Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

693 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 33,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10502

  • ivan pedala

    6153

  • Taz Asg

    2802

  • pitesti2010

    2630

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am inteles.observ o anumita atitudine fata de posesorii marcii bavareze, nu mi dau seama cum s o definesc, fiind mai nou pe forum

dpmdv pretul exagerat de mare e motivul....

si bineinteles cocalarii din bembeuri de 20+ de ani, din care urla manelele.....

 

Atitudinea aia e o reactiune la o actiune initiala a foarte multor posesori d-aia bavareza,se numeste "aere de superioritate" si au iz de "bashini" cu arome de mujdei ars...Mai pe limba romana,cine mi-s io!

Dar ca norocul e ca nu-s toti asa, caci exceptiile intaresc regula!

+1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mă rog,nu comentez despre alții.da și să generalizăm e aiurea

 

mi as dori să am și un bmw motor,mașini am avut tot timpul,dar nu fac diferențieri de genul asta.

 

mi se pare regretabil ca în ultimii ani toți cocalarii și mamelarii și au luat bmw urî pentru ca e pe trend,preferabil cu motoare sub 2000 cc ca să meargă la consum,în timp ce oamenii care au o afinitate sau pasiune adevărata pentru marca sunt băgați în aceeași oală.

 

asta e,puțin îmi pasă.mie personal cei mai infatuați rideri mi se par cei de hd,da cum ziceam,e o părere subiectiva

Editat de Sly06
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

părerile unor idioți ar trebui să conteze prea puțin

 

să nu uitam ca încă juma de românie are budă în fundu gradinii și cruciulițe cu arsenie boca lipite pe bord

Editat de Sly06
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bubbe. la loto se pun 6 numere intr-o casuta cu suma minima(5 lei) si atat. nu 3 variante ca nu castigi asa.

 

Posesorii de Bembeu sunt de 2 feluri, cei pasionati de marca bavareza si au grija de masini ca de un bibelou, se vede de la o posta ca e masina intretinuta si ingrijita si vorbesc de ele cu pasiune fara a jigni posesorii de alte marci.

si mai sunt cei care isi cumpara bembeu doar ca au vazut la TV ca ele face dirft si urla tare toba sport.in general cocalarii au motor mic si fac scandal in trafic.

azi pe drum m-am distrat cu unu de asta, era in fata mea si ii urla motoru de zici ca avea 200+ si se chinuia sa mearga cu 120. cand am intrat in depasire a crezut ca are masina si a accelerat (nesesizabil pt "Coyota meu"), dupa ce am depasit a inceput sa ma impinga din spate ca l-am incurcat si mergeam cu doar 140. asa ca i-am arata ce masina sa-si ia si am calcat putin acceleratia. drept urmare inca se tine bine Coyota la 175km/h in treapta 6 am 3000 rpm si un consum instant de 6. imi e dor de 200+ dar astept sa ajung prin Nemtia ca acolo "este drumuri"

PS: nu mai am poza cu steagurile pe masina, la 150 s-au rupt.( fac reclamatie la OPC ca nu era specificat pe eticheta) :)

Editat de RRS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi fac probleme,tot castigi tu.

Am zas!

daaa, asa ma gandesc si eu :)

 

 

 

 

 

nu pot asa ca nu ma incadrez..., am mai multe numere norocoase :) si nu stiu pe care sa nu le joc atunci!

si apoi unu mai pun si la noroc.....

 

si asa de curiozitate, Coyota ce soi e ca papa asa de putin?

 

Bubbe. la loto se pun 6 numere intr-o casuta cu suma minima(5 lei) si atat. nu 3 variante ca nu castigi asa.

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai stiu pe cineva care a jucat la loto 20 de ani ca si tine si cand a facut calculul isi lua apartament :)

 

speranta moare ultima. oricum noi te sustinem si speram sa castigi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@RRS

e simplu:

17ron x 52 saptamani x 20ani = 17680ron = aprox 4000 euro

cu 4000 de euro nu stiu unde as putea sa-mi cumpar apartament....

 

 

si asa, BTW, altii fumeaza peste 15 ron pe zi!!!!

sau merg la pacanele, sau la curve, sau la birt, si fiecare distractie costa mai mult :)

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Majoritatea avem vicii, dar foarte putini promit ca vor da ceva din cistigul viciului, in cazul fericit in care se va intimpla asta!

Felicitari pentru intentie...si-o seara frumoasa fiecaruia!

Miine spre prinz sper sa pot spune iarasi "prezent!", chiar daca sint liber...pina luni!

Muahhh!!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bubbe... nu eu am jucat si nu am facut calcule. oricum eu iti tin tie pumnii sa castigi:

 

ai cam intarzaiat cu catalogul. l-a strigat Cristi luni :)

 

Seara faina si odihnitoare va doresc. imediat revine weekend-ul

 

(bilet la loto pt joi mai este?)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crede-ma ca asa de ocupati am fost cu mancatul, bautul, povestitul si ascultatul ca nici unul din noi n-a apucat sa faca poze....

Desi era in plan o poza de grup.... dar n-a fost sa fie....

..... atmosfera era senzationala, de zile mari!

 

Apropo Micutule, ai un tiz pe aci pe forum... Mikutzu sau Micutzu, nu mai stiu exact :)

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mneata buna mai feciori.

Da ce saracie ai facut? Te-ai grabit spre radar? Sau drift in jurul politistului si el statea in intersectie? :)

O zi frumoasa va doresc.

Ps: pozeeeeeeeeeeeee. A zas Cristi

Editat de RRS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am dus pe banda de autobuz :)

 

poze ciuciu, n-am facut

mai uitati-va pe topicul destinat posesorilor de Hayabusa, poate-poate apar acolo ceva poze :)

...dar nu prea cred....

 

o saptamana faina si usoara si scurta sa aveti!

...si mai norocoasa!

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...