Sari la conținut

Cine poate vedea o masina in Timisoara?


l.u.v
 Share

Postări Recomandate

  • Admin

Salut,

Un var de-al meu a gasit o masina in Timisoara. Ideea este ca as dori ca cineva cunoscut din comunitate care se pricepe sa evalueze o masina si ma poate servi sa mearga sa vada masina si pe urma sa-mi dea de stire despre ea..ma intereseaza daca masina este in firea ei, cum se aude motorul, cum arata interiorul, sa nu fie stramba, etc..

Asta este anuntul http://www.autovit.ro/bmw-320-C36765234.html

Multumesc anticipat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are peste 300 mii de km reali la dotarile si anii pe care-i are si mai costa 1000e taxa mai bine sa se reorienteze spre una 2003-2004 euro4 are mai multe sanse sa gaseasca una sub 280 mii km reali.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Nu ma pricep foarte bine la masini, dar un criteriu pe care eu ma mai bazez este interiorul. Neamtul oricat de ingrijit ar fi semnele de uzura din interior apar inevitabil la 300 mii km. Volan uzat, schimbator, pedale frana, acceleratie, plasticele care sunt acoperite cu un strat subtire cauciucat, care la cea mai mica zgatietura de beleste, tapiterie, etc. este doar o parere, nimic mai mult. Daca mai poti trage la pret, cei 300 mii nu ar fi o problema, in conditiile in care a fost intretinuta bine, cu revizii in termen. Dar mai cauta, sigur gasesti din 2004, care are si euro4.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cautand dupa numarul de telefon se pare ca omul se ocupa de vandut masini. Din experienta mea cu cei care vand masini in Timisoara m-as cam lipsi de ei. Daca totusi vrei as pute incerca sa bag un ochi desi stau cam prost cu timpul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A-ti cumparat-o careva?

As fi fost si eu interesat, dar am sunat ieri si masina s-a vandut.

Pentru cine cunoaste modelul E46, masina din anunt avea o echipare foarte buna si rar intalnita... Ca minusuri, lipsa Weabasto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...