Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

693 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 33,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10502

  • ivan pedala

    6153

  • Taz Asg

    2802

  • pitesti2010

    2630

Top Posters In This Topic

Posted Images

@RRS: multumesc, a fost :)

Din toate punctele de vedere!

 

No, neata buna mai baieti!

Si un Mikulas fericit si bogat alaturi de cei dragi!

Multa sanatate si fericire si La Multi Ani tuturor celor care s-au nascut azi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"LA MULTI ANI!" Cristiane, multi, frumosi si sanatosi...cu noroc si buna intelegere-ntre parti, cu ajutorul Celui de Sus si interventia nemijlocita a celui de jos! :birthday:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"LA MULTI ANI!" Cristiane, multi, frumosi si sanatosi...cu noroc si buna intelegere-ntre parti, cu ajutorul Celui de Sus si interventia nemijlocita a celui de jos! :birthday:

uliuuuuu trai-mi-ar mie doi vecini... uitai

 

LA MULTI ANI CRISTTTTTTIIIIIIIIIIIIIIIIII :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vrut sa-l scot si eu pe "Smurf" la o tura, dar m-am razgandit cand am ajuns la birou ca a inceput sa picure. asa ca m-am dus la cumparaturi de Miculas :)

Bubbe...nu uita de poze daca iesi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu ai scos azi DR-ul il ai degeaba.

 

daca l-ai scos si nu ai facut poze, apai ii grav. scapi de critici doar daca o sa castigi la loto... sper ca ai pus numerele magice.

de data asta incerc si eu. mai multe bilete, mai multe sanse de castig. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi m-am destrabalat cu o roscata si-o bruneta...roscata am alergat-o mai multicel, ca duce!

Bruneta o stie tot poporul, este F-ul caruia i-am facut plinul, incarcat bateria...ture pentru dezmortit spitele...

Dupa ce i-am refacut fardul roscatei, am dat-o cu spray (de ungere, cu teflon!) si-apoi am luat-o la plimbare, sa cumpar cadouri...ca-i mai fisneata si se misca mai repejor!

Poze doar la plecare, in batatura!

post-2215-0-74134900-1449328721_thumb.jpg

post-2215-0-26711400-1449328737_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi m-am destrabalat cu o roscata si-o bruneta...roscata am alergat-o mai multicel, ca duce!

Bruneta o stie tot poporul, este F-ul caruia i-am facut plinul, incarcat bateria...ture pentru dezmortit spitele...

Dupa ce i-am refacut fardul roscatei, am dat-o cu spray (de ungere, cu teflon!) si-apoi am luat-o la plimbare, sa cumpar cadouri...ca-i mai fisneata si se misca mai repejor!

Poze doar la plecare, in batatura!

apai te stiam om serios.... daca umbli cu plasicate d'astea .....pai obrazu lu matale unde e ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apai te stiam om serios.... daca umbli cu plasicate d'astea .....pai obrazu lu matale unde e ?

Io nu-s serios...ca aia seriosii se *** in ***, si daca ma mai stric asa, din cind in cind, o fac de comparatie!

Iar daca fiul m-a platit sa-i plimb azi roscata, de ce nu?! Ai si tu dreptate, cind am ajuns acasa aveam obrazul bocna...pic de protectie nu are plasticata la mecla, noroc doar cu viziera care etanseaza binisor! In rest, artagoasa, gurmanda si lipsita de confort siliconata!

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de la Marian Godina cetire :

 

Paradoxul limbii române îl reprezintă un cuvânt care, deşi e foarte masculin, e de gen feminin. Dacă nu îl ştiți, mâine, când vă întâlniți cu un prieten puneți-i întrebarea:
-Mă, ție ce ți-a adus moşu'?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...