Jump to content

Recommended Posts

poate va vaitati din cauza MOTOCICLETELOR neadecvate drumurilor pe care mergeti......

Ai nimerit tu ceva, dar moroarele n-au nici o vina si daca-s bune sint bune :)

Hai colegutii cu pozele .... ca acus le incarc pe ale mele pe transfer ....... am acordul vostru sa pun linkul aici?

Edited by Contabil
  • Replies 508
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Adevarul este ca cel mai potrivit ar fi un Yamaha 1200xt super tenere. Viiis... :)))

pentru ROMANIA orice enduro-touring e perfect la ce drumuri avem.....

405 km in total

Am particele bune filmate cu tine cit ai fost in fata mea ...... daca ai si tu cu mine poate facem un schimb pe stikuri, daca nu ...data viitoare cind ne mai vedem le poti avea de la mine.

PS. Pe mine nu ma filmeaza nimeni din spate din pacate (n-am nici o filmare).

» Post actualizat in 14 Jun 2015 19:17

http://we.tl/vFtFRbvduJ

Edited by Contabil

CONTABIL man

eu mi am vandut camerele sa scot bani si sa ma plimb

asa ca daca mi o dai pe a ta la urmatoarea iesire te filmez si din spate si din fata si de sus

si mergem la OZN....

Credeam ca a filmat ceva Razvan, dar din pacate n-a fost sa fie. Nu-s asa disperat cum pare, oricum multumesc de propunere.

Binenteles ca o sa ozenim - e singura restanta din ce mi-am propus pentru partea asta de sezon, numai ca trebuie sa-mi schimb lantul si pinioanele ........ saptamina asta cindva, azi imi fac programare la servis.

Ce frumos!

:( Ma oftic ca am lucrat in weekend-urile in care ati organizat iesiri, dar bravo voua, foarte dragute pozele si filmarile.

Sper sa ma pot baga si eu la urmatoarea iesire.

Credeam ca a filmat ceva Razvan, dar din pacate n-a fost sa fie. Nu-s asa disperat cum pare, oricum multumesc de propunere.

Binenteles ca o sa ozenim - e singura restanta din ce mi-am propus pentru partea asta de sezon, numai ca trebuie sa-mi schimb lantul si pinioanele ........ saptamina asta cindva, azi imi fac programare la servis.

Deci ..pe cand OZN ????

Aia n o discutam aici, se va face in timpul saptaminii ca altfel nu i bine. Aici sint calatorii de week-end.

» Post actualizat in 17 Jun 2015 08:05

O caprioara nu gaseai si tu ...... :crack:

Contabil man, ai snapshot cand depaseai vacuta :))

» Post actualizat in 17 Jun 2015 08:09

Am reusit sa fac programare la united ....... miine rezolv lantul si vorbim probabil pe saptamina viitoare in functie de vreme si timpul nostru.

BAETII VESELI!

Care va bagati maine la o tura Bucuresti - Targoviste - Sinaia si retur?

Plecare pe la 9-10

Stiti cumva cum se prezinta portiunea Targoviste - Sinaia?

M3rsu:Foarte rau (sezonul trecut) si nici planuri de refacere nu sunt. Merge de un GS de exemplu dar eu cu sport-touring m-am enervat teribil. Nu mai merg pe acolo pana la reparatii capitale.

Edited by Sorin128

M3rsu:Foarte rau (sezonul trecut) si nici planuri de refacere nu sunt. Merge de un GS de exemplu dar eu cu sport-touring m-am enervat teribil. Nu mai merg pe acolo pana la reparatii capitale.

Da, era cam prost drumul si putin cam frig, dar m-am distrat. M-am intros pe DN1

M-as baga eu la ceva tura... Dar sunt conditionat de inlocuirea rulmentilor de jug, care incepe la 9:30, maine. Nu stiu cand se termina. :)Teoretic, dureaza o ora, max 1 1/2 ore. Dar nu se stie niciodata.

Asa ca, m-as baga, dar nici nu vreau sa incurc...