Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

693 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Are iubita-mea Schuberth C3 Pro - Women. Mie mie se pare o casca ingusta/ stamta in zona barbiei. Abia isi baga microfonul cand inchide casca. Plus ca are un look de casca ieftina datorita plasticelor ce par nevopsite (negru mat). Altfel... cica e silentioasa, e confortabila, pare destul de durabila la folosirea de zi cu zi. Eu totusi ti-as recomanda neotec-ul de la shoei. Am fost cu ea si mi se pare peste Schuberth.

» Post actualizat in 05 Aug 2016 07:19

 

 

C3pro . c3 avea niște lipsuri pe care le-au corectat. Si neotec e faina. Depinde D forma capului . Io la Neotec atingeam cu bărbia .

 

Baieti, va multumesc foarte mult. O sa ma duc sa le probez si vedem ce aleg.

Merita sa arunc un ochi si la castile de la BMW? Nu prea ma indeamna inima dar zic sa intreb. Am luat de la BMW o pereche de blugi si se cam descos prin diverse locuri. Noroc ca am o croitorie in drumul meu zilnic si imi mai trag fete de acolo cate un tighel, ca altfel ramaneam in izmene pana acum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10487

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5781

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mneata.

Fica-mea are ceas biologic de weekend.

Sambata se trezeste la 7 si in timpul saptamanii dupa 9.

Weekend fain tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a mai venit o intrebare: de castile Shark ce parere aveti. Am vazut modelul cel nou, Shark Spartan. Ar merita sa orientez catre ea in loc de Schubert sau Neotec? Preturile sunt apropiate deci, acesta nu este un criteriu de selectie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata va spun si eu. Din Capitala. Tocmai am probat Shubert C3 Pro. Mi se aseaza bine pe cap dar, curelusa de sub gat mi se infige fix in beregata de zici ca e hotarata sa ma lase fara suflu definitiv... Concluzie: nu este pentru mine. As proba si Shark. Sper sa aiba modelul si marimea pe stoc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pitesti: du-te si probeaza cat mai multe, fa-ti o idee ca ce-ti doresti!

dar daca vine vorba de cumparaturi, si nu e graba mare, as zice sa astepti promotiile de iarna de la louis.de

sunt promotii pt care eu as zice ca merita sa astepti dpdv financiar ...ca am trecut deja de mijlocul sezonului...

 

 

Razvan: ce consum ai scos?

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca undeva la 6, poate chiar sub. Este un mic soc pt mine pt ca aveam db killer-ul scos la Mivv (vroiam sa vad cum e fara el, si m-am convins definitiv sa-l pun la loc. Este horror fara).

 

Din Sebes am fost in Ranca si inapoi (undeva la 230-240 km), si nu incepuse sa-mi palpaie rezerva. A scazut de la 2 linii la una chiar inainte de Sebes. Credeam ca fara db si cu incarcatura o sa-mi bag vreo 2 morcovi, caci anul trecut am ramas pe rezerva la vreo 20-30 km de Sebes.

Editat de ®azvan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie careva... un ATV neinmatriculat (numa pt coclauri)... de minim 250 cc, estetica nu ma intereseaza, ci doar sa fie bun tehnic, gasesc pe la 500-800 eur?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie careva... un ATV neinmatriculat (numa pt coclauri)... de minim 250 cc, estetica nu ma intereseaza, ci doar sa fie bun tehnic, gasesc pe la 500-800 eur?

vorbeste cu Pitesti! el e mare pe 4 roti! :)

 

bikeshop si olx le stii si tu :)

pe la 1k neuro o sa gasesti zic eu chestii ok

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie careva... un ATV neinmatriculat (numa pt coclauri)... de minim 250 cc, estetica nu ma intereseaza, ci doar sa fie bun tehnic, gasesc pe la 500-800 eur?

Salutare,

La 250 cmc iti recomand sa te uiti dupa quad. Atv-ul, la aceasta capacitate, este bun pentru copilasi de varste mici, 7-12 ani. Un adult il dovedeste destul de repede, distractia fiind minima (in jurul a 10 km).

La bugetul tau, nu cred sa gasesti ceva bun. Adica mai bagi in reparatii cel putin tot atat (800 euro).

Pentru cine vrei jucaria, ce greutate si ce inaltime are omul si ce fel de calatorii vrei sa faci cu el? Cam ce lungime de traseu?

 

Acum, schimbam putin subiectul si va spun de casca. Am luat Shark Spartan, alb cu negru. Casca este foarte usoara. S-a asezat frumos pe cap'sor, curelusa de prindere (double D) vine perfect sub gat, are pinlock, ochelari de soare integrati (se vede foarte bine si clar prin ei). Am luat-o de la Motor Team (oameni inimosi si rabdatori, mi-a placut de ei). Abia le primisera vineri seara, eu fiind primul client de Spartan. Modelul este unul proaspat aparut, in 2016. Mai aveau si modelul pe rosu dar, nu aveau marimea necesara mie. Arata foarte bine si aceea. Are o garantie de 5 ani (fara limita de km :) ).

 

@apriliacluj, nu era urgenta mare dar era necesar. Daca tot s-a potrivit bine pe tartacuta, am zis sa nu mai stau si sa o suflu de acolo cat era calda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Am luat Shark Spartan, alb cu negru.

sa ai noroc de ea!

 

Are o garantie de 5 ani (fara limita de km !

ca de obicei, esti mortal colegu ;)

 

@apriliacluj, nu era urgenta mare dar era necesar. Daca tot s-a potrivit bine pe tartacuta, am zis sa nu mai stau si sa o suflu de acolo cat era calda.

apoi daca ti-a placut, potrivit si era si in buget, atunci why not?

numa' bine!

diiii!

 

 

PS: no, ca mi-ai adus aminte de manometru, sa sun si sa intreb ce mama dracului e ca inca nu a sosit (al meu, cel comandat) !!!! fwutui!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...