Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

io stau si astept sa mi repare motoru :) Nu are mare lucru da pana comanda piesele dureaza.

 

Sper sa fie gata pana la 1 mai ca sa ma pot duce si io ca am o zi libera :)


» Post actualizat in 23 Apr 2015 08:12

Am un noroc extraordinar.Anu trecut iulie o plouat aproape toata luna. In august m-am operat la genuchi, si dupa aia 1 luna de soare!!!

Amu , am cazut in 6 aprilie, cand erau 3-4 grade, de atunci is tot 20 25. Si o plouat 1 zi sau 2 . Is curios dupa ce mi-o repara astia vine iara ploaia?? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10462

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5778

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

io stau si astept sa mi repare motoru :) Nu are mare lucru da pana comanda piesele dureaza.

 

Sper sa fie gata pana la 1 mai ca sa ma pot duce si io ca am o zi libera :)

» Post actualizat in 23 Apr 2015 08:12

Am un noroc extraordinar.Anu trecut iulie o plouat aproape toata luna. In august m-am operat la genuchi, si dupa aia 1 luna de soare!!!

Amu , am cazut in 6 aprilie, cand erau 3-4 grade, de atunci is tot 20 25. Si o plouat 1 zi sau 2 . Is curios dupa ce mi-o repara astia vine iara ploaia?? :)

 

adica nu ti se arata nicicum... pe romaneste

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io stau si astept sa mi repare motoru :) Nu are mare lucru da pana comanda piesele dureaza.

 

Sper sa fie gata pana la 1 mai ca sa ma pot duce si io ca am o zi libera

» Post actualizat in 23 Apr 2015 08:12

Am un noroc extraordinar.Anu trecut iulie o plouat aproape toata luna. In august m-am operat la genuchi, si dupa aia 1 luna de soare!!!

Amu , am cazut in 6 aprilie, cand erau 3-4 grade, de atunci is tot 20 25. Si o plouat 1 zi sau 2 . Is curios dupa ce mi-o repara astia vine iara ploaia?? :)

I feel you...

Stiu cum e cu piesele de Triumph :rusinica: .

3 saptamani a durat ca sa vina un filtru de aer din anglia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i mare lucru , aici e altfel, Exista un dealer un reprezentant pentru toata Elvetia. Daca el le are pe stoc vin repede. Adica 1 zi doua, Daca nu 1 saptamana .

Dar faza e ca e in plin debut de sezon acu, si na. Ei sunt dealeri Kawasaki si Triumph. Au primit si H2 :)

 

In elvetia se misca oricum lucrurile mai incet. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar mai trebui facut si un topic cu numarul ghinionist.....

ma ingrozesc la cate accidente si furturi sunt acum la inceput de sezon....

Fie vorba intre noi....accidentele alea au fost facute de "copii " de pana in 22 de ani care nici nu aveau permis

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stau si ma gandesc ca numarul nororcos e 3, da nu mi-e complet, caci in garaj am numa o bucata :))

 

Mi-ar mai trebui un R1 2013 si un cafe (ceva pana in 450cc), asta nu mai trebuie neaparat sa fie yamaha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fie vorba intre noi....accidentele alea au fost facute de "copii " de pana in 22 de ani care nici nu aveau permis

mda, cam asa e....

si cred ca si la furturi cam aceeasi e statstica dpdv al varstei ....hotilor....

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i mare lucru , aici e altfel, Exista un dealer un reprezentant pentru toata Elvetia. Daca el le are pe stoc vin repede. Adica 1 zi doua, Daca nu 1 saptamana .

Dar faza e ca e in plin debut de sezon acu, si na. Ei sunt dealeri Kawasaki si Triumph. Au primit si H2 :)

 

In elvetia se misca oricum lucrurile mai incet. :)

Ce repari la motor?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce o stricat asfaltu :)

hai Micutule, ce draq strica asfaltul in elvetia?

acolo totul e frumos si roz, si cainii sunt cu colaci in coada si gardul e din carnati :)

» Post actualizat in 24 Apr 2015 05:24

si si francul e la valori astronomice, duduie economia :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apropos, colegu... ma omoara astia cu drumurile lor :box:

 

Vara nu ar trebui sa fie orasul curat si linistit, numai bun pentru plimbari in tihna pe alei si pe strada?

 

Cand colo, de ani de zile, in fiecare vara toate drumurile sparte si trafic inghesuit pe cate-o banda (acolo unde-s doua), sau niciuna...

 

Am iesit aseara la o "plimbare" (ca asta vroia sa fie)... si in afara de praf si trafic ultra mega aglomerat la 19:00 nu m-am bucurat de nimic

 

Bikerii nostri se aduna la ghilotina si asteapta probabil ora 10, cand toti se culca (si apoi acei toti le sar in cap ca-s zgomotosi)

Samantarii cu conservele-s la sala sporturilor, tocand samanta langa cutiile lor.

Capusan se dadea ieri cu Berlineta lui prin aglomeratia de la 17:00 (adica gaz pe 100m si apoi stop)

 

Horror!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai Micutule, ce draq strica asfaltul in elvetia?

acolo totul e frumos si roz, si cainii sunt cu colaci in coada si gardul e din carnati :)

» Post actualizat in 24 Apr 2015 05:24

si si francul e la valori astronomice, duduie economia :)

Sa nu uitam de copacu cu bani pe care fiecare elvetian il are in curte:) A meu face numa monede deocamdata :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

le-as uda zilnic, de 4 ori pe zi, minim... le-as face stropitoare cu temporizare... le-as trage si o sera, sa nu moara de frig cu vara asta care nu mai vine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu uitam de copacu cu bani pe care fiecare elvetian il are in curte:) A meu face numa monede deocamdata :))

scuze colegu am uitat.....

 

tot mai bine e la voi in elvetia :)

saracii arabi trebuie sa sape in fundul gradinii pentru titei sau diamante....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...