Sari la conținut

Giurgiu, 19.05.2015, soseaua Portului


danysan2002
 Share

Postări Recomandate

Cred ca neatentie si ceva viteza...

Se pare ca-i mai grav decat cel de pe Sos. Mihai Bravu din Capitala.

Multa sanatate si noroc motociclistei!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

În lipsa unei filmări culpa e neclară, aici intervine modul mecanic de gândire al poliţistului care zice că dacă ai lovit din spate eşti vinovat.

Sperăm că sângele e pe exteriorul vizierei, provenit de la julitura din palmă.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atita ghinion sa fi avut incat sa nimereasca cu viziera castii in muchia de sus a haionului si sa fii avut si viziera ridicata? In articol spune ca are o fractura de craniu.

Sau mai degraba i-a sarit casca de pe cap. In prima poza din articol se vede ca ea a cazut pe asfalt la circa 2 m de locul unde a cazut casca.

Sanatate si speram sa treaca cu bine peste aceasta incercare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa rasucesti masina si sa o sifonezi in halul asta iti trebuie putina viteza . Ma gandesc ca masina urma sa vireze la stanga , pe straduta . Multa sanatate .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum pot uni merge cu viteze mari pe asemenea stradute mai ales cand mai apare si cate o masina la orizont care e imprevizibila , incetineste frate ca astfel iti meriti soarta si iti putrezesc oasele in pamant plus ca nenorocesti familia .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Strada aceea care duce spre port este cea mai intinsa din tot orasul, pe acolo baga oamenii mana/piciorul in gaz cand au chef, pe stanga sunt niste anl-uri si o straduta mica, vizibilitate este de la inceputul strazii pana in port, parerea mea este ca a accelerat de la inceput si o secunda de neatentie in fata (probabil s-a uitat in bord sau altceva) si s-a trezit cu masina oprita in fata ei, e foarte greu sa nu observi o masina pe drumul acela, chiar si de la departare, probabil a fost doar o secunda de neatentie.. multa sanatate motociclistei

post-68737-0-36553100-1432112174_thumb.jpg

Editat de danysan2002
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atita ghinion sa fi avut incat sa nimereasca cu viziera castii in muchia de sus a haionului si sa fii avut si viziera ridicata?

S-a mai intamplat asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ANL-urile sunt construite recent, inainte nu avea nimeni de ce sa faca stanga sau dreapta acolo unde s-a intamplat accidentul. Acum, cei care mai baga mana in gaz sunt luati prin surprindere cand se opresc sa intre in parcare la ANL-uri. Cred ca si asta a fost un factor, nu cred ca se astepta sa faca stanga.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adica nu a stiut ce-i aia frina de urgenta. Doar gaz si stat drept in sha.

pai la 24 ani altceva nu se stie

 

stie cineva cine este si care este starea ei?

am vrut sa scriu "sper ca este ok " , dar judecand dupa poze nu-i a buna .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai la 24 ani altceva nu se stie

 

Daca este pe aici cineva care stie sa dea de parintii fetei este rugat sa o faca si sa le comunice acestora sa sune la spital. Nu este nimica grav, cei de la ATI doresc sa afle o informatie de la acestia.

acesta a fost rezultatul vizitei mele la spitalul de urgenta.

 

stie cineva cine este si care este starea ei?

am vrut sa scriu "sper ca este ok " , dar judecand dupa poze nu-i a buna .

pai la 24 ani altceva nu se stie

 

stie cineva cine este si care este starea ei?

am vrut sa scriu "sper ca este ok " , dar judecand dupa poze nu-i a buna .

» Post actualizat in 20 May 2015 17:12

pai la 24 ani altceva nu se stie

 

stie cineva cine este si care este starea ei?

am vrut sa scriu "sper ca este ok " , dar judecand dupa poze nu-i a buna .

 

Daca este pe aici cineva care stie sa dea de parintii fetei este rugat sa o faca si sa le comunice acestora sa sune la spital. Nu este nimica grav, cei de la ATI doresc sa afle o informatie de la acestia.

acesta a fost rezultatul vizitei mele la spitalul de urgenta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uhhh...sper sa fie cum zici tu. Desi...cam de fiecare data cand e mai nasol medicii nu spun ca sa nu intre in panica apropiatii.

Acuma nu pare a fi asa. Am sunat sa intreb daca au sunat parintii si au spus ca nu dar nu este urgenta maxima. Ceea ce m-a lasat pe mine masca este ca tu spital sectia ATI primesti un nolnav si nu ai un nr. de telefon al unei rude. De altfel m-am dus la spital in ideea ca fatuca fiind din provincie o sa fie omul nimanui pe la spital. Si cam asa pare ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...