Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

692 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10485

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5781

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

'mneata bajatii.

 

La Cluj is 13 grade si innorat,dar se anunta pana la 21 si se insenineaza.Asa ca,se iegzekuta pregatiri de legheleu.

 

Dar prima data,cafeiu'.Fara el nu functionam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, popor muncitor!

Ieri mi-am scos sotia in lume, si mi-am facut si io damblaua, legheleu la greu! Da, da...cu Golfu'! Am plecat spre Caciulata, am cotit spre Voineasa, am traversat la Sugag, de-aici am ajuns la Deva, apoi la Hunedoara, urmand un Hateg scurt, plus un defileu al Jiului demn de filmele lu' Saptecai! Kilometri la greu, dar m-am vazut cu prieteni dragi, am mancat langos de la muma lui (una dintre placerile mele!) si m-am bucurat de peisaje si locuri extraordinare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mneata... Și la mine e un nor pe cer, dar gradele urca în termometru.

Așa ca va doresc o zi frumoasă și cât mai lunga.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata...munca imi provoaca greata! Observ asta de la prima ora...asa ca merg sa dovedesc o cafea, poate imi mai trece! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuzati ca ma introbag in discutie, sunt curios ce si cum cu piatra asta! Betonul meu din curte arata ca dupa trecerea tancurilor si nu am identificat varianta optima de pavaj. Daca esti bun sa detaliezi partea cu piatra, eventual pe privat.

Weekend placut!

Neata la toata lumea :) . In legatura cu piatra . . . . sa o luam cu inceputul . La mine in ograda am vreo 60mp de pamant in care catelusii isi tot sapa santuri . Asa ca am decis sa le stric locul de joaca si sa fac o terasa . Cum nu sunt un meserias , am inceput prin a nivela terenul , dupa aia tasat bine pamantul si intins folie antivegetatie . Peste un strat de nisip si unul de nisip cu ciment , gros de vreo 10cm . De aici , incepe distractia . Luat piatra de munte si infipta in ciment si ia si ciocaneste la ea sa fie la nivel . Din pacate , betoniera este mica si nu pot face suprafete mai mari de 4 mp odata :( . Dar nici nu sunt mesterul Manole sa ma descurc cu suprafete mai mari asa ca incet incet , treaba merge .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata cafeaua...parca vad lumea cu ochi mai buni...vad mai clar, mai limpede! Nu credeam ca se pot face minuni!

De nevasta, nu bag mana-n foc, s-o fi gasit cineva s-o "atinga" la prima ora, dar io nu! :nono:

Compensez, poate pana spre seara prind si io vreo ratacita, indurerata si in lipsa! :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'mneata bajatii!

 

Abia am facut ochisori si ma dor toate cele...

Incerc un cafei,sa vad cum e.

 

Amu se incarca un filmulet din cei 130 de km de ieri,pana atunci cateva poze de Intai Mai Motociclesc:

post-41801-0-71357600-1493708851_thumb.jpeg

post-41801-0-55764300-1493708910_thumb.jpg

post-41801-0-72505400-1493708949_thumb.jpeg

post-41801-0-96683800-1493708978_thumb.jpeg

post-41801-0-69799000-1493709015_thumb.jpg

Editat de CRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cluj-sus pe Tarnita-sus pe Marisel-Rasca-Dangau-padurile dinaintea Padurii Hoia(inainte si dupa zona cu breteaua in constructie dinspre Zalau spre Gilau).


» Post actualizat in 02 May 2017 08:37

Primul filmulet:

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"vezi acolo...ploua...merem inainte"

frumos peisaj Cristian.

sper ca pana in 15 mai sa am timp sa ma ocup si de motor ca deja fierbe sangele in mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"vezi acolo...ploua...merem inainte"

frumos peisaj Cristian.

sper ca pana in 15 mai sa am timp sa ma ocup si de motor ca deja fierbe sangele in mine.

Cam da,o plouat un pic.

 

Mno,partea 2:

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parizeru'...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...