Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10466

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5778

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

...

Asa ceva asculti tu?! :scratch: Pot sa-l copiez pe Cristi, sa zic "PFFFFF!"...si-apoi sa borasc nitel?! :puke:

Mi-ai stricat seara...

Noapte buna, stimabililor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-ai stricat seara...

dacă te-aş fi obligat să asculţi, înţelegeam, dar aşa cine te-a pus să asculţi?

da, aşa ceva ascult eu, fiecare cu ce îi place, se poate să facă omul ceva fără să apară unul ca tine, care să nu îi convină absolut nimic? nu, nu se poate, evită dacă nu îţi convine / place ceva, pe lângă sfaturile care mi le-ai transmis, îţi transmit şi eu unul.

» Post actualizat in 28 Mar 2017 18:40

a, da.. şi încă ceva, ăştia ca tine bagă în seamă oamenii doar când calcă strâmb sau cum? adică mereu când zic neaţa bună, o seară faină nu bagă nimeni de seamă şi când zic ceva greşit sau transmit pur şi simplu o melodie cu genul care-l ascult (nu e ca şi cum am în semnătură genul ăsta de melodie de când îs înregistrat) sare toată lumea pe mine, e bun, asta da.. ce să zic, asfalt uscat, mi-e scârbă deja.

Editat de zielsziek
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai calm, nu ma mai astept de la cei ca tine la nimic bun, cresterea si cultura acumulata in putinii ani de viata spun deja totul...nici macar in lumea moto nu am asteptari prea mari, iar ce ai tu in semnatura...nu vad, fiindca am avut grija sa-mi setez profilul incat sa nu vad tampeniile altora! Si de-acum n-o sa mai vad deloc ce postezi! Vars in continuare! :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ziel, ceea ce vrea Nea' Ivan sa spuna este ca, el ca tine a fost si a invatat sa nu mai fie. In schimb, tu ca el nu se stie daca o sa fii, sau daca o sa reusesti sa inveti a fi.

A te lasa atras in desfrau si a fraterniza cu personaje lipsite de valoare, personaje care instiga la ura si la violenta tocmai din lipsa lor de cultura, inseamna ca nu te deosebesti cu nimic de un manelar sau manelist, agramat si incult.

Toti am favut diverse acte "demente" in anumite momente. Dar am invatat din ele. Si am invatat de la invatatori, de la cei mari, de la cei cu experienta.

A te supara pe Nea' Ivan inseamna a fi cel putin egal cu el, sau mai bun. A invata de la el inseamna sa fi deschis.

Alegerea este a ta. Invatatorii sunt peste tot. Oameni de calitate, manelisti sau drogati. Tu ii alegi.

Fii destept, ca țara geme...

Noapte buna tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Parapeții și bug rafia e muzica pt 15-22 de ani.. limbaj obscen. .. etc.

Noi cu ale noastre cafele și treburi... El cu teze..fete și jocuri video.

Dacă tot dai cu capul de perete... măcar să îți aduci aminte ca doare și rămâne cucui.

Noapte bună

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Dacă tot dai cu capul de perete... măcar să îți aduci aminte ca doare și rămâne cucui.

 

imi aduce aminte de afisul de la gradina zoologica: VA RUGAM NU SPERIAT STRUTUL, AM BETONAT PODEAUA!! :crack: :crack:

 

neata buna colegii, o zi minunata va doresc!

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'mneata bajatii.

 

Io ma lupt sa instalez un uindous cu toate alea pe laptop-ul unui amic.

Daa' inainte am biruit cafeiu'.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mneata

Rares,sambata avem Sinteuring in meniu.

Te bagi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu-i in drum :crack:

 

 

 

 

.....alta intrebare, de care sa-mi cumpar:

--Cuptor cu microunde Samsung GE109MST

sau

--Cuptor cu microunde WHIRLPOOL MWA269SL

 

ca io nu prea am idee.... si mai caut si un vaucher / cod reducere de la emag pt astea.....

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu-i in drum :crack:

 

 

 

 

.....alta intrebare, de care sa-mi cumpar:

--Cuptor cu microunde Samsung GE109MST

sau

--Cuptor cu microunde WHIRLPOOL MWA269SL

 

ca io nu prea am idee.... si mai caut si un vaucher / cod reducere de la emag pt astea.....

 

 

vrei sa scrii CD-uri???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna...sper ca nu m-ati taxat la boane! :nono: Mi-a mai trecut greata si voma, asa ca pana scap de sindromul asta o sa trec mai rar pe-aici! Cuptor Samsung, clar! Aveam un cod de reducere, uitasem deja de el...verificat acum, a expirat pe 19.03...asa ca, iertare!:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rares,sambata avem Sinteuring in meniu.

Te bagi?

Nu am motor.. încă nu am ajuns acasă. .. Pe vineri seara cred ca ajung... Dar poate vin cu conserva.. iMi iau nevasta și fetița dacă au chef și dam o tura pana acolo... Ne auzim la un telefon vineri dacă mă suni
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...