Sari la conținut

Accident Roman 13.04.2015


victor_peg
 Share

Postări Recomandate

Sanatate X-eL! Ma bucur ca esti in regula. Lasa fierul, se repara.

Daca nu era sa fiu la munca azi, ramaneam cu tine sa te ajut cu motocicleta.

Piciorul e in regula, poti calca complet pe el?

Editat de victor_peg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc!

 

@Victor:

Merg bine, doar ceva dureri in cotul drept (la propriu) si muschii gatului. Piciorul e chiar surprinzator de bine, avand in vedere ca, pe langa impact in sine, a mai si alunecat motorul pe el putin.

Tinem legatura, poate ne vedem la o tura prin provincie data viitoare!

 

 

Au venit ginerele si fata soferului putin mai tarziu, au chemat o masina de la Suceava si m-au dus cu tot cu motor la Bucuresti aseara, oferindu-se sa plateasca si orice costuri neacoperite integral de RCA. Au sunat si astazi sa intrebe cum ma mai simt, par oameni de treaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu m-am referit la el, scrie clar ca n-are vreo vina ! Ma refer la smecherii, care in general merg f tare si mai ales seara. Voi care le luati apararea, cred ca va incadrati tot acolo. sper sa n am ocazia sa dau peste vreunul din ala...crescut pe balcon si ajuns ulterior mare pilot!

lasa stai linistit!!

cacatul poti sa l cureti cu multaaaa apa si sapun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Darcocbr, nu te supara! Daca prin absurd, aflandu-te la volan, dai intamplator peste un motociclist. Cum vei sti pe moment ca nu a fost vina ta si cum vei fi sigur ca el nu e un baiat/motociclist bun incat sa nu te duci la el si sa te uiti la masina?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator darcocbr

N am dece sa ma supar. Dar stiu ce fac cand sunt la volan...nu ca n am depasit liniacontinuă si alte prostii. Dar cand faci o porcarie iti dai seama, e clar!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N am dece sa ma supar. Dar stiu ce fac cand sunt la volan...nu ca n am depasit liniacontinuă si alte prostii. Dar cand faci o porcarie iti dai seama, e clar!

Ai *batut palma cu asfaltul* pana acum, din vina ta sau a altuia. Intreb, nu fac misto..serios!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator darcocbr

Da, de doua ori. Oameni buni, nu vorbesc de dragul de a vb...dar vad cum se circula. App..si azi era un accident mortal...pacat !

Dar unii se cred zmeii soselei, jur!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, de doua ori. Oameni buni, nu vorbesc de dragul de a vb...dar vad cum se circula. App..si azi era un accident mortal...pacat !

Dar unii se cred zmeii soselei, jur!

Scris de R.J. - Accident grav de circulație, marți seară, în localitatea timișeană Jebel. Un motociclist de 32 de ani și-a pierdut viața după ce a fost lovit de două autoturisme. Victima, spun polițiștii, circula regulamentar.

 

VICTIMA, motociclistul adica, CIRCULA REGULAMENTAR!!! iti spune ceva asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator darcocbr

Tu tot nu pricepi ? N am nimic cu nimeni !! nu m-am referit poate la intreaga comunitate...ar fii chiar penibil! Ma refer strict la reisării care fac raliuri mai ales seara/noaptea. + ca inca e frig si inca nu prea se arata...dar habar nu ai ce urmeaza. Zicea bine cineva ieri...toti urangutanii stiu sa meraga blana pe linie dreapta..dar la prima curba poc ! Nu-mi bat capul cu din astia, sunt niste sclavi !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei care merg regulamentar si fac accident sint doar un mic procent din ceea ce se intimpla in materie de accidente moto pe drumuri publice. Ianachime, nu sintem la gradinita, stim si noi sa citim, ce zice Darcocbr vedem zilnic in sezonul moto. Sint multe exemple de motociclisti nevinovati, dar sint mii de cazuri de "viteji"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce limbaj de zero!! :o

Pai daca ar fii sa accidentez un retardat de motociclist care se crede zmeu pe strada...100 la 100 ma uit la masina inainte de toate !!! Cine e el sa ma uit la el prima data atata timp cat n-am nici o vina ? Bha baiatule ...

in afara de "report" la asa o replica, in plina Sarbatoare a Invierii, nu am decat de spus - Sa te lumineze Dumnezeu , omule ( sarb, roman, ce esti ca nu conteaza nationalitatea ) ca intuneric ti i in suflet de poti sa spui asa ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator darcocbr

Da-i report man !

» Post actualizat in 15 Apr 2015 19:48

 

Pt ca nu vorbesc din placere cum o fac altii..dar cand spun ceva stiu dece o fac ! Va dau sa vedeți un accident tot de ieri, alt reisăr, doar ca in masina. Pentru ca nu e motoreta sport, va puteti da seama ce masina e inainte de a citi articolul. Eu nu ma iau de nimeni, nu am dece, nici eu nu-s usa de biserica, dar nici cum va vad pe unii ca o ardeti pe aici. Si va rog, pe viitor, gura mai mica unii...ca vedeti cam cum e...chiar si cu accidentul de pe alba iulia, postat acum vreo 2 ore. Sa mai zic ceva? Nu! ;)

care ati comentat aiurea pe mai multe topicuri, sunteti pe langa. bafta.

» Post actualizat in 15 Apr 2015 19:50

http://resita.ro/index.php/actualitate/item/3284-update-a-cazut-in-dunare-cu-masina-un-tanar-din-berzasca-este-dat-disparut-dupa-ce-a-pierdut-controlul-volanului-si-a-ajuns-cu-masina-in-fluviu

» Post actualizat in 15 Apr 2015 20:03

L.e. recititi si topicul cu accidentul din timis si poate o sa va dati seama dece am spus ce am spus.

pa !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man darcocbr, cred..de fapt nu cred..., sunt convins, ca esti un copil sau unu care are boala bagatului in seama.

Asta o zic plecand de la faza cu aceea combina plina de noroi cu care ai iesit in camp si cum ca te durea la basca de fraierii" aia 3 cu motoarele de iti spuneau ca nu e correct ce faci, pana la faza de mai sus.

Am senzatia ca ti-ar trebui un mare BAN dar vad ca moderatorii inca te lasa sa te bagi in seama pe forumuri.

Inclin sa cred ca ai undeva in jur de 20-24 de ani si ca esti plin de cosuri dar ai choaie de smardoi care da letii de viata altora.

Incearca sa filtrezi ce scoti din creierul ala mic, nu de alta dar dai in penibil...

 

Si nu te mai scuza atat, ca nu ne intereseaza..

 

Asfalt ud si plin de noroi...(de la combina ta)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man darcocbr, cred..de fapt nu cred..., sunt convins, ca esti un copil sau unu care are boala bagatului in seama.

Asta o zic plecand de la faza cu aceea combina plina de noroi cu care ai iesit in camp si cum ca te durea la basca de fraierii" aia 3 cu motoarele de iti spuneau ca nu e correct ce faci, pana la faza de mai sus.

Am senzatia ca ti-ar trebui un mare BAN dar vad ca moderatorii inca te lasa sa te bagi in seama pe forumuri.

Inclin sa cred ca ai undeva in jur de 20-24 de ani si ca esti plin de cosuri dar ai choaie de smardoi care da letii de viata altora.

Incearca sa filtrezi ce scoti din creierul ala mic, nu de alta dar dai in penibil...

 

Si nu te mai scuza atat, ca nu ne intereseaza..

 

Asfalt ud si plin de noroi...(de la combina ta)

cam da...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revin cu o mica intrebare; de la asigurari mi-au spus ca nu autoriza reparatia pana nu primesc de la Politia Roman "Anexa 2", ceea ce ar dura cateva luni bune; este adevarat sau e doar o incercare de a mai prelungi dosarul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, Anexa 2 e obligatoriu sa existe la dosarul asiguratorului, dar in nici un caz nu dureaza luni de zile pentru eliberarea ei de catre Politie. Mi se pare ca pe Anexa 2 scrie cine e de vina pentru accident si daunele vehiculelor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...