Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

694 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

masina de brodat am si eu la firma, dar pana le explic la doamne ce imi trebe si pe ce sa brodeze, le fac eu de mana, si e mai ieftin sa le cumpar gata facute

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 33,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10506

  • ivan pedala

    6153

  • Taz Asg

    2802

  • pitesti2010

    2630

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cristi: trebuie udata...

ca nu cumva sa nu tina, sau sa se strice fix dupa ce i-a expirat garantia :)

 

Ivan: tu ai observat ca vreo 4 colegi/e nu au mai dat pe aci cu prezenta de zile si saptamani?

(in afara de Taz care e absent motivat...)

 

ciuciu bonuri pentru ei!

diiii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

Ivan: tu ai observat ca vreo 4 colegi/e nu au mai dat pe aci cu prezenta de zile si saptamani?

(in afara de Taz care e absent motivat...)

ciuciu bonuri pentru ei!

diiii!

Lasa-i frate, bonurili lor le impartim intre noi, astia omniprezenti!

Lor le dam cotoarele de la bonuri! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa-i frate, bonurili lor le impartim intre noi, astia omniprezenti!

Lor le dam cotoarele de la bonuri! :peace:

 

 

bai unchesule, vezi ca-mi iau cx si bag flexu in el ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai unchesule, vezi ca-mi iau cx si bag flexu in el ;)

Nu te sfatuiesc, @Navix...si oricum, ala care trebuia salvat de flex, a scapat! Greu sa-l rascumperi acum si sa-mi faci mie in ciuda! N-ai fost pe faza, acum a zburat puiu' cu ata! :blbl:

Dar daca vrei sa ma vezi la usa, cumpara un CZ 250 Sport si taie-l...sa vezi ce-nseamna chin! :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

So tiparit beletul....la ce ora este extragerea?...cine urmareste?

Aveti conturi? unde sa va virez cash-ul ? :lol:

--seara pe la sapte, pe acolo...

 

--da mai Paca, io chiar am sunat la banca sa elibereze seifurile ca o sa fac o depunere mare, sa aiba loc unde sa tina bani...

diiiii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am contul pregatit

Si io...am mai multe...goale-golute!

» Post actualizat in 07 Apr 2016 11:00

Tre sa mentionez...ca tataie I ia mai putin cu contravaloarea bonurilor...ca am inteles ca vroia sa ma arda... sau am inteles eu gresit???

Ahaaaaa, acum deveniti activi toti, cind este vorba de taiat la boane, sau cind se umbla la cistig, apareti instant!

Taiem tot...la singe, ori sinteti prezenti, ori nu incurcati lumea! Vedeti cit de greu se gasesc sase numere, norocoase toate!

» Post actualizat in 07 Apr 2016 11:02

So tiparit beletul...

De data asta te iertam totusi, fiindca biletu-i la tine! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Catra: e kawa ala care a fost lovit din fata? si a aparut amu cateva zile pe aci la vanzare?

 

spor la mesterit!

 

Exact. Din fericire, cadrul e singurul defect. Stiu ca suna grav (si e), dar sunt increzator ca daca gasesc unul bun, va iesi o motoreta f buna.

 

In alta ordine de idei, mi se pare fff usor dupa zx9r-ul de il aveam si dupa zx12r-ul din posesie. Sunt curios daca ma urc pe vreun endurache mic sau vreun naked ce senzatie am :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ivane, cardurile alea keyless baga-le in plic cu folie de aluminiu, sau cumpara card holdere cu protectie pt ele, ca treci pe langa unul cu pos keyless si te poate incasa :crack:

 

Pe incercate si pe luate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ivane, cardurile alea keyless baga-le in plic cu folie de aluminiu, sau cumpara card holdere cu protectie pt ele, ca treci pe langa unul cu pos keyless si te poate incasa

 

Pe incercate si pe luate

Au grija astia de la banca sa ma incaseze imediat ce-mi intra salariul...nu cred ca-s mai iuti astia decit bancile! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.................In alta ordine de idei, mi se pare fff usor dupa zx9r-ul de il aveam si dupa zx12r-ul din posesie. ................

exact asa am patit si eu anul trecut cand m-am urcat pe un R6...

parca era pocket-bike dupa Soim :)

 

Ivane, cardurile alea keyless baga-le in plic cu folie de aluminiu, sau cumpara card holdere cu protectie pt ele, ca treci pe langa unul cu pos keyless si te poate incasa

hai da-mi ceva detalii, lumineaza-ma colegule

...ca io-s asa mai de moda veche...

 

 

deci nu trebuie sa scrii PINul pt orice tranzactie?

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...deci nu trebuie sa scrii PINul pt orice tranzactie?

Exista multe institutii care si-au dotat casieriile cu dispozitive care citesc instant acel cod intern, aflat in interiorul cardului, sub chestia aceea ca si dosul unei cartele telefonice. Ai dat cardul si casiera il trece doar prin fata aparatului si....gata tranzactia!

La un astfel de dispozitiv face referire Razvan...dar e greu sa te fure, fiindca de exemplu in buzunarul meu cardurile stau suprapuse, am si-un cutit tip card peste ele....plus o clema metalica, aia care asigura ca ele sa stea tip pachet compact!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar e greu sa te fure,

 

Dimpotriva, fara un plic care sa ecraneze acel card RFID, este f usor. Am testat la bloc, unde, aveam cardul in buzunar, si l-am pus pe vanzator sa incaseze o suma modica (50 bani), fara ca eu sa scot cardul din buzunar / portofel. Si s-a putut.

 

Cum se poate proteja? Vezi mai jos

 

 

Uite un articol fain:

 

http://www.bullpenmarketing.com/the-411-on-rfid/

Editat de ®azvan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si plicurile sunt ok. Alea se pot tine in portofel (se baga cardul in ele si intra cu totul in slotul de card). Eu am asa ceva de la ceva reclama/ promotionale

Editat de ®azvan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am gradinarit, apoi ceva activitati moto, plimbarea potaii (te saluta Rocco, Cristiiii!)...si-s rupt! Somn lin va doresc!

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...