Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

699 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 34,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10631

  • ivan pedala

    6153

  • Taz Asg

    2802

  • pitesti2010

    2630

Top Posters In This Topic

Posted Images

Deja la a mea lichidul de racire a ajuns la punctul optim...iar acul turometrului s-a plimbat pe toata plaja, zabovind mult in zona rosie! Zi faina s-avem! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti, luni as vrea sa ma duc sa imi cumpar o casca noua. Ma gandeam ca iau Schubert C3 sau C3 Pro. Intrebarea este: credeti ca merita sau sa caut o alta marca? Adica la Shubert asta este doar multa reclama sau este chiar multa "tehnologie"? Casca trebuie sa fie de tip touring, alba, silentioasa, cu pinlock, ochelari de soare, si adaptata pentru ochelaristi. Ma gandesc ca daca tot dau banii pe alta, sa ii dau cu folos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neata buna colegii!

o zi scurta si un weekend lung sa avem!

numa bine!

 

Pitesti: ia legatura PM cu Razvan--zmeul principal, sau Derkleine--Micutu, ei sunt documentati in Schubert, si iti pot da sfaturi competente!

eu personal nu sunt fan Schubert :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am un Concept parca C2 (nu mai stiu exact...), care este ceva model de la Schubert, si-ti pot spune ca este extrem de silentioasa, etansa pe troaca, cimp mare de vizibilitate prin viziera, ochelari de soare placuti si care isi fac treaba pe soare puternic...adica is multumit de ea, chiar daca este o vechitura (bate la popu casca noua flip-up pe care o am si-o folosesc zilnic, un Heros sau ceva de genu'...luata de la Louis).

http://www.expertbazar.ro/anunt/schuberth-c2-concept-casca-moto-flip-up-modulara-11912

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti, luni as vrea sa ma duc sa imi cumpar o casca noua. Ma gandeam ca iau Schubert C3 sau C3 Pro. Intrebarea este: credeti ca merita sau sa caut o alta marca? Adica la Shubert asta este doar multa reclama sau este chiar multa "tehnologie"? Casca trebuie sa fie de tip touring, alba, silentioasa, cu pinlock, ochelari de soare, si adaptata pentru ochelaristi. Ma gandesc ca daca tot dau banii pe alta, sa ii dau cu folos.

 

Are iubita-mea Schuberth C3 Pro - Women. Mie mie se pare o casca ingusta/ stamta in zona barbiei. Abia isi baga microfonul cand inchide casca. Plus ca are un look de casca ieftina datorita plasticelor ce par nevopsite (negru mat). Altfel... cica e silentioasa, e confortabila, pare destul de durabila la folosirea de zi cu zi. Eu totusi ti-as recomanda neotec-ul de la shoei. Am fost cu ea si mi se pare peste Schuberth.

» Post actualizat in 05 Aug 2016 07:19

apoi nu numa' ca ti usor, dar iti este si bine dupa cum vad :)

drumuri bune si distractie colegu!

dii diiiiii!

...las' ca lucram noi si in locul tau ;)

 

Maine bag si eu cu Lumi o tura pan' la ranca si-napoi

Editat de ®azvan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

Maine bag si eu cu Lumi o tura pan' la ranca si-napoi

Sa inteleg ca si tu vei ajunge la doi pasi de mine si vei face cale-ntoarsa fara sa bem o apa plata impreuna?! :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca si tu vei ajunge la doi pasi de mine si vei face cale-ntoarsa fara sa bem o apa plata impreuna?! :-L

 

Cu iertare unchesule... da zona de la ranca in jos nu e pt suspensii de R1 :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pina la mine la aprox. 50 m de poarta ai asfalt ca-n palma, din virf, de la Rinca...asta insa fara sa abuzezi de caii putere prea mult, fiindca sint multe radare si echipaje de potera chitite pe noi astia motorizati! Dar...nu vreau sa-ti stric programul, o sa te las sa injuri in casca din cauza aglomeratiei si a cretinilor intilniti in zi de sarbatoare pe unde vei merge!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh...daca o sa fierbi de nervi, si-o sa vrei sa te linistesti...dai un claxon si ne vedem la un ceai de tei, cu menta si gheata...calmeaza si apoi poti continua drumul! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are iubita-mea Schuberth C3 Pro - Women. Mie mie se pare o casca ingusta/ stamta in zona barbiei. Abia isi baga microfonul cand inchide casca. Plus ca are un look de casca ieftina datorita plasticelor ce par nevopsite (negru mat). Altfel... cica e silentioasa, e confortabila, pare destul de durabila la folosirea de zi cu zi. Eu totusi ti-as recomanda neotec-ul de la shoei. Am fost cu ea si mi se pare peste Schuberth.

» Post actualizat in 05 Aug 2016 07:19

 

 

C3pro . c3 avea niște lipsuri pe care le-au corectat. Si neotec e faina. Depinde D forma capului . Io la Neotec atingeam cu bărbia .

 

Baieti, va multumesc foarte mult. O sa ma duc sa le probez si vedem ce aleg.

Merita sa arunc un ochi si la castile de la BMW? Nu prea ma indeamna inima dar zic sa intreb. Am luat de la BMW o pereche de blugi si se cam descos prin diverse locuri. Noroc ca am o croitorie in drumul meu zilnic si imi mai trag fete de acolo cate un tighel, ca altfel ramaneam in izmene pana acum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mneata.

Fica-mea are ceas biologic de weekend.

Sambata se trezeste la 7 si in timpul saptamanii dupa 9.

Weekend fain tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a mai venit o intrebare: de castile Shark ce parere aveti. Am vazut modelul cel nou, Shark Spartan. Ar merita sa orientez catre ea in loc de Schubert sau Neotec? Preturile sunt apropiate deci, acesta nu este un criteriu de selectie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...