Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

694 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Cred ca la mine stie. Mereu are o expresie ciudata dupa ce se uita prin telefonul meu...

daca mai primesti zeama calda, inseamna ca trece cu vederea, stie ca esti incorigibil :)

 

............... chiar dacă io cred că nu!

sau macar speri :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 33,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10512

  • ivan pedala

    6153

  • Taz Asg

    2802

  • pitesti2010

    2630

Top Posters In This Topic

Posted Images

Apai io ce sa mai zic?! Dupa mult peste trei decenii de convietuire impreuna, stie baba ce-are-n casa!

Daca priviti wallpaper-ul meu de la oricare calculator, daca va uitati atenti prin garaj, chiar si-n topcase la motocicleta sau torpedoul masinii (ups...prezervative!) puteti gasi marturii ale futaciosului din mine... Is iremediabil, recunosc! Asa ca am liber sa ma destrabalez, chiar daca incuviintarea nu-i oficiala!

Cafea...mai cu masura, dupa ora amiezii mai surbicai una...

Si...lasati naibii zapada, nu mai cobiti...vine ea, pe 24 decembrie, in ajun!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa neica, noi halim (noi, in general...ca io mai halesc si din gradina personala, ce sadesc!) majoritatea doar facaturi si plastic de la altii, ca e mai ieftin si mai simplu...pentru afaceristi si guvernanti! Deh...politica! Asa ca anotimpurile (care la noi au ajuns sa fie doar doua, iarna si vara), nu ne mai prea ajuta deloc sa cultivam ceva sau sa ne bazam pe acele temperaturi si fenomene normale. Eh, vine sfirsitu'...muica! :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mno, iar citesti pe sarite...dar n-are nimic! Io halesc in continuare din buruienile si orataniile din ograda si tu vinezi gugustiucii de sub acoperisu' vecinilor! Sint bio...chiar daca mai nimeresti si vreo bruneta! :crack:

Si sa stii, aseara chiar m-a dus in limitare potaia...mai aveam nitel si calam motoru'! :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai mai Cristi, nu ajunge iarna si ger si zapada si frig si viscol din 20decembrie pana in 10ianuarie?

Alooo, pai ce facem aici, ne batem joc?! Iarna intre 24 decembrie si 07 ianuarie...ajunge! :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Problema lui...probabil a pus burta pe carte, si-o fi dat seama de realitate si in urma impulsului primit s-a decis sa invete!

Mi se pare normal ca un pusti care se vrea lucid la etajera sa-si canalizeze eforturile spre a invata, nu sa frece tiparu' pe un forum doar pentru a se da zglobiu in fata auditoriului ca el este cineva inca din precocitate! Si la cate lacune avea, chiar i-am sugerat sa imbratiseze cartea, iar daca m-a ascultat, o sa-mi multumeasca in viitor!

Merg sa-mi mai pun o gura de cafea, ca ma inerva directoru'! :-L

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...