Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10476

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5779

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mno,asta cu unii are serviciu,e problema fiecaruia,caci fiecare munceste pentru salariul propriu,nu ca sa scoata ochii la altii ca ei n-are serviciu.

Asa-i in viata unii muncesc si n-au timp sa castige,iar altii castiga neavand timp sa munceasca!

Nu-i nimic personal!

Am zas!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mno,asta cu unii are serviciu,e problema fiecaruia,caci fiecare munceste pentru salariul propriu,nu ca sa scoata ochii la altii ca ei n-are serviciu.

Asa-i in viata unii muncesc si n-au timp sa castige,iar altii castiga neavand timp sa munceasca!

Nu-i nimic personal!

Am zas!

Cum sa-ti scot ochii?! Era o constatare, o remarca...fara o tinta anume, dar daca te simti lezat...eee!!! :rusinica:

Da' stiu ca iti pasa si tie ca si mie! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rares,cum e treaba cu operatia?

 

 

Inca fara voce, dar e ok... din ce in ce mai bine si rezultatele analizelor sunt OK... deci asteptam primavara.

 

 

Bubbe. raspund aici ca sa nu poluez postul lui Kyp.

TeVeAul se deduce 100% daca motocicleta e prima achizitie, si domeniul de activitate e livrari pizza etc.

Am vrut eu sa iau un intruder pe firma si se deduce doar jumate pt ca e foarte usor sa demonstreze cineva ca o motocicleta nu e cumparata in interesul firmei ci in interes personal.

Daca vorbim de un scuter sau ceva pana in 300 cm e cu totul altceva. Daca unul dintre angajati inafara de administrator si director are cat A atunci se mai poate jongla, se declara mobra pt angajat.

 

Sper ca se intelege ce am vrut sa spun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ala se numeste stander, sint de mai multe forme, tipuri, culori, preturi...si normal, calitatea lor difera...

Exista unele combinate (mai rare), care pot fi folosite si pentru roata din fata, iar altele dedicate numai rotii fata.

Aceste obiecte folosesc la suspendarea motocicletei de partea respectiva, pentru mentenanta, reparatii minore sau doar pentru a avea stabilitate unde este parcata in garaj. La noi, amatorii, standerele se folosesc pentru ungerea si intinderea lantului, pentru verificarea rotilor...lucruri simple! :peace:

 

L.E. ptr. Razvan - Scriam, detalii...chestii...necesita timp, nu?!

Si-s la munca, ma vineaza sefii ca pe mistret!

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poti sa folosesti standerul si la depozitarea motocicletei pe timp de iarna... ca sa nu o tii pe anvelopa, riscand s-o deformezi


» Post actualizat in 12 Jan 2016 10:51

Baieti, asta cu "unde le pot face ?" e tricky. Aia care sunteti insurati nu va oferiti, ca e intrebare capcana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles, multumesc pentru raspunsuri baieti ! Stiti cumva magazine cu echipamente moto unde gasesc si de dama? Am nevoie de pantaloni si nu gasesc... pana acum mi-am comandat din afara, amazon uk si louis de , dar as vrea sa ii pot vedea inainte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal, ca sa nu pierzi o zi intreaga stind la coada cind incepe sezonul, mergi acum la un service moto si stabilesti cu mecanicii de-acolo data/ora...ei vin, iti ia capra de-acasa, o dichisesc, platesti...si cum da firul ierbii, esti deja calare si la drum!

Am fiul necasatorit, in Bucuresti, motociclist...te poate ajuta!

Asta e raspuns si pentru Razvan...sic! ;)

Daca vrei ajutor, lasa-mi pe PM un numar de telefon si te pun in legatura cu vreo citeva persoane care au service, te pot ajuta sau se pot deplasa chiar la tine ca sa faca o constatare asupra problemelor motorului! :peace:

 

L.E. - Pentru echipament poti apela la magazinele dedicate din capitala...adrese prin cautare simpla pe net!

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci nu imi trebuie :)) Si lucrurile acelea "simple" trebuie facute dupa ce trece iarna? unde le pot face ?

Daca esti din Bucuresti , ia legatura cu user-ul Northen Freya . Te poate indruma .

P.S : este o ea , o domsoara motociclista .

Editat de Arthur E
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...