Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

694 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 33,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10516

  • ivan pedala

    6153

  • Taz Asg

    2802

  • pitesti2010

    2630

Top Posters In This Topic

Posted Images

Multumesc mult colegule. Mare domn, ca de obicei! Dau un badog de cola la proxima. Pentru rezervare, bineinteles. Pentru telefon inca una :)

...numarul cred ca e priceless..... :crack:

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Cei care aveti alb in zona, pastrati-l acolo, mie nu-mi trebe'! :nono:

Saptamana scurta, lejera si calda imi doresc...fiindca prevad ca n-o sa fie asa! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...Bucurati-va,e aici pentru noi toti.

Atunci, tine-o aci (pe coana iarna)...la mine-i soare, temperatura cu "plus"...si-asa-mi doresc sa fie pana in martie! :mexicanwave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nemultumiti sunt oamenii ca rasa,in general!Spurcata rasa...

In loc sa vedeti partea plina a paharului...

Pfff...

Ce plm nu-ntelegi?! Urasc iarna...simplu! Asta nu inseamna ca sunt nemultumit (spurcat, recunosc...sunt!)...daca vine, vine...daca nu vine si sta la tine, e cel mai bine! Aici vad deja ca da peste pahar! :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nemultumiti sunt oamenii ca rasa,in general!Spurcata rasa...

In loc sa vedeti partea plina a paharului...

Pfff...

pahare ?? pe jumate pline ( ar zice unii ) pe jumate goale ( ar zice altii )

 

io cred ca aia care au descoperit asta nu au folosit pahar de care trebe' :) daca e tuica trebe pahar mic. daca e bere trebe halba :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

@Taz, ne vedem cu mare placere!

 

Ieri am fost pe coclauri, azi sunt rupt de oboseala, maine o sa-mi fie lene. Ma intreb, restul saptamananii cu ce o sa-mi umplu timpul? Si vacanta e departe si trezitul de dimineata nu imi face placere. Of, of, mai mai...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce plm-ul tau o iei personal,tataie?

Mno,numa-ncetut!

Da...da...diiiiiii...diiiiii! :mexicanwave:

N-o iau pe personal, nici pe persoana fizica, doara spun si io...ca mie mi-e mai bine asa...stii tu! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal ca lui Nea' Ivan nu-i place iarna, ca trebuie sa dea tarii carbune. Nea' Ivane, sa stii ca te avem la suflet si ne bazam pe tine...

Pai de cand a dat frigul lucram nonstop...fiindca baietii dashteptzi au avut grija sa ne restructureze (am ramas juma') si sa ceara carbune si energie la fel ca si pana acum...poate chiar ceva in plus (fara sa faca investitii in nimic, nici macar un leu la salarii n-au pus de zece ani)! Pai...de unde, ma nene?! :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spune-le asta alora 9000 care se scalda in noroi pana la brau, in frig si-n ploaie, ori in arsita si praf, dupa anotimp...ca astia in loc sa cumpere echipamente, piese, scule..., au angajat directori si directorese, politic, care sa ne pazeasca pe noi ca sa nu apucam pensia! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...