Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 39,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10424

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5763

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca tot e cu sinceritati, o Hayabusa aveam in minte cand am luat Fazer-ul. Mi-a fost un pic frica de greutatea ei, eu incepator fiind pe-atunci. ;)


» Post actualizat in 31 Mar 2015 09:27

La ea si la Ninjalaul de 1400 visam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai in mers nici nu ai avea cum, caci am inteles ca are centrul de greutate destul de jos, stand f bine si la manevrabilitate.

 

De manevrarea pe loc mi-era frica. Fazer-ul l-am culcat pe loc, cu picioarele jos, de 2 ori in prima saptamana (l-am inclinat prea mult pe loc si nu l-am putut tine). Si a trebuit sa-l si ridic. :))

 

Noroc ca aveam deja montate tampoanele laterale, si s-a sprijinit pe ele si pe tampoanele de la ghidon. Dar asa e cu inceputurile la unii :P

 

Hayabusa nu stiu daca o ridicam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neata! :))

 

O fost lunga noaptea...

 

Fack, ce m-am enervat aseara! Fcmoto italia (nu stiu daca ai comandat vreodata de la ei) au dat termen de livrare la un produs dainese comandat la inceputul lunii martie... tocmai in 31 a lunii mai

 

Ce zici de asta? 3 luni. Nici din China, daca venea un chinez pe jos nu facea atata

 

 

ia si tu un red bull, cica iti da aripi :)


» Post actualizat in 01 Apr 2015 05:27

'neata colegu!

hai ca mai e un pic :)


» Post actualizat in 01 Apr 2015 05:53

uite si un film mai vechi pe care l-am incarcat aseara... asta daca nu ti-ai ajustat suspensiile pe greutatea ta deja

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca la fiecare produs in parte iti zice daca este in stoc sau nu. E o bulinuta mica verde daca e in stoc si rosie daca nu. Eu mi.am comandat de la ei si mi.a venit in 10 zile de cand am plasat comanda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. mersi pentru film

 

2. de ce nu ai vorbit cu colegul Captain Busa :) poate il aducea el mai repede :)

Ce zici de asta? 3 luni. Nici din China, daca venea un chinez pe jos nu facea atata

 

 


» Post actualizat in 01 Apr 2015 05:53

uite si un film mai vechi pe care l-am incarcat aseara... asta daca nu ti-ai ajustat suspensiile pe greutatea ta deja

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai comandasem vreo 3 articole (geaca, pantaloni si manusi), toate 3 pe stoc, dintre care ultimele 2 au sosit, iar la geaca au mentionat livrare estimata... 31.05

 

Nu aveam de unde sti. Acum treaba e facuta :)) Asteptam...

 

Ma bucur ca macar adaptorul pt suportii valizelor laterale, care si ala era out of stock peste tot (louis, fcmoto, etc)... a ajuns, si-mi pot monta coada weekend-ul asta

Editat de navix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incetisor... ca ajungem si acolo :P sau pe ardeleneste... las ca mere treaba

 

glumesc... hai ca e ok si asa... da acum ce-i fac cu plictiseala la work?


» Post actualizat in 01 Apr 2015 07:27

Apropos... avatarul tau imi aduce de niste patch-uri pe care le-am facut pt o geaca cafe

 

post-70685-0-43479700-1427873216_thumb.jpg post-70685-0-05697300-1427873217_thumb.jpg post-70685-0-58612800-1427873217_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai comandasem vreo 3 articole (geaca, pantaloni si manusi), toate 3 pe stoc, dintre care ultimele 2 au sosit, iar la geaca au mentionat livrare estimata... 31.05

 

Nu aveam de unde sti. Acum treaba e facuta :)) Asteptam...

 

Ma bucur ca macar adaptorul pt suportii valizelor laterale, care si ala era out of stock peste tot (louis, fcmoto, etc)... a ajuns, si-mi pot monta coada weekend-ul asta

Bine ca nu ti-o adus geaca. Daca o sa treci prin Manastur no sa poata sa iti zica " Sari din geaca" :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca nu ti-o adus geaca. Daca o sa treci prin Manastur no sa poata sa iti zica " Sari din geaca" :)))

 

poate e prea dimineata, da nu inteleg. Nu vrei sa-mi explici? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...