripa spate Originala cu instalatie electrica, lampa STOP si semnale- 130 euro

3. Tobe Originale+ finale goale- 200 euro

4. Comenzile originale complete-90 euro

5. Sa artizanala doua locuri - 100 euro

6. Placile de sustinere comenzi avansate cu tijele necesare- 70 euro

7. Handlegar+riesere+handgrips Highway Hawk- 120 euro

 

eu am facut alti suporti pt comenzile avansate si mi-au ramas suportii....

Pt foto aici...

 

/index.php?...t&p=2195698

Editat de xvs650
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

despre motodynamics srl (adica yamaha romania) nu gasesti nimic decat in pagini aurii (sau pagini albe)

pe site-ul lor nu apare nicio informatie de contact

poti lua legatura cu unul dintre dealerii lor, K&LOG (www.klg.ro)

mie mi s-au parut seriosi, iar preturile sunt aceleasi ca la motodynamics

stima

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUT DACA MA POATE AJUTA SI PE MINE CINEVA CU UN NUMAR DE TELEFON DE LA YAMAHA ROMANIA.VA MULTUMESC :disappointed:

 

Tot de la K&Log imi cumpar si eu consumabile pt chopper am 2 carti de vizita de la

Teodor Grindu 0722539389 Consultant vanzari si

Razvan Nimor 0723330031

sediul il au la iesirea din Bucuresti spre Pitesti pe drumul care duce spre soseaua de centura iti recomand sa iti cumperi eventual consumabile sau alte lucruri decat sa-ti lasi motorul pt un service

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUT DACA MA POATE AJUTA SI PE MINE CINEVA CU UN NUMAR DE TELEFON DE LA YAMAHA ROMANIA.VA MULTUMESC :disappointed:

Elena Datcu

 

 

 

MOTODYNAMICS SRL

 

OTOPENI, CALEA BUCURESTILOR, NR. 91B

 

TEL.: 0724.044437 / 0723.363761

 

Fax: 021/3513760

 

 

 

 

ultima data am folosit datele astea prin nov 2009-deci s-ar putea sa fie inca de actualitate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salutare

 

vreau sfaturi...trebuie sa imi cumpar anvelopa fata si sunt un pic in ceata asa ca vreau sa imi spuneti ce tip de anvelope aveti pe xvs1100 custom, eu acum am AVON AM20 care este total nepotrivita as fi vrut Metzeler ME880 pt ca am avut pe xvs650 si am fost super multumit dar se pare ca este 61H si nu stiu daca este bine pt ce cea de acum are indice V iar in specificatii apare 61S....raman recunoscator daca imi spuneti exact ce anvelopa fata aveti...are cineva Metzeler ME880???

 

 

Multumesc

Mesaj completat

Salutare

 

vreau sfaturi...trebuie sa imi cumpar anvelopa fata si sunt un pic in ceata asa ca vreau sa imi spuneti ce tip de anvelope aveti pe xvs1100 custom, eu acum am AVON AM20 care este total nepotrivita as fi vrut Metzeler ME880 pt ca am avut pe xvs650 si am fost super multumit dar se pare ca este 61H si nu stiu daca este bine pt ce cea de acum are indice V iar in specificatii apare 61S....raman recunoscator daca imi spuneti exact ce anvelopa fata aveti...are cineva Metzeler ME880???

 

AAA...cat pe ce sa uit...cine a bagat ulei Motul poate spune ce tip de Motul???

 

 

 

 

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vind yamaha dragstar 650cc,an 1997,inmatriculata,VT 2011,consumabile schimbate,ghidon drept,semnalizari ghidon,tobe goale inox,rezervor usor lovit de la o cazatura .3000eur neg.

Mesaj completat

poze aici:

/index.php?...p;#entry2285557

 

 

Motorul sa vindut,anunt retras.

Editat de TheFatBob
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...