Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

ha ha ha .... era vorba de "muia" omului ..... nu de fica-sa! :crack: Paca .... eu chiar sint om serios, casatorit, cu copii ..... m-as spinzura - dar n-am timp de munca, copii, etc. ! :crack:

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10478

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5779

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Distractie totala colegu ...... si vreme frumoasa !

» Post actualizat in 18 Mar 2016 13:05

 

Stiam eu ca nu esti de gasca, dupa poza din buletin ...... a vecinului meu (are ala o fata uritaaaaa). :crack:

 

PS. Eu credeam ca-i mita la ala-n poza!

mita e la parlamentari nu la noi muritorii de rand...

pisicuta aia bea votka la plic, in Suceava si acum se bea esenta de TANG cu apa minerala post-91380-0-76917800-1458309163_thumb.jpg

 

nu pot sa fiu gasca...doar gascoi post-91380-0-41048400-1458309348_thumb.jpg (poza mea de buletin, asta de la profil e de intimidare)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca riseram pina acu, da pe mine ma buseste plinsul - doar ce am primit prima amenda de viteza (credeam ca prind 20-25 ani fara), cica 103km/h in BULGARIA! ........ Aveti grija -155 EUR sau 150x70% daca o achit in 14 zile. :angry:

 

A mai platit cineva amenda la bulgaroi? ca mi-au dat un cont ...... dar nu stiu daca o fi pt. eur sau bgn.

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io nu stiu ce vorbiti aci,am gatat de parlit 2 tavi de mici,costite,caryofi feliute si toate la gratar.Am bagat 2 beri d-ale mele si inca zambesc...Noapte buna,copii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mneata buna.

mi-am uitat tableta in oradea si de pe telefon e aproape imposibil sa scriu. Dar citesc tot ce postati.

Contabil... Contul care l-ai primit nu are in el moneda. In Bulgaria nu stiu... In polonia are pln la sfarsit.

Bubbe... Poze ca altfel zicem ca ai ramas la Cluj

o zi faina sa aveti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LOTO pt duminica - zmeul e io, ca am treaba in oras

CONTABIL

1.Conta 42

2. Cristi 17

3. Arthur 16

4. Bub 4

5. Taz 26

6. Paca. 30

CLOSED!

 

Daca iese combinatia magica(toate), imparti castigul aici pe forum cu userii de mai sus? :D

Editat de gabizxc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca iese combinatia magica(toate), imparti castigul aici pe forum cu userii de mai sus? :D

Logic...nici nu trebuie sa confirme, ca il gasim si-n gaura de sarpe! Uiti ca la baza sintem motociclisti?! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O seara faina va doresc si eu. Prima saptamana incheiata cu succes. Urmeaza o pauza de doua zile in Brugge, 5 zile de foc si drumul spre casa. Noapte buna stimabililor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dintr-o oala cu 70 de sarmale,amu am gatat 12.Am beut si-o bere si jumate,deci somnu' mi-e asigurat!Pusi la toti si gutuva-n tag!Am zas!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...