Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

694 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 33,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10505

  • ivan pedala

    6153

  • Taz Asg

    2802

  • pitesti2010

    2630

Top Posters In This Topic

Posted Images

Buna dimineata! Zapada s-a asternut la loc, dar tractorasul meu a razbit-o...am ajuns cu bine la serviciu si ma pregatesc de o zi lunga si plina de surprize! C-asa-i in tenis! :-L

Ah, sa nu uit...temperatura in Tg-Jiu bate iadul! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fierbintiul e in Baragan, nu cred ca dogoreste atat de tare incat sa se simta la Tg Jiu! Va spun eu, e de la hoardele de deszapezitoare fierbinti care il ajuta pe Ivan in lupta cu nametii.

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 85° tie ti-e usor! Eu n-am probleme cu trezitul, si mai intelegi ceva din jumatea de zi ramasa. Cu program de la 9 la 17 dimineata oricum nu faci nimic, dupa nu mai ai timp. Desi si casa mi-am facut-o de la 18 la 22, si masina de curse la fel. Dar am mai si adormit la birou de vreo 2 ori :lol:

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da...asta asa este! Vara nu ma deranjeaza prea tare, dar iarna...bleah! Ma trezesc noaptea, conduc noaptea, vremea este asa cum se vede, frig, ceata, polei, zapada, oameni adormiti gasesti fara sa-i cauti, la volan, in carute nesemnalizate, pe biciclete, tiptil pe jos...nasol! Iar reflexu' trezitului matinal se pastreaza in concediu, in libere sau weekend...lucru care streseaza total!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata si luna asta...de maine vine primavara! Azi, fiind ultima zi de iarna (vorba vine!) mi-am tras gagica frigida, asta fiindca am vazut ca toata lumea face oameni de zapada, iar io nefiind homosexual, am zis ca nu pot sa ma dezic! Noapte lina! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, da...io imi luai portia de primavara la prima ora! Mi-a inghetat conducta de apa (cu toate ca este izolata, dar intelijentii de la firma care au bagat conducta principala nu au respectat adancimea santului pe toata lungimea, fapt ce a dus la formarea de dopuri de gheata), asa ca la cele -21,5oC care au fost spre dimineata, au pus capac conductei! Primavara misto sa avem! :-L

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   1 membru


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...