Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

699 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

amu-s vreo 15-20 de ani am mai oprit pe acolo, aveam nevoie de ceva piese, dar avea niste preturi de heroina!

e dus cu pluta omu'

el crede ca are o comoara acolo, dar de fapt e un morman de fiare vechi :)

in cel mai bun caz e o curiozitate locala.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 34,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10647

  • ivan pedala

    6153

  • Taz Asg

    2802

  • pitesti2010

    2630

Top Posters In This Topic

Posted Images

Neața! S-o gătat uichendu și pentru mine... Nu prea bine, că am un obraz umflat, am o lucrare de canal pe un canin care nu drenează cum trebuie. Acu plec la dințolog!

 

Cît despre fierurile alea de la poarta aia, pe la comuniste s-a discutat o grămadă și toți au ajuns la concluzia că acolo vor intra-n pămînt, că proprietaru nu are toată țigla pe casă!

 

Zi bună s-avem! Și săptămînă ușoară!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. ..............Nu prea bine, că am un obraz umflat, am o lucrare de canal pe un canin care nu drenează cum trebuie. Acu plec la dințolog!

 

2. Cît despre fierurile alea de la poarta aia, pe la comuniste s-a discutat o grămadă și toți au ajuns la concluzia că acolo vor intra-n pămînt, că proprietaru nu are toată țigla pe casă!

1. si mie mi s-a rupt un dinte amu in weekend, fwutui! ...cadou de balck friday..... chiar ar trebui sa cer si o reducere de la stomatolog!

2. asa om important a devenit ca s-a discutat si pe forum despre el? .....nu-i bai :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai...culmea! Am zis ca nu-i mumos sa ma vait, dar in weekendu' asta mi-am bulit si io un canin, misca precum o margica! Nu ma doare, nu are nerv, dar ma enerveaza la culme! Cred ca il extrag personal, fara acordul si ajutorul vreunui stomatolog! N-ar fi prima data cind fac asta...si sper, nici ultima! Is tare canos cu mine, ma cos singur (suturez), imi oblojesc singur cate o fractura minora de oseminte, imi fac singur injectii, vaccinuri, etc...asa ca un ametit de dinte nici nu-l iau in calcul!

Iar despre ala cu fiarele vechi, nu-i de fala, da' nici de ras nu-i (am si io un exemplar defect la aprox. 300 m de casa mea, care tine un Ij cu atas de ~40 ani nemiscat, a intrat in pamant pana la motor, dar nu-l da fara 3000 lei!)... :moron:

De parca am fi vreunu' intregi! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci dentistii se vor imbogati pe ''dintii'' nostrii in zilele urmatoare :)

 

....apropo, eu am reusit sa-mi rup si securea...... aia favorita, preferata.... fwutui!

a fost un weekend negru pt mine :(

 

 

singurul lucru bun a fost noroiala....

 

post-17626-0-30223700-1479713138_thumb.jpg

post-17626-0-94179100-1479713151_thumb.jpg

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu plec din 29 noiembrie pana in 5 decembrie... vizitez putin Republica Ceha

si sa nu-mi ziceti ca nu sunt patriot ca nu sunt... las tricolorul singur acasa atarnand pe balcon.

dar acum doar servesc o bere si ma gandesc la urmatoarea.

o seara faina si frumoasa in continuare

Editat de RRS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...