Jump to content

BikersParty RmSarat-Podgoria Motociclistii din Rm.Sarat cu sprijinul

Recommended Posts

BikersParty RmSarat-Podgoria

Motociclistii din Rm.Sarat cu sprijinul Primariei com. Podgoria , jud. Buzau , organizeaza traditionala intrunire a motociclistilor in perioada 10 - 12 Iulie 2015 in padurea Plesesti la 6 km de Rm.Sarat , accesul facandu-se pe un drum asfaltat . Cazare nelimitata la corturi . Din partea casei , vineri seara , ceaunul de fasole cu afumatura si un sprit rece . Surpriza serii de sambata este ceaunul cu gulas . Pe parcursul zilei de sambata puteti gasi mancare , bere si suc rece la preturi decente . Vor fi jocuri si concursuri rasplatite cu premii . Intrarea ca de obicei - LIBERA . INFO. tele 0745750744

Frumos se vede luna printre copaci la Plesesti, anul trecut stiu ca era plina sau aproape plina si a fost superb. De pahare sunt sigur ca erau pline! Venim si anu' asta poate in gasca mai mare!

sper ca nu organizeaza lolo! ... ploua mereu! ..

ps: vitezanii de VN azi dimineata dormeau! eu urcam pe grohotis si iarba uda pt ca ma astepta cineva la Buc! Gadjo Dildau stie cine! si pa el o sa-l astepte cineva ... in curand!!! ..

He-he, stiu vreo cativa flacai din Focsani ce abia asteapta sa vina in vizita la voi! Eu o sa ajung sambata dupa 12:00.

• 3 weeks later...

Stiu, am vazut ora (si ziua).

Azi nu ploua. Doar pe d-amiaza o sa-mi ploua in gura. Cu bere :)

Salut pe toti!

Felicitari domnului Nicu care a reusit o organizare de toata lauda, s a intrecut pe el insusi!

Felicitari, a fost o super petrecere.

Poate pune cineva cateva poze, ar fi minunat.

• 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

A fost o întrunire reușită, am fost la mai multe,unele cu pretenții și nu s-au ridicat la nivelul acesteia. Felicitări BACIU!!! Respect!!!

» Post actualizat in 03 Sep 2015 16:54

Mai venim!