Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

699 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 34,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10660

  • ivan pedala

    6153

  • Taz Asg

    2802

  • pitesti2010

    2630

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da, se vede Bubb'...mi se pare ca ai si slabit cam mult, deja am o neliniste...esti bolnavior?! 

Iar pentru MAN sa nu-ti faci griji, te car io de la bodega si te duc oriunde (asta daca nu o sari iarasi ursu' la mine, ca te dau lui sa va descurcati...asa ca intre aspiranti la acelasi titlu!).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, pipal! Da, cafea pe instalatie, zapada iarasi cat sa-mi sara dispozitivele care imi sustin nervii si, ma conversez cu fratello care azi isi sarbatoreste ziua de nastere (este pe plai nemtesc, racit si obosit!)...

Voi?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neata buna colegii!

ninge si e fain...., doara e ianuarie nu iulie, si amu' e vreme de asta :)

diiiii!

 

 

Ivan: mersi mult de oferta, ramane o varianta de luat in calcul :)

...asta in ipoteza ca o sa mergem la MAN anul asta..., sansele scad ca si cotele apelor Dunarii ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Bubb'

'Om vedea noi (vorba orbului!)...si daca se aliniaza astrele, ne vedem!

Gata cafeaua, acum munca de argat la statu' de drept (Beculeeeee, mai pune ceva la aia 500 E si vin io sa-ti sap buruienile din batatura...da' vezi ca am consumu' mare rau!)...

Acum 3 minute, pitesti2010 a spus:

Buna dimineata!

Ce bine ca este zapada doar la voi. Eu inca huzuresc pe aici. Lopata o tin doar pentru poze.

Poti veni aici cu lopata sa-i faci rodaju'!

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, pitesti2010 a spus:

Nea' Ivane, nu o bag in paine (zapada) ca ii expira garantia. O mai tin asa, poate am noroc si o pastrez noua.

Ma bag la o cafea.

 

 

 Vezi ca o fost ceva accident de munca  ....  unu' o cazut finca' s'o rupt coada la lopata in care se rezema. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alooo...pai ce faceti aici, spamati topicu'?! Treceti dincolo, la pasionatii de "coarde":crack:!

Aici nu mai ninge, cred ca mijgureste a ploaie!:blbl: Nu mai am nevoie de ajutor la dat zapada!

Inca o ora si merg sa ma tavalesc iar cu Sasha!:makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 minute, Christian 1 a spus:

Oricum is convins ca,pana la ora asta,o tavalit Sashsa tot ce-o apucat prin ograda,lucruri...

:ok: Asa-i...a daramat prin batatura tot ce se putea darama, a rupt tot, nimic nu mai este ca inaintea erei lui...iar in viitor o sa-mi caut gazda care ma accepta cu un catelus!:crack:

Azi, spre exemplu, in lipsa mea, a rupt bucatele o pereche de bocanci (bocancii sotiei, fiindca i-a uitat la usa...cca 10-15 minute), apoi a facut bucati marunte o fata de masa aflata pe-o masa mare in foisor, perii, bureti, maturi, cozi de unelte...toate puse la adapost, destul de sus pentru inaltimea lui...dar totusi le-a copcit! Parca era razboi la mine-n batatura! L-am certat, bestelit, ciufulit, luat lejer cu jordeaua la fezandat...si apoi, la joaca! Io-s frant...merg sa mestec ceva si apoi imi intind oasele! Seara faina, colegii!

20190122_160326.jpg

20190122_160456.jpg

20190122_160505.jpg

Buna dimineata! Am terminat ziua in jurul orei 23.00, dand zapada! La ora 05.10 eram iarasi cu lopata in mana...oare cat 'oi mai rezista?! Acum...cafea si hartoage!:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, bajatii.

Ninge ca-n filme. .....alea de graoza...

 

 

In alta ordine de idei....e minumat in piscinuta la 33 de grade... :P

 

In piscina mare am reusit sa merg pe picioarele mele. Fara sprijin... :D

Kineta trage de mine pe toate partile. Ma intinde si ma framanta, de pic seara ca un boboc de rata. Daaaaar....se pare ca mobilitatea genunchiului si a gleznei incepe incet-incet sa-si revina.

 

Spor si zi faina sa aveti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...