Sari la conținut

Giurgiu, 19.05.2015, soseaua Portului


danysan2002
 Share

Postări Recomandate

Probabil ca si-a invatat lectia . Multa sanatate si felicitari ptr ambitie . In schimb reporterului ii doresc un copil frate . . . . " A avut lovituri serioase la abdomen, cap, tendoane şi o mână deplasate, iar acum este cu un picior în ghips..... "

La modul general , articolul este ca si autorul . Praf .

Editat de 5129114
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2050 km in 22 de ore....do the math! WTF Chuck Norris are rude in Giurgiu.

 

 

Praf articolul...de apreciat insa intentia.

Sanatate tinerei !

 

au uitat sa zica ca de fapt erau 24 de ore, nu 22, si ca i-a facut pe toti intr-un orasel francez numit le mans

si aparent fata a fost salvata de prezenta de spirit de a nu face absolut nimic atunci cand a vazut ca masina face stanga prin fata ei

 

sunt totusi curios de circumstantele articolului, unde sunt babele cu radarul? e ceva necurat aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah una peste alta - frumoasa fata. Sper ca arata in continuare relativ la fel. Daca da - mai am spatiu in inbox, rog initiativa ;)

 

ia verificati daca nu cumva e listata la iron butt - saddlesore - cine stie.

daca o arzi pe autostrada nu e mare jmecherie. bagi 1000 in 7 ore; bagi un somn de 7 si mai tragi inca o plimbare identica a 2-a zi. rabdare sa ai sa faci asta, in rest e absolut banal

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

În lipsa unei filmări culpa e neclară, aici intervine modul mecanic de gândire al poliţistului care zice că dacă ai lovit din spate eşti vinovat.

Sperăm că sângele e pe exteriorul vizierei, provenit de la julitura din palmă.

Legea spune, nu politistul. Ala doar o aplica. Punct. Cauza generatoare a accidentului se stabileste in urma unei expertize, daca exista dubii. Restul sunt baliverne.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ti-e si cu masculii astia ...

:-L

unu' n-a zis nimic urat la adresa ei.

daca era un barbat... toti cu lectii si reprosuri si ... acuze si ...invective !!

 

cum e frumusica fata, cum toti ne dam intelegatori si acceptam ca se poate gresi.

undeva in sub(in)constient speram ca va observa asta si cand ne vom intalni

( daca nu cumva ne cauta ea sensibilizata la maxim de atitudinea barbateasca si intelegatoare )...

deci, cand ne-om intalni, se va revansa cumva ...nu spun cum

 

:rusinica:

am', ce sa zic?

nici io n-as arunca piatra ...

:hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ti-e si cu masculii astia ...

:-L

unu' n-a zis nimic urat la adresa ei.

daca era un barbat... toti cu lectii si reprosuri si ... acuze si ...invective !!

 

cum e frumusica fata, cum toti ne dam intelegatori si acceptam ca se poate gresi.

undeva in sub(in)constient speram ca va observa asta si cand ne vom intalni

( daca nu cumva ne cauta ea sensibilizata la maxim de atitudinea barbateasca si intelegatoare )...

deci, cand ne-om intalni, se va revansa cumva ...nu spun cum

 

:rusinica:

am', ce sa zic?

nici io n-as arunca piatra ...

:hug:

 

mai citeste tu de vreo 2-3 ori ce s-a scris, nu au fost ironiile asa fine

par in minoritate aia cu sperantele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma trage intr-o polemica...

:stuck:

mi-e paralela parerea ta !!

dar fa si tu - daca binevoiesti - o paralela cu alte comentarii, la alte accidente...

vezi comantarii de ti se face pialea gaina

( "mortaciune" ..." sa moara ca nu a avut carnet" ... "ma lasa rece mortii din vina lor" ... etc )

...si daca n-o sa-mi dai dreptate,

imi iau singur!!

 

bafta

 

ps: ironii "nu asa fine" # invective

 

 

sa auzim de bine

:peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

unu' n-a zis nimic urat la adresa ei.

daca era un barbat... toti cu lectii si reprosuri si ... acuze si ...invective !!

 

ps: ironii "nu asa fine" # invective

 

nu, doar lectii, reprosuri si acuze

pe aici bou esti facut doar pe fata in general, daca nu te prezinti esti doar inept

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 years later...
La 20.05.2015 la 22:06, Silver Arrow a spus:

Acuma nu pare a fi asa. Am sunat sa intreb daca au sunat parintii si au spus ca nu dar nu este urgenta maxima. Ceea ce m-a lasat pe mine masca este ca tu spital sectia ATI primesti un nolnav si nu ai un nr. de telefon al unei rude. De altfel m-am dus la spital in ideea ca fatuca fiind din provincie o sa fie omul nimanui pe la spital. Si cam asa pare ...

Intamplator am întrat azi pe acest anunț....si in ceea ce priveste ca se pare ca eram a nimanui 🤦‍♀️îmi pare rău că ție nu ti au dat informatii , dar prieteni mei erau deja la spital înainte sa ajung eu . Cu aceasta ocazie va mulțumesc tuturor pentru grija dar am scăpat cu bine . A fost un obstacol foarte mare, dar a trecut 🙂

Sunt multe minciuni  în descrierii dar nu mai contează fiecare știe unde a greșit și fiecare a plătit după pentru ca e un Dumnezeu sus și ne da la fiecare în parte! 

Mult noroc va doresc tuturor și la cât mai mulți km! 🏍

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...