Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

1. Cristi 37
2. Art 29
3. RRS 48
4. Bub 4
5. Ivan 3
6 Taz 25

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10469

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5778

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Apoi ramane stabilit...dar credeam ca vrei suzy de la cmd :-L

apoi prioritar e V-maxul ;)

 

gixerul de trisfert de la @cmd e in plan, eu sunt hotarat 100%, si daca totul va fi bine pt mine, atunci la primavara va fi in colectia mea :peace:

....in ipoteza ca nu-l vinde pana atunci, si pe mine nu ma loveste oarece nenorocire si la anu'..... ....ca anul asta am avut destule....

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si io unu' de vanzare :rusinica: , la norocosi il dau la jumatate de pret...un Orient, automatic, dreptunghiular, auriu (asta nu-mi place la el!), anti...de toate...purtat ocazional, ca in rest am unu' de "suflet"! Daca luam la loto ti-l fac tie cado'...numa' sa-mi iei o capra d-aia! :peace:


» Post actualizat in 27 Apr 2017 11:09

http://www.secundar.ro/ceasuri/ceasuri-barbatesti/orient/ceas-orient-automatic-fevaf003wh-wide-calendar-barbatesc-fevaf003wh.html

Ete-l!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, d-aia il dau, ca nu se pupa cu cercelu' (n-am cercel de haur, numa' de fer!)...si are curea din piele, iar mie-mi plac metalele grele! :crack:

Si...asta daca nu dai din maini, dupa vreo 30 ore sta, ca n-are hacumulator! :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Guys, va vad mai dezinhibati aici. Si mi-e jena sa postez pe topicul cu "pasionati"...

Chestia e ca... nu stiu, in afara oricum am vazut ca te lauda lumea daca recunosti... Plus ca azi am primit niste rautati pe un topic din pricina unei fete si... Vroiam sa va intreb... si da! o recunosc pana la urma... o sa fiu judecat daca spun ca imi place de Mircea? Pun o poza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Guys, va vad mai dezinhibati aici. Si mi-e jena sa postez pe topicul cu "pasionati"...

Chestia e ca... nu stiu, in afara oricum am vazut ca te lauda lumea daca recunosti... Plus ca azi am primit niste rautati pe un topic din pricina unei fete si... Vroiam sa va intreb... si da! o recunosc pana la urma... o sa fiu judecat daca spun ca imi place de Mircea? Pun o poza.

 

 

Mircea asta e fetiz???

» Post actualizat in 27 Apr 2017 12:17

Da, d-aia il dau, ca nu se pupa cu cercelu' (n-am cercel de haur, numa' de fer!)...si are curea din piele, iar mie-mi plac metalele grele! :crack:

Si...asta daca nu dai din maini, dupa vreo 30 ore sta, ca n-are hacumulator! :nono:

n'are hacumulator??? hai vandut plumbu' ca cositor vere???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.. o sa fiu judecat daca spun ca imi place de Mircea?

vad ca astea cu MM Monroe sunt bune toate, pedigree-ul lor e de haur, ca e Marilyn, sau ...Mircea...

deci diiiii! nu te judecam!

img_2506.jpg

05cee1f5cfe880959d2a880fa42abad3.jpg

 

n'are hacumulator??? hai vandut plumbu' ca cositor vere???

mortaaal!!!! :crack: :crack:

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...n'are hacumulator??? hai vandut plumbu' ca cositor vere???

Da' ce mah, gura mea sa nu mananca si ea ciucalata, ha?! :angry2:

 

... o sa fiu judecat daca spun ca imi place de Mircea? Pun o poza.

Recunosc, si mie-mi place Mircea asta...sper sa nu fiu rastignit pe cruce in piata mare si renegat de cunoscuti! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si io unu' de vanzare :rusinica: , la norocosi il dau la jumatate de pret...un Orient, automatic, dreptunghiular, auriu (asta nu-mi place la el!), anti...de toate...purtat ocazional, ca in rest am unu' de "suflet"! Daca luam la loto ti-l fac tie cado'...numa' sa-mi iei o capra d-aia! :peace:

» Post actualizat in 27 Apr 2017 11:09

http://www.secundar.ro/ceasuri/ceasuri-barbatesti/orient/ceas-orient-automatic-fevaf003wh-wide-calendar-barbatesc-fevaf003wh.html

Ete-l!

Mno,asta al meu de zi cu zi,iti place?Daa',nu-i de haur numa' de inox. :)

post-41801-0-93499900-1493304753_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm...da' de specialu' meu ce zici?!

Zic ca esti pizdietz. :)

 

Mno alataieri am motociclit cu Aprilica o tura de 230 de km,iar ieri cu Djebelu' o tura de 255 de km.

Amu se incarca un filmulet pe youtube.

Poze de ieri:

post-41801-0-73871900-1493306405_thumb.jpg

post-41801-0-04047400-1493306450_thumb.jpg

post-41801-0-58110100-1493306481_thumb.jpg

post-41801-0-06824600-1493306523_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zic ca esti pizdietz.

...

Poze de ieri:

Tencs!

Bai...ma leshi?! Tu si consoarta chiar ati luat cuvantu' "capra" in serios?! Ati incalecat pe capre si ati batut campiile si dealurile?!

Fain...tu esti mai pizdietz in cazu' asta! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...