Sari la conținut

Pt maine 04/04/ cineva interesat / ceva propuneri ? .


vik55
 Share

Postări Recomandate

Am scos " balaurul " din pestera si tare as avea chef maine sa ii fac plinul ,,,,,, cineva interesat de un traseu asa de deschidere max 300 Km ,,,, pe unde ??? Sariti cu propuneri .

* Daca vremea asta de rahat permite .

** Validem ideia mai spre seara .


» Post actualizat in 03 Apr 2015 10:33

Am scos " balaurul " din pestera si tare as avea chef maine sa ii fac plinul ,,,,,, cineva interesat de un traseu asa de deschidere max 300 Km ,,,, pe unde ??? Sariti cu propuneri .

* Daca vremea asta de rahat permite .

** Validem ideia mai spre seara .

 

 

Sau iar incepem ca deja celebrul traseu Buc > Calarasi > Silistra > Ruse > Giurgiu ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am chef maine de plimbare insa de dimineata am un pic treaba depinde cat de devreme vrei

 

Pe la 10 , 10:30 asa mai usor , este rece astfaltul deci si gumele , cat despre traseu nu am nici o idee acum .

» Post actualizat in 03 Apr 2015 13:23

Sa nu veniti spre Brasov, Cheia. Ninge ca in povesti.

 

Ms. omule incercam ceva mai pe langa casa .

Editat de vik55
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

GRAFIC DE MERS PLECARE

Tr Magurele - Nikopole 9.00

Nikopole - Tr Magurele 9.00

Tr Magurele - Nikopole 12.00

Nikopole - Tr Magurele 12.00

Tr Magurele - Nikopole 16.00

Nikopole - Tr Magurele 16.00

Tr Magurele - Nikopole 19.30

Nikopole - Tr Magurele

Editat de deviltry
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pare interesant ,Buc > Tr Magurele il stiu este Ok drumul , de acolo pe varianta aia nu am mai fost , eu sunt cu gsa nu ma vait de drumurile naspa totul este sa ne incadram in timp daca ne miscam mai incet din cauza drumului .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Da la 12:00 este perfect din propie experienta facut drumul Buc > Tr Mag. de am albit cu masina cam 1:30 min multe radare ,cred ca ati observat si voi ca densitatea radarelor este proportionala ca saracia din zona [ Buzau > Bacau ] iar in Tr. saracia este la ea acasa cu exceptia SOBOLANULUI mustacios ,deci cam la 10 :00 ar cam trbui plecat sa ramana si o mica rezerva , zic eu daca ai alta parere ascult .

Editat de vik55
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok atunci la 10:00 parca Petrom este benzinaria aia de la iesire pe dreapta , mai verificam prognoza meteo si timit pe Pm nr tel sa putem comunica .


» Post actualizat in 03 Apr 2015 14:37

M-am uitat iar la prognoza cam nasol pt dimineata cam 3 grade in Alexandria si zona pt ora 9 deci in intervalul 10 > 12 cand zic ei vor fi 12 grade cam frigut . Poate mai cautam si alte variante sa putem pleca mai tarziu nu stiu ca sa zic ,,,,,,,dar afara la numai 100Km la sub 10 grade este naspa rau de tot .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai maine 12 grade va fi maxima :D oricum va fi mai frigut dar exista echipament. Putem sa facem traseul invers, buc - giurgiu -plevna, plevna - tr mag - buc cu ferri la 19:30. sau alta optiune :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate eu zic ca am echipament adecvat si super protecti la motoreta nu ma c_ c pe mine sa vedem care sta mai bine la acest capitol dar iesi si tu un pic afara acum , daca mai bate si maine vintul ca acum eu zic pas , da vreau sa ies maine poate o Cheia mica totul depinde de cum va fi maine dimineata in jurul orei 9:30 / 10 .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ianachime, iar te dai la astia cu GSA ?

 

nu te iei si tu de astia care au motociclete ? ( ex - Honda . Suzuky )

 

urat,urat sa dai in tineri si incepatori.

 

hai ca mi beau cafeaua de pranz de oftica , la Veliko. na

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

D-nu nu raspunde la tel ? va curatati blana ?


» Post actualizat in 04 Apr 2015 06:19

Dau o fuga pana la Obor pt un peste si dupa 11:30 daca mai sunt amatori de ceva mai pe langa casa Ok.

Editat de vik55
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...