Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Daca imi pun sonerie de bicicleta pe ghidon pot circula cu motorul pe trotuar? pare mai safe decat pe strada

 

Eu circulam ieri cu motorul pe strada in regim de bicicleta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10461

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5778

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ti-am zas io!

La mine la Shiver,numai dupa servisarea furcii fata am "gasit" o alta mobra la franare!Abia astept s-o incalt/testez si eu,inclusiv pe curbe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e f fain feeling-ul... pe franare violenta se scufunda motocicleta, dar spatele ramane lipit de asfalt, ca sa nu mai povestesc de franele de R1. Stop cand vrei, nu ceva mai tarziu :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neata

 

Io zic ca sa-l dam afar pe paca de aici. Ca alex_en zice ca-i mincinos :)


» Post actualizat in 18 Mar 2016 08:25

In alta ordine de idei, pentru care mere prin germania :)

"Big Brother next level : amendã primitã de subsemnatul, pe autostradã în Germania fãrã limitã de vitezã, pentru........ nerespectarea distanţei faţã de autovehiculul din faţã. Conform regulilor germane, distanţa faţã de autovehiculul din faţa ta trebuie sã fie de cel puţin jumãtate din viteza cu care rulezi. Cum eu circulam cu viteza de 113km/h... trebuia sa am cel puţin 56.5 metri pânã la maşina din faţa mea ... şi aveam 25 de metri. Cost total 75 EUR amenda + 28 EUR cheltuieli pentru tot procesul - poze, masuratori, trimis prin poştã..."

 

A luato un prieten acu 2 luni :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar totusi ce e cu linistea asta?

Maine sarbatorim un an de topic !! Sunt pregatite chiftelele? Deocamdata numa Cristi e cel care sarbatoreste :)

 

da mai, si eu, ca initiator, nici macar nu bagasem de seama. Rusine sa-mi fie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

--Dar totusi ce e cu linistea asta?

--Maine sarbatorim un an de topic !! Sunt pregatite chiftelele? Deocamdata numa Cristi e cel care sarbatoreste :)

--gata, taiem bonurile, ase nu se mai poate!

--da, stiam, mi-ai luat-o inainte cu scrisu :)

....... io incep sa sarbatoresc peste cateva ore!! diiiii!

 

da mai, si eu, ca initiator, nici macar nu bagasem de seama. Rusine sa-mi fie!

+1

 

nu-i bai Razvane, sa fim sanatosi cu totii! ...si norocosi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum nu mai am gratar. Tre sa imi cumpar unu .

Electric sau pe gaz ca altceva nu am voie in balcon :(

 

 

Si eu care vroiam sa-ti dau unu' din garaj de la mine... Ti-l trimiteam pana in Elvetia, da e de-ala de trebe sa faci foc pe pamant, sau in groapa :))

 

Te baga aia la zdup de le arzi padurile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Depus! Azi m-a fugarit o ambulanta prin berceni ..... nu mai scapam de ea. :crack:

 

 

LOTO pt duminica - zmeul e io, ca am treaba in oras

CONTABIL

1.Conta 42

2. Cristi 17

3. Arthur 16

4. Bub 4

5. Taz 26

6. Paca. 30

CLOSED!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am uitat eu acu ..... nici macar unu ...... cred c-a fost o tragere (in piept). :crack:

 

PS. chiar vroiam sa va intreb, daca nu stiti pe cineva care a nimerit macar 5 numere ....... sa joc si eu cu cineva care stie ce face! :crack:

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contabil. bunicu-meu o nimerit 5 numere acum vreo 4 ani...dar din pacate o trecut la cei sfinti acum 3 ani... cu ce pot sa te ajut e sa-ti zic cele 5 numere care i-au iesit lui. :hug:

 

Multumesc Derk ca mi-ai zis faza cu distanta intre masini in Germania... nu stiam regula asta!!!

 

Intrebare: cand faci burnout trebuie sa iasa fum din: cauciuc? motor? sau din toba? :crack: (Raspuns: din tigara)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha ha ha, macar te tragi din neam de cistigatori ......... mai facem un bilet? - ca statistic am avea sanse duble sa pierdem . :crack:

 

Apropo RRS ..... sa-mi dai si mie un pliculet de ceai pentru alergie ...... ca ma maninca undeva de unul de la fun.

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare: cand faci burnout trebuie sa iasa fum din: cauciuc? motor? sau din toba? :crack: (Raspuns: din tigara)

apoi esti cam tu afumat cand faci ase ceva :)

 

....o spun din propria experienta...... cand esti treaz nu pusti tobele si nu faci burnout :)

dar daca incepi sa te afumi... ehee....

dii diiiiii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Ha ha ha, macar te tragi din neam de cistigatori ......... mai facem un bilet? - ca statistic am avea sanse duble sa pierdem . :crack:

 

Apropo RRS ..... sa-mi dai si mie un pliculet de ceai pentru alergie ...... ca ma maninca undeva de unul de la fun.

 

Aduna iute numerele ca pun eu biletul, sa pierd si eu

 

plic de ceai cu aroma de palinca ... imediat ii iau cainele la ala de pe topicul de FAN la plimbare. il trimit la china sa-l manance aia pe tigae.

 

apoi esti cam tu afumat cand faci ase ceva :)

 

....o spun din propria experienta...... cand esti treaz nu pusti tobele si nu faci burnout :)

dar daca incepi sa te afumi... ehee....

dii diiiiii!

da intrebarea e urmatoarea...care e un burnout corect? indiferent cum esti, sau de ce esti lovit...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Distractie totala colegu ...... si vreme frumoasa !


» Post actualizat in 18 Mar 2016 13:05


plic de ceai cu aroma de palinca ... imediat ii iau cainele la ala de pe topicul de FAN la plimbare. il trimit la china sa-l manance aia pe tigae.

 

Stiam eu ca nu esti de gasca, dupa poza din buletin ...... a vecinului meu (are ala o fata uritaaaaa). :crack:

 

PS. Eu credeam ca-i mita la ala-n poza!

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...