Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10467

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5778

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Voi incerca maine dupa amiaza (asta daca nu ploua) sa trag o fuga pana la Craiova si-un retur dupa o reuniune motociclistica...fiindca azi spre exemplu am de facut corvoade cu masina si maine am trei pomeni de facut (pentru parinti si soaca, morti toti in aceste zile cu ani in urma!)... Asa ca, vremea si vremurile imi fac program! :(

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Viu cam dupa 7 Aprilie :) Mancam un mic !

Mancam,mancam 2,30,400 de mici si niste beri...cel putin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io-s calm, astept ora 15oo in dispozitiv, incat sa pot pleca din start cu oarece avantaj! Urmeaza un weekend mai greu, chiar daca este soare afara si am un chef de dezmat pe doua roti de numa'-numa'...dar nu le putem face pe toate o data si nici nu putem sa avem tot ce ne dorim! Asa ca va doresc asfalt uscat, soare si benzina, plus multa bafta si atentie sporita! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stimabililor , ce puneti la cale ? :)

O posibila intalnire a norocosilor.

Evident a celor ce vor si pot participa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'mneata bajatiiii......

Mno,cum stati cu cafeiu'?

 

Rares care e AMR-ul,cand decolezi home,ca n-am cu cine sa ma dau pe Sinteuring?:)

Încă nu am făcut nimic la motor... amr cred ca o săptămână dar nimic sigur.

Și după o săptămână pauză. .. o întind spre olanda... Sper sa apuC sa pun motorul la punct ca vreau sa îl iau cu mine.

Seara faina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'mneata bajatii.

Ca de obicei,cafeiu' mai intai.

 

Pe la 10 voi merge catinel cu T80-u' la "doctoru' electrician" sa vad daca poate face vreo modificare la lumini sa fie mai vizibile,caci instalatia e pe 6v.

Urmeaza ceva tura de legheleu,caci vremea e ok.

Vedem.:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aseara m-am bagat in casa vara si ma trezii de dimineata toamna! Nasoala stare! :-L

Ma pregatesc sa merg la locurile de veci ale raposatilor parinti si socri cu parastas, dupa care ma echipez si cu toate ca-i toamna tarzie, ies la o tura cu motorul vreo cateva sute de kilometri, ca a ruginit lantu' de atata stat! :bike-037:

Zi faina sa avem!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mno,169 de km total pe ruta Cluj-Capusu Mare-Dangau Mare-Valea Fericirii-Belis-Dealu Botii-Huedin-Zimbor-Cluj.O fost mai mult asfalt decat legheleu,daa' si asa,o fost fain.

N-am facut prea multe poze...:)

post-41801-0-77419300-1490461371_thumb.jpg

post-41801-0-55556500-1490461399_thumb.jpg

post-41801-0-50761000-1490461420_thumb.jpg

Editat de CRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi va dați cu motoarele și eu am montat 18 mese de panouri solare... Mai am de montat 5 mâine.. Pana marți facem predarea...Și probabil pe vineri ajung acasă... zi...frumoasa și mâine tutror

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'mneata bajatii.

Azi e frig si-i de ploaie toata ziua.Acum is +5 grade,iar maxima de azi va fi 11 grade,asa ca pas azi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Tot pe-aci sta temperatura si la noi, asa ca azi imi urnesc cwrul cu una bucata conserva, fiindca am de facut comisioane! Ieri am motociclit, plus chef pana pe la miezul noptii, iar drumul de intoarcere a fost bestial, chiar daca temperaturile ambiante erau de iarna! Termin cafeaua si mi-am luat zborul, am deja intarziere o ora! :rusinica:


» Post actualizat in 26 Mar 2017 08:30

Ieri, in timp ce asteptam sa ne adunam! In final am plecat de aici vreo cinci...si ne-am reintors ceva mai multi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neata buna!

 

Nutline, Stella, MotoGP si nani

o zi odihnitoare colegilor!

Pfff..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...