Sari la conținut

m-a lovit unul de am vazut stele verzi


the Pig
 Share

Postări Recomandate

Pentru ce ii multumesti lui Dumnezeu? Pentru ca te-a lovit masina? Pentru ca, daca vrei sa multumesti cuiva pentru ca esti in viata, ma gandesc ca personalul medical, care si-a tocit coatele in facultate a avut un rol mult mai important. Sau preferi ca data viitoate cand cineva este implicat intr-un accident, medici sa stea acasa si apara preafericitul Daniel, cu o rugaciune?

:10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Podul ala e tare nenorocit. E destul de arcuit, mereu ingheta si te poate lua prin surprindere coloana din partea cealalta. Ma gandeam la un sistem: un senzor care sa simta "coada" oprita si sa aprinda un warning in partea cealalta. Cost estimat: 200E. Doneaza cineva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Topic de multumire lui gizas. Probabil se plictisise sa se uite la cei care fac laba si s-a gandit sa-l salveze pe Marcelius. Cu siguranta rugaciunile au functionat doar pe juamtate. Daca functionau cum trebuia nu se intampla accidentul. Nici cristi nu mai face treaba cum facea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa-i multumesti lui d-zeu ca ai scapat dupa ce te-a lovit masina din vina ta?

Cum sta d-zeu asta si arunca cu nasoale peste credinciosii sai, numai numai ca astestia poate sa-si aduca aminte sa-I multumeasca Lui!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

saorma cu de toate

 

deci podu e de vina ca a inghetat in dimineata aia

cred ca te-am vazut intins pe jos, chiar ma gandeam ce cauti pe acolo

masina care te-a lovit banuiesc ca era aia abandonata la baza podului, nu parea prea sifonata

 

oricum, se pare ca nu te-ai lovit destul de tare daca zici "am coborat fara sa ma asigur. dar nu conteaza asta acum"

importante sunt lumanarile si acatistele, lasa asiguratul

 

concluzia pare sa fie ca daca faci accident pe un pod fiindca nu te-a dus capul sa faci legatura intre suprafata suspendata si polei macar fa-o pana la capat si da-te jos din masina fara sa te asiguri, sigur ala din spate franeaza mai bine ca tine pe gheata

si daca nu, te rogi un pic si toate e bine

Editat de prafrau
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...