Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

692 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10485

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5781

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Elen: scump Doamna' scump :)

RRS: diiiiii

Micutu: interesant celalalt topic..., tot timpul se gaseste unu'

Apoi da. Si numa deaia de o trait toata viata in Ardeal si ei stiu care e treaba :)

 

Mai da-i in pewla mea.

 

Diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La cum arata strada ...tie-ti trebuia cross ... sigur nu cari in carca mobra???? :)

acolo am parcarea la firma. poza am facut-o de la mine din birou. si e supravegheat video permanent.la 20 metri in dreapta cum ies din birou am drum cu 4 benzi

 

 

https://www.google.ro/maps/@47.0637133,21.9090026,3a,75y,148.96h,71.83t/data=!3m6!1e1!3m4!1sR2Jf7lrdgG764vlm5KYL9A!2e0!7i13312!8i6656

in poza unde este vechea mea masinuta (Fordul Fiesta) este parcat acum motorul, iar usa care o vezi este intrarea la mine in birou.

 

Bubbe... daca mergi mai in spate cu vreo 200 de metri. gasesti ceva partener de-al tau...sau cel putin acolo opreste soferul :P

 

inca putin si o iau din loc...spre casa.lunga a mai fost ziua de azi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rares,cauta urgent un enduro,ca de ploo mai tare p-acolo,ai nevoie de unu'!

Editat de CRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce parere aveti de asta: http://www.alarmescorpio.ro/alarma-scorpio-sr-i900.html ?

sau ce alarma sa imi pun? am vazut niste dispozitive cu cheie care blocheaza roata, despre ele ce ziceti ?

Pai , daca banutii nu sunt o problema , alarma este mult mai buna decat blocatorul de disc . Parerea mea .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cristian... urmatorum bibelou care il iau o sa fie un supermoto. cred ca un husky. vedem ce val aduce vara asta...

Rares,cauta urgent un enduro,ca de ploo mai tare p-acolo,ai nevoie de unu'!

 

Bubbe... daca te uiti in stanga sus pe maps scrie :Strada Lapusului https://www.google.ro/maps/@47.0644073,21.9063544,3a,75y,233.92h,68.88t/data=!3m6!1e1!3m4!1s2zpsV9cFPqkwK1y5NV1U_w!2e0!7i13312!8i6656

cred ca aici opreste...nu sunt 100% sigur ca nu mai tin minte... si azi nu l-am vazut :)

RRS: ce strada, ca ase io nu-mi dau seama ;)

........poate opreste omu la un ciubuc, ia sa-i stric io susta!

 

diiiiii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Paca,amu incarc pe youtube partea a 2 a la filmarea de duminica,de la padure...

 


Cristian... urmatorum bibelou care il iau o sa fie un supermoto. cred ca un husky. vedem ce val aduce vara asta...

 

Bubbe... daca te uiti in stanga sus pe maps scrie :Strada Lapusului https://www.google.ro/maps/@47.0644073,21.9063544,3a,75y,233.92h,68.88t/data=!3m6!1e1!3m4!1s2zpsV9cFPqkwK1y5NV1U_w!2e0!7i13312!8i6656

cred ca aici opreste...nu sunt 100% sigur ca nu mai tin minte... si azi nu l-am vazut :)

Vezi ca de-l iei pe post de enduro,tre' sa aiba kile putine,nu peste 140-150 ca-i greu in teren.

Dupa ce incarc partea a 2 a,am sa incarc 2 filmulete pentru cei ce nu stiu si n-au fost pe ruta Alesd-Zalau,filmare de anul trecut cu nevasta-mea pe Honda si io cu Aprilica!

Editat de CRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Daca ai de gind sa pastrezi mobra mai mult de 2 ani i900 iti va aduce un confort substantial ..... am de 3 ani si n-am avut alarme false, a tipat exact cind trebuia, nu-i nevoie sa armezi/dezarmezi, etc.

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am fost cu masina pe Alesd Zalau... cu moto doar de la 20 de grade in sus ca e umezeala in zona.

 

Ca si traseu moto,ca sa-l faci fara stres,e clar nevoie de cel putin 20 de grade si cald si la umbra,deci vara!

E,anul asta ne vedem p-acolo si-l facem Rares,clar.Poate il chemi si pe George.Ca Bubbe vine cu Busa sigur!Razvan cred c-abia asteapta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Daca ai de gind sa pastrezi mobra mai mult de 2 ani i900 iti va aduce un confort substantial ..... am de 3 ani si n-am avut alarme false, a tipat exact cind trebuia, nu-i nevoie sa armezi/dezarmezi, etc.

Multumesc pt pareri, inca ma gandesc...costa cam mult. Inca 2 ani o tin sigur ca abia dupa imi pot lua permis categoria A :)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Razvan: mdaaa, lunga a fost ziua aesta :)

RRS. Ma uit sa vad ce client o fi pe Lapusului. Sunt curios :)

 

Astept si io caldura... sa fac ruta ai si cu mobra, nu numai pe 4 roti.

Si atunci la Boghis cu totii om si manca ceva :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutatul-ai pe Feri... Salutat dara... no apoi amu stiu unde sta... da cum ii zace la strada? :crack:

 

Bata-l vina de cablu ca o intrerupt el filmarea. vrummmmmmmmmmmmmmmmmm....vrummmmmmmmmmmmmmm X-(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...