Sari la conținut

Bestia


Raduss
 Share

Postări Recomandate

Bestia e de fapt o Yamaha Tzr de 50 cm ,an 2005.Am cumpărat o ca sa ma învăț sa merg pe motor si apoi am început sa fac si școala .Dupa ce iau permisul sper sa trec la ceva mai mare.

succes colegu cu scoala de soferi si cu permisul

e bine asa, step by step, imblanzitor de fiare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacă tu îi spui "bestie" unei "jucării" de 50 cc, când(poate) iti vei lua vreun Zx10 sau R1, ăleia cum o sa-i mai spui?! :eek:

Sper ca ti-ai dat seama ca am spus-o sub forma de gluma tocmai pt faptul ca are doar 50 cm dar lasand gluma la o parte ,jucaria asta chiar m-a ajutat sa ma obisnuiesc cu comenzile unui motor,ce inseamna sa iesi in trafic si altele.

Eu zic ca n-am gresit ca am inceput cu un motor asa mic care iti iarta greselile de incepator decat sa ma incapatanez sa ma sui direct pe un 600 si sa testez duritatea asfaltului :)

In rest multumesc tuturor pt urari si sa ne ferim de rele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E bine ca ai învățat ce înseamnă sa iesi in trafic si altele. Cand ziceai ca iei permisul?

la inceputul lui iunie sper sa dau si daca nu se intampla ceva neprevazut cu plasticu o sa incep sa caut si un motor mai mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca n-am gresit ca am inceput cu un motor asa mic care iti iarta greselile de incepator decat sa ma incapatanez sa ma sui direct pe un 600 si sa testez duritatea asfaltului :)

Ai facut f f bine! Multi au inceput cu 600 sau chiar 1000 si s-a ales praful de vietile lor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai facut f f bine! Multi au inceput cu 600 sau chiar 1000 si s-a ales praful de vietile lor...

Din pacate aici ai dreptate,cand intru pe sectiunea accidente si citesc toate nenorocirile care se intampla acolo am impresia ca platim un pret poate prea mare pt pasiunea asta .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...