Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

694 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 33,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10507

  • ivan pedala

    6153

  • Taz Asg

    2802

  • pitesti2010

    2630

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am lipsit cam mult dar sufleteste sunt alaturi de voi. Traseu: Timisoara, Worgl, Munchen, Worgl, Nurenberg, Munchen, Dijon, Lyon, Damparis, Bonneville...... si continuam maine mai departe spte Paris.

O dimineata faina :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daaa, se optserva ca esti mult mai sanatos...la trup, fiindca de cap nu discutam aici...ca nu sintem in masura! :crack:

Azi sper sa termin situatiile pe care le-am primit iar sa le execut si sa-mi iau concediu de odihna, ca ramine neluat si se supara sefii pe mine! Apoi, fiindca vremea e inca acceptabila, o sa mai bag ceva kilometri pe doo roate! :scooter:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma pregatesc de o noua zi de munca. Am un chef de zici ca m-am trezit ieri. Trebuie sa imi bag motorul in casasi nu am timp nici sa trec strada. Ce sa fac... de astea obijnuite ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vrut si eu sa vin pe chat:

 

The IP.Chat room limit has been reached. You will not be able to join the chat room until some users first leave.

 

asta e... ma apuc de lucru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No, bine bre...dar sa nu astepti calitate, ca telefonul meu este si aparat foto, si casetofon, si GPS, si calculator...orice, numa' telefon nu-i...si nici pe-alelalte nu le face bine, ca asa-i un lucru moka...ieftin, prost si...n-ai ce-i cere! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Forumul se duce pe bip... acum si cand dau click pe notifications... nu mai deschide fereastra cu notificarile

 

 

Muuulte "se" duce pe pixda-n jos...

 

toate merg acolo.....

 

am avut un coleg la fabrica, Cosciug il chema....

el mai zicea ca: ...cu totii la mine veniti....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cristi... pe RXV 550 trebuie sa te urci... se poate regla destul de jos suspensia la ele. mai ales la SM. tipul de la care vroiam sa-l cumpar avea 165cm si nu avea probleme cu el. eu la 183cm, stateam cu genunchii indoiti. dar saua e de toata jena. Urmatorul meu motor RXV450 (Bubbe tre sa castige la loto azi)

Sincer, mi-e mai frica de RXV450 decat de R1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cristi... pe RXV 550 trebuie sa te urci... se poate regla destul de jos suspensia la ele. mai ales la SM. tipul de la care vroiam sa-l cumpar avea 165cm si nu avea probleme cu el. eu la 183cm, stateam cu genunchii indoiti. dar saua e de toata jena. Urmatorul meu motor RXV450 (Bubbe tre sa castige la loto azi)

Sincer, mi-e mai frica de RXV450 decat de R1

azi nu ajung sa iau beletu ......, numai duminica :)

dar RXV nu o sa-ti cumpar! ....stiu io de ce....

alege altceva!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ai de reparat daca ai grija de ea. e iegzakt" ca si orice motor. daca ai grija de ele te tine o viata, daca iti bati joc te tine o ora.

inconvenient e ca trebuie schimbat uleiul la 700-1000 km maxim

ce e drept e ca e brutala nu gluma. dar haioasa si jucausa prin oras si prin padure.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   1 membru


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...